3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

:KK70::KK53::KK68::KK28::KK71:
İyi pazarlar kizlar,
Bugun -300 gr ile uyandim.henuz son 1 yilin en dusuk kilosu olan 72.1 e ulasamasamda 72.6 yim. Umarim carsamba gunune kadar 71li rakamlara duserim.dun 1 saatkadar bebisi arabayla gezdirmistim,bugun firsat bulursam gene cikicam, jillian a baslamak istiyorum ama bi turlu basaramadim, su verdigim 2.4 kg bile baya farkettirdi, yanina jillan gibi sikilastiran bi program eklesek superr olur demi.

Pegasus yesil kahveyi iciyor musun, ben 1 kere icebildim, tadi cok kotuydu 2.yi deneyemedim, icsem daha da etkili okur mu acaba, ben cla kullaniyorum simdi
oncelikle tesekkur ederim dileklerin icin. ben iciyorum evet ama zencefilli olan yardimci oluyor, zencefilli degilse bosuna igrenc seyi icme. cunku eskiden ben icmistim sade olani,hic bi faydasi olmamisti. tadina gelince bu da igrenc zaten ama 60 gr iciyosun. 2 yudum yapiyor. hemen ardindan limonlu su iciyorum tadi agzimdan gitsin diye. tuvalete cikariyor, hem buyuk hem kucuk. bunun gibi baska sey bulursan onu ice bilirsin tabi. ayni etkiyi yapsin yeter

oncelikle tesekkur ederim dileklerin icin. ben iciyorum evet ama zencefilli olan yardimci oluyor, zencefilli degilse bosuna igrenc seyi icme. cunku eskiden ben icmistim sade olani,hic bi faydasi olmamisti. tadina gelince bu da igrenc zaten ama 60 gr iciyosun. 2 yudum yapiyor. hemen ardindan limonlu su iciyorum tadi agzimdan gitsin diye. tuvalete cikariyor, hem buyuk hem kucuk. bunun gibi baska sey bulursan onu ice bilirsin tabi. ayni etkiyi yapsin yeter
O zaman icmiyeyim, madem tum marifet zencefilde zencefilli sarmisak cayi almistim onu iceyim.

iyi pazarlar kızlar,

güne +100 gr ile başladım. ama önemli değil çünkü wc ye çıkamadım yine 2 gündür.
sabah:2 yumurtalı omlet 1 + az peynir 1+ az sucuk 1 +5 zeytin 1 + yarım dilim ekmek 6 = 10 puan

Pegasus yesil kahveyi iciyor musun, ben 1 kere icebildim, tadi cok kotuydu 2.yi deneyemedim, icsem daha da etkili okur mu acaba, ben cla kullaniyorum simdi

yeşil kahveye toz zencefil ekleyip yapmıştım. tadı içilebilir olmuştu. ama unutuyorum sürekli yapmayı. wc sorunumu da halledecek üstelik:mad:

Merhaba, iyi haftasonlari herkese. Ben gecen hafta 800 gr vermismistim ama bu hafta kacamaklarim oldu ve tam uymadim diyete. 100 gr vermisim yinede. Suan 60.1 kiloyum. Bugun tekrar basladim, insallah bu hafta bozmam diyetimi. Basarilar herkese.

M
iyi pazarlar kızlar,

güne +100 gr ile başladım. ama önemli değil çünkü wc ye çıkamadım yine 2 gündür.
sabah:2 yumurtalı omlet 1 + az peynir 1+ az sucuk 1 +5 zeytin 1 + yarım dilim ekmek 6 = 10 puan

yeşil kahveye toz zencefil ekleyip yapmıştım. tadı içilebilir olmuştu. ama unutuyorum sürekli yapmayı. wc sorunumu da halledecek üstelik:mad:
Tatlim ogutulmus keten tohumu denemis miydin, bi de ben iki sabahtir 1 c.k.1kb olan yulaf kepeginden krep yapiyorum, ogutulmus keten tohumuna bile gerek kalmıyor, bi dene istersen

Be
iyi pazarlar kızlar,

Ben toz zencefil mi alsam, aldigim yesil kahve bosa gitmesin, taze zencefil var ondan bi dilimle turk kahvesi gibi kaynatarak mı yapsam acaba, gene zencefilli yesil kahve olur, neyse lafi birakayim da kalkip bi deneyeyim, bakalim nasil olacak

kizlar zencefili tamdengeli koyun. mesela kasikta bir-birine karismis halde yari- yariya olsun. hani icince sicaklik geliyosa vucuda dengelidir. cok fazlasi da zarar,azi da yarar degil.dengeyi bulmaya calisin. zaten icince nasil etki edicegine uygun dengeyi kurarsiniz. tuvalete cikmama kesinlikle + yapar korkmayin.sonucta vucuda girenler cikmiyor.unutmayin 3 kere iceceksiniz.bi de kahveyi kaynatmayin,demleyin. kaynayinca biseyler bozuluyomus,unuttum simdi neydi. mehmet oz un programlarina bakin,orda var. bi de keten tohumu, yulafin falan puanlarini hesaplayin,unutmayin. ay benim 3 kilom kaldi nerdeyse bitsede kurtulsam. 60 kiloluk kizlar nasil da zayifliyor hayret. aslinda gecen yaptigimizda 1 aya zayifliyodu onlar, hani kilolari az ya.o bakimindan 1 ayda verdiler 5 kiloyu.simdi haftalik zayiflama var cok guzel

Bana o kadar çok ilham verdin ki çok teşekkür ederim benim TSH değerim yüksek ilaç kullanıyorum yurtta olduğum için arkadaşlarımın arasında diyet falan konuşmak istemiyorum insanları bilirsiniz midem de rahatsız ama bana tam yapabileceğim bi diyet önerisi sundun çok teşekkür ederim çok:KK68::-)

ebru akin karbonhidrat diyeri listesi var. ordan baka bilirsin.ama orda hatalar var. mesela karpuz,simit,misir ve s gibi. en iyisi paketlerin arkasindan bakmaniz. cunku markadan markaya degisen cok yiyecek var. diyetkolik sitesinden de baka bilirsin. bi suru var

ebru akin karbonhidrat diyeri listesi var. ordan baka bilirsin.ama orda hatalar var. mesela karpuz,simit,misir ve s gibi. en iyisi paketlerin arkasindan bakmaniz. cunku markadan markaya degisen cok yiyecek var. diyetkolik sitesinden de baka bilirsin. bi suru var
çok teşekkür ederim Sağol :)

bu gunku menum
200 gr lik sucuk. 8 puan
salatalik 150 gr 6puan
16 puanlik cikolata
toplam 30 puan

X