3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Ewe geldim tartildim kiyafetsiz 70.3 çıktım sBsha gore tam 2 kilo eksik
oooo harikaaa
Bugün 300 daha gitmiş 72 olmuşum. Sabah peynir, Sucuklu Omlet, bir dilim kızarmış kepek ekmeği ve bir Salatalık yedim. Toplam 14 KB oldu.
çok iyi gidiyorsun canım..
günaydın kızlar sabah 69.9 dum
bir günde 2.300 gitti tabi ödem oldugu için gitti yani
geriye kaldı 2.900

bugünde ekmek yemedim kahvaltıda ama denge lıgyt ekmek alıp gnlük 2 dlm yesemçokmu olurki kızartıp iyice
o da gider yakında inşallah.. yeterki sen devam et azimli ol..

ama gr da düşüyor ya mantık olarak diye düşündümm
yumurtadan çok tiksindim ben yiyemiyorum hergün aslında yesem süper olur
yani kb dusuyor derken .yani ekmek diyelim 50 gr geldi.50 gramda 20 kb var (mesela yani). kizarttiginda 25 gr gram geliyosa ,artik 25 gram icin olan kb yi baz aliyosun. 25 kb de 10 oluyor boylelikle

merhaba diyetteyimben, bende aranıza hızla katıldım. sen ne kadar suredir yapıyorsun bu diyeti ve nasıl bir sonuc aldın?
:cry::cry:
epey geç oldu cevabım kusura bakmayın:KK23: hoşgeldiniz aramıza. :KK24:
12 martta başladım 6 kilo verdim. ama 1 aydır neredeyse pek dikkat etmiyorum. ama kilo da almadım şükür.:KK68:

hoş geldin canımmm ben de uzun bir aradn sonra döndüm.. çok geçmiş olsun sana da kzuuzcuğa da..
kilolarımız tam tamına aynı.. var mısın yarışa
hoşgeldin sen de tekrar canım. yarış mı ? :KK47: diyetteyimben kaçarrr:KK53:
şu ara depresyondayım sanki hiçbişey yapasım yok yaa. biraz düzelince belki.

hoşbuldum canım sağol, naber, nasıl gidiyor diyet?

Kızlar nasılsınız ya nasıl gidiyor diyet ben uzun zamandır Yapmıyorum diyet falan sizler ne yapıyorsunuz bakalım :KK66:

selam canım,:KK68: ben de ara verdim. aslında tam ara vermedim. bazı şeyler kazındı beynimize farkında olmadan dikkat ediyoruz. ve haliyle almadım kilo. ara verdim derken; meyve sebze yi tartmadan tüketiyorum. bi de dondurma yiyorum günde 1 tane. o da maraş usulü dondurma sade yani. ekmek arada yiyorum. makarna da. ama diğer öğünde dengeliyorum falan.

kizlar bunlar da bizim can arkadaslarimiz :)))) yani dunya bir yana benim askim bir yana

çok tatlılar yaa. çok severim köpekleri. ilerde bahçeli evimiz olursa istiyorum ben de:KK68:

Hımm kilo vermek mii:eek::oops:
ben bayadır bıraktım canım.ama dikkat ediyorum.68_69 arası gidip geliyorum. Spor yapsam giderdi de çoktan.yoğunum ve bezginim.onun dışında iyiyim canım.:KK51:
kankitom:KK68: yokluğumda Barones mi oldun ayyy:KK53:
selam canım nasılsın? ben de bezgin ve halsiz ve ayrıca tembelim bu aralar.:confused:
Selam kizlar once sonra icin foto cekeyim dedim, anammm o ne igrenclik oyle, valla bu kadar kotu gorundugumu bilmiyordum, kalk valentina kalk hemen sporunu yap dedim, oglende tavuk izgara ve 100 gr karpuz yedim
Su ana kadar 21 kb oldu, aksama balik + karpuz yaparsam sanirim 30 kb ile kapatirim.
Bu arada mirivasyon eksikligi hissedenlere kendi fotograflarini cekip sık sık bakmalarini tavsiye ederim :)
Valentinaaa hoşgeldin canım. nasılsın? foto konusunda; doğru tespit, haklısın.. en etkili yöntem.:KK45:

