3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Galiba bi yere kadar bende veremiyorum 4 kilodan kurtuldum simdi yerimde sayıyorum :KK61::KK61:moralim bozuk ramazan ramazan ssldırasım geliyor bütün yemeklere, yapıp yiyemiyoruz bide kilo veremiyoruz :rolleyes:

Galiba bi yere kadar bende veremiyorum 4 kilodan kurtuldum simdi yerimde sayıyorum :KK61::KK61:moralim bozuk ramazan ramazan ssldırasım geliyor bütün yemeklere, yapıp yiyemiyoruz bide kilo veremiyoruz :rolleyes:
Tatlımyemeyipte artı görmek çok can sıkıcı cidden Gnlük 850kalori 25-30 kb oluyor yediklerim ama yinede artı görüyorum

Tatlımyemeyipte artı görmek çok can sıkıcı cidden Gnlük 850kalori 25-30 kb oluyor yediklerim ama yinede artı görüyorum
Aynen bilmiyorum sonu nasıl olur ama sabırla bekliyorum canım pidelerin sıcak sıcak mideye inişlerini seyrederek :110::110:

naber canım :) özledim seni almamana sevindim bende aynı şekilde devam ediyorum çok şükür almadım dondurmada yiyorum meyva da :)
ayy canımm yaa, ben de özledim ama yüzüm yok buraya uğramaya. nickimi yazarken bile "tabi yaa diyettesin sen" diyorum.
adımı depresyondayımben olarak değiştirmeliyim:KK53:
evet kopegim iyi simdi ama bahce kopegi degil bizimkisi.evde beslenmesi lazim,cok nazli. cabuk hastalaniyor. bi de buyumeyen cins ya, kediler saldiriyor. cok korunmaya muhtac. insan boyle ona bakinca icindeki merhamet uyaniyor.nasil zarar veriyor insanlar bu tatli seylere aklim almiyor.:KK200::KK37:
insanın insana ettiğini de anlayamıyorum ben. ( haber okumayım bari yaa iyice beter oluyorum.)
hele bi de derdini anlatamayan hayvancağızlara eziyet etmiyorlar mı, vicdansızlar. :KK62:

Beni bırakır gidersen böyle olur işte :KK48:
ben hep bezginim:KK48:
ay neyimiz var bizim böyle yaa. bi kendimize gelip canlansak. ama nasıl:confused:
oruçlu da değilim. (ilk gün tuttum, sonra regl oldum, bitemedii hala)
bir halsizlik bir yorgunluk bir bezginliktir gidiyor. bayram temizliği için bir liste yaptım. sonra listenin ağırlığı altında kaldım sanki:KK53:

saçım çok dökülüyor , sanki diyete çok uyuyorum da, meyvesiz vitaminsiz kalıyorum da. ayy:mad:

sizde de var mı saç dökülmesi kızlar?
tatil sonrası saçımı boyamıştım. boya yapmış olabilir mi? off:KK34:

ayy canımm yaa, ben de özledim ama yüzüm yok buraya uğramaya. nickimi yazarken bile "tabi yaa diyettesin sen" diyorum.

i:KK53:
hesap yapacağım dedim ama yapamıyorum ya aklım tüp bebek olayında takıldı kaldı ağustos da tekrar deneyeceğim ama dikkat ediyorum yediklerime :)

saçım çok dökülüyor , sanki diyete çok uyuyorum da, meyvesiz vitaminsiz kalıyorum da. ayy:mad:

sizde de var mı saç dökülmesi kızlar?
tatil sonrası saçımı boyamıştım. boya yapmış olabilir mi? off:KK34:
demir eksikliğinden olma ihtimali yüksek..
Regl olduğunuz zaman iştahınızı bastırmak için ne yapıyorsunuz? Bana süpriz oldu da :eek:
daha bastırabilmiş değilim maalesef..illaki nutellaya gömülüyorum her seferinde

daha bastırabilmiş değilim maalesef..illaki nutellaya gömülüyorum her seferinde[/QUOTE]
Ya ama ben daha yeni başlamıştım :KK43:

insanın insana ettiğini de anlayamıyorum ben. ( haber okumayım bari yaa iyice beter oluyorum.)
hele bi de derdini anlatamayan hayvancağızlara eziyet etmiyorlar mı, vicdansızlar. :KK62:

ay neyimiz var bizim böyle yaa. bi kendimize gelip canlansak. ama nasıl:confused:
oruçlu da değilim. (ilk gün tuttum, sonra regl oldum, bitemedii hala)
bir halsizlik bir yorgunluk bir bezginliktir gidiyor. bayram temizliği için bir liste yaptım. sonra listenin ağırlığı altında kaldım sanki:KK53:
Ben de nikimi bezgin bekir olarak değistirsem cuk oturacak:KK70:
valentinanin bir lafı çok komiğime gitmişti.kendimizi eylüle hazırlıyalım bari.:KK70:yaza yetiştiremedik eylüle hazırlayalım diye çok gülmüstüm ben:KK70:derken derken bir bakarmışız yine yaz gelmiş:KK57::KK70:

Ablalarım yaşıtlarım, size benim için önemli bir soru. Ne zaman tartılmalıyım ben ? 2 gündür 50den fazla kb almıyorum. 3. Gün bu gün ama regl oldum.

X