3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

bundan sonra ptesiden ptesi ye tartılıcam canım,
ilk hedefime ulaştım, daha sonrakilere de ulaşacağıma eminim, o yüzden tartıyla işim yok artık,, vereceğimden eminim, bana ptesileri toptan söylesin ne kadar verdiğimi yeter :) zaten jillian yaptığım için 4 günde bile müthiş fark var vücutta, zayıfladığımı anlamak için artık tartıya çıkmak değil aynaya bakmak yetiyor.

ptesi tartılma konusunda birşey demek istiyorum
p.tesi tarılmk için en yanlış gün, diyetisyenimd eböyle dmeişti
çünkü hafta sonu yemek saatleir filan degişiyorr

geç yatılıyor , az uyunuyor yada çok uyunuyorr bence c.tesi yada cuma en ideal gün

ay ben sizleri okudukça bildiğin gaza geldim :KK70: sahurumda bolca peynir yedim sanırım 100 gram vardır yediğim miktar. bir çikolatanın tek bir karesini yiyerek çikolatayla da vedalaştım :) bol bol da su içtim. şu an aç değilim akşamda menümü değerlere göre düzenlicem 900 950 kaloriyi de geçmemeyi planlıyorum. başlarken 83.4 ile başladım bakalım 4 5 gün tartılmamayı düşünüyorum :)

ptesi tartılma konusunda birşey demek istiyorum
p.tesi tarılmk için en yanlış gün, diyetisyenimd eböyle dmeişti
çünkü hafta sonu yemek saatleir filan degişiyorr

geç yatılıyor , az uyunuyor yada çok uyunuyorr bence c.tesi yada cuma en ideal gün

Tatlim ben izindeyim, bana 4 ay p.tesi ctesi bir, o yuzden hergunum birbirinin ayni farkedeceginiz düşünmüyorum.zsten yasam tarzimi da degistirdim mesala onceden h.sonu yada musaut bir zaman disrda kahvaltiya cok giderdik, ama brn onlari artik yiyemem biliyorum, disarda sadece kebap balik yemege cikiyorum, hatta grcen kahvalti yaptik kahvalti salonuna kahve icmeye gittim, oyle yemyesil bir yerdi, cocuklar kosustursun diye,eve misafir gelecek ikram Vereceksem onlar gelmeden tavukla larnimi tika basa doyuruyorum, ben caya eslik ediyorum, tuzaklari biliyorum artik ve hic ac yakalanmiyorum o tuzaklara, ben artik omur boyu fit olmak istiyorum ve oyunu da kuraluna gore oynayacagim, eve dondurma makinesi bile aldim, hem cocuklar katkisiz dogal yiyor, hem de ben seker oranini ayarlayabiliyorum, saputtim iyice anlayacagin :KK53:

ben de dün üretici pazarından harika organik kabaklar almıştım, haşlasam mı kıymalı yemek mi yapsam diyordum, tarif harika oldu pegasuscum, ben de intolerans olduğundan tam buğdayı çavdarla, tam yumurtayı da sadece yumurta sarısı ile değiştireceğim, bugün biraz sebze yiyeyim.

unlarin kb degerine bak mutlaka. benimkinin 100 graminda 71 kb vardi. en az hangisiyse cikip bakicam. cunku besemel sosu cok seviyorum. artik sebze yemekleri yemeyi dusunuyorum. vucudumuza vitamin girsin. arkadasa da onerdim.artik sebze yemeklerine gecelim. etten igrendi artik :KK70: besemel soslu bi suru tarif var.porsiyon az olunca (1 kisilik)dogal olarak besin degerleri de az oluyor. hem icinde un falanvarsatok tutuyo insani. bi de kaloriyi dengeleyelim. hani 1 gun 800 kalori falan aliyoruz ya,ertesi bari 1000 yapalim. sacimiz falan dokulmesin sonra.kb dolduysa proteine yuklenerek kaldiralim kaloriyi. hem protein sayesinde sarkmalardan kurtuluruz

