3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kizlar demekki neymis. asla pes etmicez. baktik kilo vermemiz durmus,aklimiza takmamak icin, tartiyi gizlicez. 1 ay falan cikmicaz tartiya. moral bozmamamiz lazim. baksana kadin 92 kilodan 52 kiloya inmis.ustelik ilk 30 kiloyu cok kisa zamanda vermis,vucudu sarkmamis. devam edersek,yilmazsak her sey iyi gider hayatimizda. zayiflicaz o kadar.
sagliksiz bilmemne diyen doktor olmayan doktorlara zayiflayarak cevap vericez. var oyle insanlar. surekli asagi cekmek isterler. ben hayatimda asla kavga etmem insanlarla, ama moralimi de bozmalarina izin vermem.baktim lafediyor,konusmam mecbur kalmadikca.kotu enerjiyi asla hayatima sokmamaya calisirm. sanal ortamlarda engellerim,gormek istemem yazilarini.diyetime,bana,arkadaslarima,kopegime,sevgilime,kisaca beni anlatan her seye kotu enerji verecek insanlarin hayatimda rolu olamaz. okuyup sinir olmam,moralimi bozmam.size oyle olun. kilo vermem durunca da tartiyi kaldiriirim. gormek istemem bana verdigi kotu hissi. kilo istesin ve ya istemesin cekip gidecek ille.eli mahkum. istedigini vermiyoruz cunku ona
Pegasus imdat yardım et canım.. Oruç tutuyorum kbyi en fazla 45te kaloriyi en fazla 850de tutuyorum ama ramazan başladığından beri gram oynamıyorum sence neyi yanlış yapıyorum???

Pegasus imdat yardım et canım.. Oruç tutuyorum kbyi en fazla 45te kaloriyi en fazla 850de tutuyorum ama ramazan başladığından beri gram oynamıyorum sence neyi yanlış yapıyorum???
ya aslında bı sey dicem. ramazanda kilo vereni ben gormedim. vucut kitlik hissi yasadigi icin ne yersen hemen depoluyor. kolay degil 17 saat ac kalmak.ramazanda kilo veren varsa lutfen yazsin. cunku veremiyoruz. ille direnc gosteriyor. ben oruc tutmam ama eskiden tutuyodum,kilo aliyodum ,kilo veremiyodum :s

kizlar moral bozmayin. evam edin. yani eskisinden az yedigimize gore ,zayiflamak kacilinilmaz. her yedigimizi yazalim.kb yi assak bile kaloriyi asmayalim, ya da tam tersi olsun. 2 sinden 1 ni tutalim. o kilo gidecek baska caresi yok. 2 haftada bir normal kacamakyaparsak. baska kacamaklara gerek kalmaz.

günaydın kızlarrr,

sabahta feci rakamı gördümmm yani tam 5 kilo artıdayımmm:KK43:((
bol şalgam, bol karbon,regliye 2 gün kalması ve kabızlık en kötü 1 kilosu kalıcı olurdiye düşünüyorum ama

sabah sadece yumurta yedim ,salam ,peynir ve zeytin

valla çok kötüyüm şiş elim ayağım her yerim , ayakkabıya sıgmadı sabah ayagım .

Gunaydin guzellikler, ben sabah iste boyle kalktim:
P_20150622_095121.jpg

günaydın kızlarrr,

sabahta feci rakamı gördümmm yani tam 5 kilo artıdayımmm:KK43:((
bol şalgam, bol karbon,regliye 2 gün kalması ve kabızlık en kötü 1 kilosu kalıcı olurdiye düşünüyorum ama

sabah sadece yumurta yedim ,salam ,peynir ve zeytin

valla çok kötüyüm şiş elim ayağım her yerim , ayakkabıya sıgmadı sabah ayagım .

