3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

KB deneyimleri sayfasına baktım guzel bir diyete benziyor ama surayı anlamadım.
Orda en fazla 2 hafta yapabilirsiniz yazıyor siz 3ay devamlımı yaptınız?
yok ya ne 2 haftasi. sonraki sayfalara bakin 6 ay yapip 40 kiloya kadar verenler var.o arkadas yalnis yazmis. cunku 2 haftaya fazla gitmez kilo

yok ya ne 2 haftasi. sonraki sayfalara bakin 6 ay yapip 40 kiloya kadar verenler var.o arkadas yalnis yazmis. cunku 2 haftaya fazla gitmez kilo

Ozaman bende baslayayım ya cunku gercekten ayda 3 kg fln gidince motivasyonum düşüyor hesaplıyorum 3 ayda 10kg versem gene şişkoyum yetmiyor diye üzülüyorum.

Benim kabızlık sorunum yok.yesil kahveyi kullanmasam olurmu.benim insülin direncim var ilac kullanıyorum. O ilac malesef feci isal yapiyo.korkarak yarım alıyorum aldıktan yarım saat sonra tuvaletten çıkamıyorum. Bu yüzden ilacı düzensiz kullanıyorum. Fark ettiğim bişey var bu hastalığa protein ağırlıklı beslenmek iyi geliyor
tabi kullanmaya bilirsiniz. zaten bu diyet sizi kabiz yapar merak etmeyin :KK70: yesil kahve metabolizmayi da hizlandiriyor. ayni seyi limonlu yesil kahve de yapiyor.bunlar diyetin parcasi degil.o yuzden istediginizi yapmakta ozgursunuz.zor zayiflayan varsa yardimci olmak acisindan yazdim ben :)

Ozaman bende baslayayım ya cunku gercekten ayda 3 kg fln gidince motivasyonum düşüyor hesaplıyorum 3 ayda 10kg versem gene şişkoyum yetmiyor diye üzülüyorum.
o senin yasadigini ben de yasadim. arkadaslara diyodum ki, sizler 5 kilosu fazla olan insanlarsiniz. siz aya vereceksiniz, kurtulacaksiniz. benim derdim bitmiyor. 1 sene ac kalamiyo insan zaten,birakiyor diyeti. bana cok soylediler geri alicak, ay hastalik olucak falan filan. sismanlik hastalik asil. zayiflamak iyidir

o senin yasadigini ben de yasadim. arkadaslara diyodum ki, sizler 5 kilosu fazla olan insanlarsiniz. siz aya vereceksiniz, kurtulacaksiniz. benim derdim bitmiyor. 1 sene ac kalamiyo insan zaten,birakiyor diyeti. bana cok soylediler geri alicak, ay hastalik olucak falan filan. sismanlik hastalik asil. zayiflamak iyidir

Ayy ne güzel söyledin canımmm usandim milletin beni görünce aaaa çokkk kilo almışın demelerin den bide mağazalara girdiğimde sorduğum ilk sorunun 'BÜYÜK BEDEN VARMI ACABA' demekten satıcınin baştan aşağı süzüp YOK MALASEF demesinden çok sıkıldım çokkkk

Ayy ne güzel söyledin canımmm usandim milletin beni görünce aaaa çokkk kilo almışın demelerin den bide mağazalara girdiğimde sorduğum ilk sorunun 'BÜYÜK BEDEN VARMI ACABA' demekten satıcınin baştan aşağı süzüp YOK MALASEF demesinden çok sıkıldım çokkkk

Bende arkadaslarımla akrabalarımla gorusmuyorum zorda kalmadıkca kilo almıssın diyecekler diye:KK43:

canim bu buyuk beden konusu benim kabusumdu. genc kizken annem yasindaki kadinlarin reyonundan giyerdim.yakisikli cocuk varsa, denemeden cikardim.utanirdim cunku buyuk beden istemeye.o kabus gunleri bi daha gormeyeyim , tek isteyim o. en unutamicagim ani her halde, magazada bayana ustume gore elbise verin demem,arkasindan kadininonu vermesi, benim girip denemem, ve daha kucuk bedeni yokmu,cok bol bu demem. hayatimda ilk kez daha kucuk beden istedim. yani anlatamam bu mutlulugu.

Bende arkadaslarımla akrabalarımla gorusmuyorum zorda kalmadıkca kilo almıssın diyecekler diye:KK43:

Aynen canım ya akrabada cenaze var eşim yarın oraya gidelim diyo ama inan gitmek gelmiyo içimden zerre kadar çünkü karşılaşacağım psikoloji yi biliyorum

canim bu buyuk beden konusu benim kabusumdu. genc kizken annem yasindaki kadinlarin reyonundan giyerdim.yakisikli cocuk varsa, denemeden cikardim.utanirdim cunku buyuk beden istemeye.o kabus gunleri bi daha gormeyeyim , tek isteyim o. en unutamicagim ani her halde, magazada bayana ustume gore elbise verin demem,arkasindan kadininonu vermesi, benim girip denemem, ve daha kucuk bedeni yokmu,cok bol bu demem. hayatimda ilk kez daha kucuk beden istedim. yani anlatamam bu mutlulugu.