ay ben sizleri okudukça bildiğin gaza geldim :KK70: sahurumda bolca peynir yedim sanırım 100 gram vardır yediğim miktar. bir çikolatanın tek bir karesini yiyerek çikolatayla da vedalaştım :) bol bol da su içtim. şu an aç değilim akşamda menümü değerlere göre düzenlicem 900 950 kaloriyi de geçmemeyi planlıyorum. başlarken 83.4 ile başladım bakalım 4 5 gün tartılmamayı düşünüyorum :)
hadi bakalim. yazin zyiflamak kolaydir. kacirmayalim metabolizmanin hizli calistigi donemi :)

unlarin kb degerine bak mutlaka. benimkinin 100 graminda 71 kb vardi. en az hangisiyse cikip bakicam. cunku besemel sosu cok seviyorum. artik sebze yemekleri yemeyi dusunuyorum. vucudumuza vitamin girsin. arkadasa da onerdim.artik sebze yemeklerine gecelim. etten igrendi artik :KK70: besemel soslu bi suru tarif var.porsiyon az olunca (1 kisilik)dogal olarak besin degerleri de az oluyor. hem icinde un falanvarsatok tutuyo insani. bi de kaloriyi dengeleyelim. hani 1 gun 800 kalori falan aliyoruz ya,ertesi bari 1000 yapalim. sacimiz falan dokulmesin sonra.kb dolduysa proteine yuklenerek kaldiralim kaloriyi. hem protein sayesinde sarkmalardan kurtuluruz

hadi bakalim. yazin zyiflamak kolaydir. kacirmayalim metabolizmanin hizli calistigi donemi :)

Benimkisi boyle oldu,yogurda doktum ustune valla kizarma yemis gibi oldum.
zaten proteine cok agirlik verince bir miktar mide bulantisi oluyor.aksama gene koftemi yiyecegim ama, kb su anda 30, kofteninde sifir zaten, belki gene azicik yogurt yerim, ama bugun karpuz yok, sekere alismasin vucut di mi ama
Screenshot_2015-06-22-15-14-35.jpg

Ama kabak isini tuttum, coook severim zaten, hem bagursaklara da iyi gelir, senin bu tarifini patlicanla da deneyecegim,bence o da guzel olur, bakalim iyi olursa bundan sonra fotolarini da cekerim, hem yumurta hem bir miktar un oldugu icin gayet doyurucu oldu, azicik yogurtla da gayet dengeli bi beslenme,
Sagol canim, paylastikca hayat ne guzel de mi...
Ben sana dua etmeye devam... allahim pegasusu hep mutlu et, hem sevsin hem cok sevilsin, daima fit kalsin,saglikli olsun onun yoluna hep isik tut allahim

Pegasus imdat yardım et canım.. Oruç tutuyorum kbyi en fazla 45te kaloriyi en fazla 850de tutuyorum ama ramazan başladığından beri gram oynamıyorum sence neyi yanlış yapıyorum???
yeme düzenin değiştiği içindir canım..almasan da yeter bence ramazanda.
Gunaydin guzellikler, ben sabah iste boyle kalktim:
Eki Görüntüle 1562734
harikasııınnnnn tebrikler
Evet kizlarrrr ilk hedefime ulastigima gore ikinci hedefi belirleyebilirim artik : 65.9
3.8 kg kaldi!
Uykucular uyanmadiniz mi hala nerelerdesiniz
hedefimiz aynıııı.. inşallah en kısa sürede ulaşırız
Tebrikler ben de bir 69 görseydim. Bu sabah 300 Gr gitmiş. 72,3

Bugün yediğim
Peynir 1
1 dilim kızarmış kepek ekmeği 8
Biraz da yoğurt kaymağı 3
Yarım Salatalık 2
Toplam 14
bişey kalmamış ki 1*2 haftada gelirsin merak etme
velantine evet cnm bol su içiyorum bugün yeşil çay birdee

ben sabah 5:45 te kalktım bir saat yürüdüm valla :)
maaşaallaaaaahhhh süpersin
kizlar ben kendim icin de arkadas icinde ogle yemeyini kabak yaptim.inanilmaz dusuk kalorili ve doyurucu
1 tane kabak 200 gram yapti
1 yemek kasigi tam bugday unu 30 gr a denk geldi
1 tane yumurta
azicik kabartma tozu 1 tutam
tuz
kara biber