Kb ve tuzlu salgam suyu odem yaomis canim, 24 saati gecmeden bol protein 0 kb ile beslenirsen hemen atarsin vucudundab, sakin moralini bozma, bol bol da su ic

Gunaydin guzellikler, ben sabah iste boyle kalktim:
Eki Görüntüle 1562734

aaaa cok tebrik ederim. bak gordun mu kafana takmadigin zaman oluyor. yarin 70 gorursen falan bozma moralini falan. beynin seni yildirmak isticek. alisik degil cunku diyete. hatta 1 hafta bakma tartiya.gelecek hafta sana surpriz olacak bak gor.cok sevindim ya

velantine evet cnm bol su içiyorum bugün yeşil çay birdee

ben sabah 5:45 te kalktım bir saat yürüdüm valla :)
bu aldigin 5 kiloyu kisa zamanda aldiysan kisa zamanda da vereceksin.yag olusmaz kisa zamanda o kadar.odemdir o. vucuduna yerlesmeden hemen kurtul ondan :):

kizlar ben kendim icin de arkadas icinde ogle yemeyini kabak yaptim.inanilmaz dusuk kalorili ve doyurucu
1 tane kabak 200 gram yapti
1 yemek kasigi tam bugday unu 30 gr a denk geldi
1 tane yumurta
azicik kabartma tozu 1 tutam
tuz
kara biber

unu,yumurtayi,tuzu,karabiberi ve kabartma tozunu cirpiyoruz catal yardimiyla
kabagi istediginiz sekil dogruyoruz. hazirladigimiz harca buluyuruz
1 tatli kasigi tere yagini eritiyoruz. kizgin yaga atiyoruz kabaklari
kizardigi zaman aliyoruz ocaktan. 5 dak da kizariyor hemen
un ,yumurta harci oyle bi doyurucu ki anlatamam.patliyorum ben resmen
bu anlattigim 1 kisilik

toplam 31 kb ve 216 kalori

aksama 19 puani karpuzla tamamlicaz:) ya da istedigimiz baska seyle

tünaydın kızlar hepinize iyi haftalar diliyorum
uzun zaman ldu kb saymayı ama ben kilo almamışım çok şükür regli bitimindeyim ve bu sabah itibari ile 62,9 kiloyu gördüm
bugün başladım tekrar kb saymaya :) hedef 58 :)

kizlar ben kendim icin de arkadas icinde ogle yemeyini kabak yaptim.inanilmaz dusuk kalorili ve doyurucu
1 tane kabak 200 gram yapti
1 yemek kasigi tam bugday unu 30 gr a denk geldi
1 tane yumurta
azicik kabartma tozu 1 tutam
tuz
kara biber

unu,yumurtayi,tuzu,karabiberi ve kabartma tozunu cirpiyoruz catal yardimiyla
kabagi istediginiz sekil dogruyoruz. hazirladigimiz harca buluyuruz
1 tatli kasigi tere yagini eritiyoruz. kizgin yaga atiyoruz kabaklari
kizardigi zaman aliyoruz ocaktan. 5 dak da kizariyor hemen
un ,yumurta harci oyle bi doyurucu ki anlatamam.patliyorum ben resmen
bu anlattigim 1 kisilik

toplam 31 kb ve 216 kalori

aksama 19 puani karpuzla tamamlicaz:) ya da istedigimiz baska seyle

ben de dün üretici pazarından harika organik kabaklar almıştım, haşlasam mı kıymalı yemek mi yapsam diyordum, tarif harika oldu pegasuscum, ben de intolerans olduğundan tam buğdayı çavdarla, tam yumurtayı da sadece yumurta sarısı ile değiştireceğim, bugün biraz sebze yiyeyim.

aaaa cok tebrik ederim. bak gordun mu kafana takmadigin zaman oluyor. yarin 70 gorursen falan bozma moralini falan. beynin seni yildirmak isticek. alisik degil cunku diyete. hatta 1 hafta bakma tartiya.gelecek hafta sana surpriz olacak bak gor.cok sevindim ya
bundan sonra ptesiden ptesi ye tartılıcam canım,
ilk hedefime ulaştım, daha sonrakilere de ulaşacağıma eminim, o yüzden tartıyla işim yok artık,, vereceğimden eminim, bana ptesileri toptan söylesin ne kadar verdiğimi yeter :) zaten jillian yaptığım için 4 günde bile müthiş fark var vücutta, zayıfladığımı anlamak için artık tartıya çıkmak değil aynaya bakmak yetiyor.

sanki biraz indi şişliklerimm , bol su vee bitki çayı
yemektede tavuk graten vardı , beşmel solsu pattes havuç bezelyeli sadece tavuklarını yedim iki dilim ..
salata ileee

akşama aç yatıcamki insin şişliklerim

X