eşim mutfakta yemek yaparken yeni aldığı telefonu denemek için fotoğrafımı çekmişti 2 sene önce. anaacım o fotoğrafı görür görmez diyete başlamıştım.:-)

belki de kopegim hastalandi ondan asiri sinirliyim ama birakacagimi soyledim. sinirim bozuldu resmen
köpeğin iyi mi şimdi cnm? Güney Kore dizileri hayranıyım. izlediğim bir dizide -ki çok sakıncalı bir dizi- (dizinin adı; Lets eat:-) ha bire yemek yiyorlar, ama neyseki bizim damak tadımıza pek uygun değil çoğu) aynı cins köpüş çikolata yiyip hastalanmıştı. çikolatadaki bir madde iyi gelmiyormuş köpüşlere. belki zaten biliyorsundur ama aklıma gelmişken paylaşayım dedim. :KK16:

Gunaydin guzellikler, ben sabah iste boyle kalktim:
Eki Görüntüle 1562734
:KK73::KK73::KK73: bravo Valentinaa. tebrik ederim. :KK9::KK9::KK9:

Hsyatim icindeki su buharlasiyordur, ondan gr.i dusuyordur, un da buharlasacak degil ya :KK66:

ama gr da düşüyor ya mantık olarak diye düşündümm
yumurtadan çok tiksindim ben yiyemiyorum hergün aslında yesem süper olur

yani kb dusuyor derken .yani ekmek diyelim 50 gr geldi.50 gramda 20 kb var (mesela yani). kizarttiginda 25 gr gram geliyosa ,artik 25 gram icin olan kb yi baz aliyosun. 25 kb de 10 oluyor boylelikle
kızlar fatsecrettan baktım.. 100 gr ekmekte 50 gramkb, 100 gram kızarmış ekmekte 54 kb var

selam canım,:KK68: ben de ara verdim. aslında tam ara vermedim. bazı şeyler kazındı beynimize farkında olmadan dikkat ediyoruz. ve haliyle almadım kilo. ara verdim derken; meyve sebze yi tartmadan tüketiyorum. bi de dondurma yiyorum günde 1 tane. o da maraş usulü dondurma sade yani. ekmek arada yiyorum. makarna da. ama diğer öğünde dengeliyorum falan.
naber canım :) özledim seni almamana sevindim bende aynı şekilde devam ediyorum çok şükür almadım dondurmada yiyorum meyva da :)

evet kopegim iyi simdi ama bahce kopegi degil bizimkisi.evde beslenmesi lazim,cok nazli. cabuk hastalaniyor. bi de buyumeyen cins ya, kediler saldiriyor. cok korunmaya muhtac. insan boyle ona bakinca icindeki merhamet uyaniyor.nasil zarar veriyor insanlar bu tatli seylere aklim almiyor.:KK200::KK37:

merhaba kızlar.
fatsecret de menülerimi hesaplauyamıyorum.arıza var.
başka bir site önerebilirseniz çok sevineceğim.:)

menümü vereyim hesaplayabilen olur belki.

sahur:1 yumurta tavada,yarım domates,iki dilim salatalık,1 dlm. halkekmeğin organik t.b. ekmeği,çok az peynir,1 hurma,3-4 kaşık yoğurt.

iftar:etli türlü,semizotu salatası yoğurtlu(üstü nohut),1-2 dilim karpuz.

valla yemekte
merimekli erişteli çorba, islim kebabı,bulgur pilavı ve cacık vardı birde tatlı

