3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Gunaydin kizlar,
Aksam 2 kasik yedigim yulaf kepeginin 1.7 degil de 6.6 puan oldugunu gorunce batti balik yan gider dedim, yatmadan once 3 centik damak, 4 rulo gofret ve 4 - 5 kadik browni cazibesi de yedim, sabah kalktim baktim kiiiii 500 gr vermisim.supper ya, 72.1 oldum toplam 2.9 kilo verdim.sanirim carsamba 71li kilolari soyleyecegim, yalniz sunu farkettim,30 - 40 kb arasi biraktigima gore 50 kb aldigimda daha fazla kilo veriyorum, acaba kb yi az alinca vucut daha mi az veriyo, bu arada d vitamini ve cla da aliyorum, onlarin cok katkisi olduguna eminim,malum karatay hocanin dedigi gibi d vitamini yoksa zayiflama da yok, zencefilli yesil kahve de icmistim.bakalim bugun de 50 kb ye dayayacgim siniri, yarin ne kadar vericem,d vit+ cla+ zencefilli yesil kahveye de devam

Gunaydin kizlar,
Aksam 2 kasik yedigim yulaf kepeginin 1.7 degil de 6.6 puan oldugunu gorunce batti balik yan gider dedim, yatmadan once 3 centik damak, 4 rulo gofret ve 4 - 5 kadik browni cazibesi de yedim, sabah kalktim baktim kiiiii 500 gr vermisim.supper ya, 72.1 oldum toplam 2.9 kilo verdim.sanirim carsamba 71li kilolari soyleyecegim, yalniz sunu farkettim,30 - 40 kb arasi biraktigima gore 50 kb aldigimda daha fazla kilo veriyorum, acaba kb yi az alinca vucut daha mi az veriyo, bu arada d vitamini ve cla da aliyorum, onlarin cok katkisi olduguna eminim,malum karatay hocanin dedigi gibi d vitamini yoksa zayiflama da yok, zencefilli yesil kahve de icmistim.bakalim bugun de 50 kb ye dayayacgim siniri, yarin ne kadar vericem,d vit+ cla+ zencefilli yesil kahveye de devam

günaydın
ben dün 20,5 puanla tamamladım. tartıda +200 gr gördüm canım:KK70:
ben de puanlara yüklenicem bugün. arada dürtüp şaşırtmak gerekiyor kiloları galiba:KK45:
Hu huuuu, saat 11 oldu uykucular, nerdesiniz???

Ben 7.30 dan beri ayaktayım :KK43:

ben de 07:40 dan beri ayaktayım. tartıda + gördüm ya utancımdan gelemedim:KK53:

kizlar wasa kac puan acaba
hoşgeldin Beril77, diyetkolikte bir orta dilim wasa fibre 4,8 puan. ama bence paket üstündekini dikkate al.
aslında paketli şeyler hiç alma mecbur kalmıyorsan tabi.

günaydın
ben dün 20,5 puanla tamamladım. tartıda +200 gr gördüm canım:KK70:
ben de puanlara yüklenicem bugün. arada dürtüp şaşırtmak gerekiyor kiloları galiba:KK45:

ben de 07:40 dan beri ayaktayım. tartıda + gördüm ya utancımdan gelemedim:KK53:

hoşgeldin Beril77, diyetkolikte bir orta dilim wasa fibre 4,8 puan. ama bence paket üstündekini dikkate al.
aslında paketli şeyler hiç alma mecbur kalmıyorsan tabi.
Kendisi yedigim tek ekmek canim

kahvaltıda = 2 haş.yum (0) +az peynir (1) +6 yeşil zeytin (1,5) +4 ceviz ve 20 antep fıstığı (6 olsun) = toplam 8,5

ekmek yemeyince ne çok puan kalıyor geriyeo_O ekmek yemeyip meyve yiycem bundan sonra. :63:

sagol canım yaa aynıyım hafta sonu dinlendim ama başım çatlıyor resmen sen nasılsın

bu senenin meşhur gribine mi yakalandın yoksa? doktora git hemen, antibiyotiksiz geçmez o. hemen ciğere iniverir.
ben de yakalandım yeni atlattım. diş etlerim dişlerim bile ağrımıştı. ağrı kesiciler işe yaramamıştı.