Aynen öyle tatlım o mutluluk hiç bişeye değişilmez gerçekten zayıf olmak herseyi bulabilmek çok güzel zevk veriyo

evet canim gunluk yaz, o zaman motive oluyosun. hadi basarilar sana. gramlari dogru tut ama. 50 yi sakin gecme
Canim bi sey daha soracagim ya.ben gunde 2 nescafe 2 türk kahvesi icerim.bu listeye gore 2ser kup seker turk kahvesine 24, 2 nescafe 24 zaten 48 puani dolduruyormusum.
Simdi bu durumda nescafe icemiyoruzonun yeeine 100 gr badem yerim daha iyi.acaba turk kahvesinin puani kac listede goremedim .sade icsek diyorum.ama o da oyle 10 puan falansa diyeti bozmayalim.

Canim bi sey daha soracagim ya.ben gunde 2 nescafe 2 türk kahvesi icerim.bu listeye gore 2ser kup seker turk kahvesine 24, 2 nescafe 24 zaten 48 puani dolduruyormusum.
Simdi bu durumda nescafe icemiyoruzonun yeeine 100 gr badem yerim daha iyi.acaba turk kahvesinin puani kac listede goremedim .sade icsek diyorum.ama o da oyle 10 puan falansa diyeti bozmayalim.
tatlandirici sifir puan. istersen onu kullan.listede bulamadigini internette arastir, cikiyor hepsi. listede yalnislar da var. mesela simitin pulani listede az verilmis, gercekte fazladir. aklina yatmayan,mantiken uymayan seyleri arastir korkma

Günaydınn
Bugun bu diyete basladımm
Gün içinde neler yiyeceğimi planladım
Ama tuz konusunda bişey yazmamıssınız tuz kullanabiliyormuyuz?

günaydın sizi gördüğüme sevindim.hep buralarda olun hemi :KK52:.puanı sıfır olan şeyleri ne kadar yediniz örneğin 100 gr 200 gr mı yoksa gözünüz ve mideniz doyana kadar mı?tereyağı ve sıvı yağda sıfır puanda gün içinde bunlardan tükettinizmi
birde sabah öğle akşammı beslenmdiniz ara öğünler yaptınızmı.akşam belli bir satten sonra yememk yedinizmi
inşallah çok sormamışımdır

Merhaba, öncelikle tebrik ederim. Bu diyeti hic bilmiyordum, ilk kez duyuyorum. Acikcasi cazip geldi, hic ac kalmiyorsun denemek istiyorum bakalim. Yarin basliyacagim kismetse, 1 haftanin sonunda yazarim sonucu eger duzenli yapabilirsem.

Diyet kolik sitesinden cevizin karbonhidrat değerine baktım. 100 gr 10 unite bi dolu kase 1 dilim ekmek değerinde ekmek yerine 1 kase ceviz yiyebilirim dimi

Tünaydın herkese
Dün neler yedim.
sabah kızarmış ekmek 2 küçük salam 2yumurta 50 gr sucuk 1 light kalper biraz peynir
Kahvaltıyı geç yaptım
Akşam 5-6 gibi kendi suyu yağında tavuk kalça birazda tavuk çıtır yanına 2 bardak ayran
Daha sonra 8.30 gibi 60 gr ceviz 2kuru erik 1 kayısı 10 adet leblebi 1 bardak light süt için de mistik cayda vardı.bu kadar yedim
Dün 69.9 dum bu sabah 68.7 cıktım.
Hadi yapan herkes rapor versin birliği kte birbirimizi motive edelim

Tünaydın herkese
Dün neler yedim.
sabah kızarmış ekmek 2 küçük salam 2yumurta 50 gr sucuk 1 light kalper biraz peynir
Kahvaltıyı geç yaptım
Akşam 5-6 gibi kendi suyu yağında tavuk kalça birazda tavuk çıtır yanına 2 bardak ayran
Daha sonra 8.30 gibi 60 gr ceviz 2kuru erik 1 kayısı 10 adet leblebi 1 bardak light süt için de mistik cayda vardı.bu kadar yedim
Dün 69.9 dum bu sabah 68.7 cıktım.
Hadi yapan herkes rapor versin birliği kte birbirimizi motive edelim

Canm 8.30da yediklerinin değeri kaç oluyor?
Ben dün akşama kdr cok guzel yaptım sonra gece 10da fln eşim acıkmış biton sey yedi dayanamadım bende yedim bozdum:KK42:

X