1 tane silim kebabı yedim, iki kaşıkkuşbaşıet, 2 kase cacıkk
cacıkta acaipp kb var ama

sanada alkış velantinn:KK19::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar bende ramazan dolayısıyla durgunluk yaşıyorum veremiyorum henüz ama olsun pes etmek yok.. yanlız size bir şeyden bahsedicem bunu okuyordum burada insanlardan ama yaşayınca daha iyi anlıyosunuz. motivenizi kıran kim ve ne varsa özellikle kilo verme sürecinizde kendinizden olabildiğince UZAK tutun! arkadaşlarımla iftar yaptım bi kaç gün önce. toplanma amacımız giden bir arkadasa veda yemeğiydi ve masada oruclu cok ınsan olmadıgı için her ikisinide aradan çıkardık. neyse ilk anda çorba geldi biz oruclulara, ve çorba inanılmaz kremalıydı, ben bir süredir bu şekilde beslenmiyorum ama o an bir şey söylemek istemedim ve içtim. o beni o kadar şişirdiki ve zaten krema -tuz-yağ bu kdr olunca işin açıkçası orada başka birşey yemek istemedim. doydugumu söyledim ve içecek( çay kahve vs) ile devam ettim. bir saat garip bakmalar, nasihatler, yok sağlıksız besleniyosun, aaa böyle olur mular(??), bari yaş pastadan(!!!) ye ısrarları, light kola içiyorum (canın tatlı cekıyosa ille pasta ye lafları) inanın bana yakın ınsanlar olmalarına rağmen cok sinirlendim. cok afedersinizde (burada biraz argo kullanıcam) ulan ben milletin 10 liraya 1 menü alıp cıktıgı fast food restaurantlarından 50 liralık üçlü etli menülerle yanında tonla yancı ürünle cıkarken gülüp eğleniyoduk??, pidecide 1.5-2 porsiyonları gömerken benim için sağlıksız değildi, iskendercide double yerken bol tereyağları dökerken sağlık ???. yani diyeceğim o ki kimseyi dinlemeyin ve etkilenmeyin. aklınız fikriniz var okuyun, araştırın, uzmana gidin sorun olmadı. ama cevrenizdeki insanları cokta sallamayın.

kızlar bende ramazan dolayısıyla durgunluk yaşıyorum veremiyorum henüz ama olsun pes etmek yok.. yanlız size bir şeyden bahsedicem bunu okuyordum burada insanlardan ama yaşayınca daha iyi anlıyosunuz. motivenizi kıran kim ve ne varsa özellikle kilo verme sürecinizde kendinizden olabildiğince UZAK tutun! arkadaşlarımla iftar yaptım bi kaç gün önce. toplanma amacımız giden bir arkadasa veda yemeğiydi ve masada oruclu cok ınsan olmadıgı için her ikisinide aradan çıkardık. neyse ilk anda çorba geldi biz oruclulara, ve çorba inanılmaz kremalıydı, ben bir süredir bu şekilde beslenmiyorum ama o an bir şey söylemek istemedim ve içtim. o beni o kadar şişirdiki ve zaten krema -tuz-yağ bu kdr olunca işin açıkçası orada başka birşey yemek istemedim. doydugumu söyledim ve içecek( çay kahve vs) ile devam ettim. bir saat garip bakmalar, nasihatler, yok sağlıksız besleniyosun, aaa böyle olur mular(??), bari yaş pastadan(!!!) ye ısrarları, light kola içiyorum (canın tatlı cekıyosa ille pasta ye lafları) inanın bana yakın ınsanlar olmalarına rağmen cok sinirlendim. cok afedersinizde (burada biraz argo kullanıcam) ulan ben milletin 10 liraya 1 menü alıp cıktıgı fast food restaurantlarından 50 liralık üçlü etli menülerle yanında tonla yancı ürünle cıkarken gülüp eğleniyoduk??, pidecide 1.5-2 porsiyonları gömerken benim için sağlıksız değildi, iskendercide double yerken bol tereyağları dökerken sağlık ???. yani diyeceğim o ki kimseyi dinlemeyin ve etkilenmeyin. aklınız fikriniz var okuyun, araştırın, uzmana gidin sorun olmadı. ama cevrenizdeki insanları cokta sallamayın.
Sonuna kadar katılıyıorum. Aynışeyleri diyet yapan herkes yaşıyor galiba. Bende iki gün önce iftarda yaşadım aynısını şerbertli tatlıyı reddedip kiraz kedim diyee (Acaba hangsi daha sağlıklı)

X