unu,yumurtayi,tuzu,karabiberi ve kabartma tozunu cirpiyoruz catal yardimiyla
kabagi istediginiz sekil dogruyoruz. hazirladigimiz harca buluyuruz
1 tatli kasigi tere yagini eritiyoruz. kizgin yaga atiyoruz kabaklari
kizardigi zaman aliyoruz ocaktan. 5 dak da kizariyor hemen
un ,yumurta harci oyle bi doyurucu ki anlatamam.patliyorum ben resmen
bu anlattigim 1 kisilik

toplam 31 kb ve 216 kalori

aksama 19 puani karpuzla tamamlicaz:) ya da istedigimiz baska seyle
ben de deniycem bunuuu
hadi bakalım en kısa sürede 70leri göreceksin merak etme..

ya aslında bı sey dicem. ramazanda kilo vereni ben gormedim. vucut kitlik hissi yasadigi icin ne yersen hemen depoluyor. kolay degil 17 saat ac kalmak.ramazanda kilo veren varsa lutfen yazsin. cunku veremiyoruz. ille direnc gosteriyor. ben oruc tutmam ama eskiden tutuyodum,kilo aliyodum ,kilo veremiyodum :s
Uufff evet ya kafayı yicem bu diyete çok güveniyodum ramazanda ben..

Pegasus paylaştığın hikayeyi okudum 92 kilodan 51 kiloydu galıba ne güzel anlatmış arkadaş herşey kafa da bitiyor merak ettim bu arkadaş kadınlar Kulübün de mi ve resim falan paylaşmış mı :KK66:

Pegasus paylaştığın hikayeyi okudum 92 kilodan 51 kiloydu galıba ne güzel anlatmış arkadaş herşey kafa da bitiyor merak ettim bu arkadaş kadınlar Kulübün de mi ve resim falan paylaşmış mı :KK66:

Bayan burdan degil ama yaziyi burda buldum. diyet basari oykulerinden birisi alinti yapip yazmisti. ben de ondan alinti yaptim. diyet basari oykulerini okuyun.hem gaza geliyosun,hem de bi suru boyle hikayeyi agzi acik okuyosun

Bayan burdan degil ama yaziyi burda buldum. diyet basari oykulerinden birisi alinti yapip yazmisti. ben de ondan alinti yaptim. diyet basari oykulerini okuyun.hem gaza geliyosun,hem de bi suru boyle hikayeyi agzi acik okuyosun
Sagol canım ya sen nasılsın nasıl gidiyor kaç kilosun canım

Sagol canım ya sen nasılsın nasıl gidiyor kaç kilosun canım
63 kilodayim su an. reglim yaklasti sisiyorum git gide. tatli istegimi bastiramiyorum. ama ben hep boyleydim. tatliyla diyet yapan cok nadir insanlardandim :KK70: napiyim ya cok seviyorum. amagunluk 5 km mutlaka yuruyorum. kopegimi gezirmem yetiyo bana

günaydın kızlar sabah 69.9 dum
bir günde 2.300 gitti tabi ödem oldugu için gitti yani
geriye kaldı 2.900

bugünde ekmek yemedim kahvaltıda ama denge lıgyt ekmek alıp gnlük 2 dlm yesemçokmu olurki kızartıp iyice

geriye kaldı 2.900

bugünde ekmek yemedim kahvaltıda ama denge lıgyt ekmek alıp gnlük 2 dlm yesemçokmu olurki kızartıp iyice
kizartinca grami dusuyor,kb si degil. sen al ekmegi. ustune bak kac kb var 100gr inda.sonra kizart onu, tekrar tart goreceksin gram dusecek. boylelikle fazladan yemis olucaksin :)

kizartinca grami dusuyor,kb si degil. sen al ekmegi. ustune bak kac kb var 100gr inda.sonra kizart onu, tekrar tart goreceksin gram dusecek. boylelikle fazladan yemis olucaksin :)

yok kb si düşşün diye degil ben ekmegi hep kızartıp yiyorumm tost makinasında diyete başladıgımdan beri böyl yerim
öbür türlü doymmuorumçünkü

geriye kaldı 2.900

Moral bozmadigin iyi olmus bak gidiyerdi 2 kilosu, digeri de kisa zamabda toplanir insallah

X