hepinize tünaydın kızlar iyi haftalar
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
benim grip hala devam ediyor kulaklarımda uğultu var ve çalışıyorum ama dayanamazsam izin alıp eve gideceğim
sabah köy ekmeği yedim uzun bir dilim kızarmış üstüne tereyağ sürdüm
1 haşlanmış yumurta
1 salatalık
ara öğün 1 portakal yedim

bu senenin meşhur gribine mi yakalandın yoksa? doktora git hemen, antibiyotiksiz geçmez o. hemen ciğere iniverir.
ben de yakalandım yeni atlattım. diş etlerim dişlerim bile ağrımıştı. ağrı kesiciler işe yaramamıştı.
bilmem ki aklıma gelmedi değil valla bakalım geçmezse gideceğim doktora canım

kızlar bişey sormak istiyorum ya ben 10 martta adet oldum yani leke leke gelmeye başladım 2 gün biraz yoğun geldi kahve ve pembemsi sildikçe peçeteye geliyordu geçen haftada böyle kahve kahve az az geliyordu peçetey dün ve bugün yine kahve ve pembe peçeteye gelmeye başladı bu ne şimdi anlamadım tekrar mı adet oluyorum

kızlar bebek mevlüdüne giderken takı mı götürülür? elim boş mu gideyim? daha sonra ailecek giderken takı götürürüz diye düşünüyordum. bi de pantolon giysem ayıp olur mu? ilk defa gidicem deo_O eşarp ve terlik de mi götürülüyor?

kızlar bişey sormak istiyorum ya ben 10 martta adet oldum yani leke leke gelmeye başladım 2 gün biraz yoğun geldi kahve ve pembemsi sildikçe peçeteye geliyordu geçen haftada böyle kahve kahve az az geliyordu peçetey dün ve bugün yine kahve ve pembe peçeteye gelmeye başladı bu ne şimdi anlamadım tekrar mı adet oluyorum

ayyy hamile olmayasın? yerleşme lekelenmesi olabilir belkim? hadi inşallah:KK68:

kızlar bebek mevlüdüne giderken takı mı götürülür? elim boş mu gideyim? daha sonra ailecek giderken takı götürürüz diye düşünüyordum. bi de pantolon giysem ayıp olur mu? ilk defa gidicem deo_O eşarp ve terlik de mi götürülüyor?
canım ailecek gidersen o zaman götür takını pantolonunun üstüne uzun tunik gibi bişey giy tabi ki eşarp evet götürülür terlik sana kalmış :) biz buralarda böyle canım :)

ayyy hamile olmayasın? yerleşme lekelenmesi olabilir belkim? hadi inşallah:KK68:
keşke canım keşke ama hiç sanmıyorum ilk defa böyle oldum canım ayın 10 den beri hep böyle leke pembe leke anlamadım gitti keşke hamile olsam ama sanmıyoum :KK43: hem bu ay hiç dikkat etmedim eliptik bisiklet falan yaptım adet oldum falan diye bakayım akıntı çoğalmazsa akşam bir test alayım yapayım bakalım

canım ailecek gidersen o zaman götür takını pantolonunun üstüne uzun tunik gibi bişey giy tabi ki eşarp evet götürülür terlik sana kalmış :) biz buralarda böyle canım :)

o zaman ben kalkıp kıyafetlerimi inceleyim. hangisinin içine girebiliyom hangisi totomu örter kapatır vs.
kilolu olmak her yerde problem işte:KK67:

bir kez almıştım sade olandan. paketi açtığımdaki kokusu hala burnumda.
illa koruyucu vs içeriyordur paketli diye. o nedenle dedim.
çalıştığın için mi yoksa alerjik bir durumdan dolayı mı tek yediğin ekmek o?
Kolay geliyor
Tadinida seviyorum sanirim tatlim

X