3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

ebruakin sitesinden aldığım listeye göre 41,7 yapıyor canım yaa. kırmızı biber yok o listede ya da ben göremedim. yeşil biber 3 puan. aynı desek 44,7 oluyor.:110::KK43:
cevap için sagol canım bende o siteye bakayım o zaman ben şimdi öğlen yemeği göbek salatası ve yağda kızarmış ciğer yedim 1 avuç kadarda patates kzıartması kaç oldu puanım şimdi kahve yaktı beni :KK43:((

kabızlığıma çözüm olsun diye ılık limonlu su içiyorum, yeşil çay içiyorum, armut yiyorum. ama bana mısın demiyor. gerçi 2 gün oldu. :KK22:
KAYISILI form çayı aldım. içinde yok yok.:KK53:(sinemaki yaprağı, huş ağacı yaprağı, barut ağacı yaprağı, ahududu yaprağı, rezene. aroma verici olarak da ; kuşburnu,civanperçemi,ardıç meyvesi,ısırgan yaprağı,meyak kökü, mürver meyvesi,aynısafa,kayısı,şeftali) bütün aktar içinde tad ve doku olarak :))))

öğütülmüş yeşil kahve buldum bir markette ama skt si yaklaşmıştı almadım. bir aktara uğramalıyım.o_O

kabızlığıma çözüm olsun diye ılık limonlu su içiyorum, yeşil çay içiyorum, armut yiyorum. ama bana mısın demiyor. gerçi 2 gün oldu. :KK22:
KAYISILI form çayı aldım. içinde yok yok.:KK53:(sinemaki yaprağı, huş ağacı yaprağı, barut ağacı yaprağı, ahududu yaprağı, rezene. aroma verici olarak da ; kuşburnu,civanperçemi,ardıç meyvesi,ısırgan yaprağı,meyak kökü, mürver meyvesi,aynısafa,kayısı,şeftali) bütün aktar içinde tad ve doku olarak :))))

öğütülmüş yeşil kahve buldum bir markette ama skt si yaklaşmıştı almadım. bir aktara uğramalıyım.o_O
canım ne kadar oldu şimdi senin toplam? maşallah ama sen oldukça ıstikrarlı gidiyorsun

kızlar play storedan dün fatsecret diye bir uygulama buldum süper bişey kaloriyi karbonhidratı yağı proteini hesaplıyor bir bakın derim.
ben bir bakayım zeyas seni bir yerden hatırlıyorum ama saat 17den sonra yemek yemeden zayıflama topiğindemiydin canım

cevap için sagol canım bende o siteye bakayım o zaman ben şimdi öğlen yemeği göbek salatası ve yağda kızarmış ciğer yedim 1 avuç kadarda patates kzıartması kaç oldu puanım şimdi kahve yaktı beni :KK43:((

göbek salatası= 2 olsa (4 yaprak marul 2 puanmış)
ciğer tava=6 puan
10 tane parmak patates =24 imiş. =32 puan:confused:

patatesi yemesen iyiymiş.:KK39:

canım ne kadar oldu şimdi senin toplam? maşallah ama sen oldukça ıstikrarlı gidiyorsun

12 martta 75,9 ile başladım. bugün 74,5 çıktım. -1,4 kg

5 aydır diyet namına bişey yapmıyor aksine sürekli hamurişi yapıyordum. ondan sanırım şimdiki bu istikrarım. ama ilerisinden korkmuyor da değilim. regl yaklaşırken mesela nolurum bilmem. tatlı krizime sufle ile çözüm bulmaya çalışıcam o zaman geldiğinde. (tereyağ, bitter çikolata, yumurta azcık un tamamdır, şekersiz nasıl olur bilmem)

ayy bunu yazdım diye canınız çekmesin sakın haa:stop:

5 aydır diyet namına bişey yapmıyor aksine sürekli hamurişi yapıyordum. ondan sanırım şimdiki bu istikrarım. ama ilerisinden korkmuyor da değilim. regl yaklaşırken mesela nolurum bilmem. tatlı krizime sufle ile çözüm bulmaya çalışıcam o zaman geldiğinde. (tereyağ, bitter çikolata, yumurta azcık un tamamdır, şekersiz nasıl olur bilmem)

Adet donemi icin cozum olabilir canim ya, canimizi cektirdin oldu olacak tarifi de ver :)

göbek salatası= 2 olsa (4 yaprak marul 2 puanmış)
ciğer tava=6 puan
10 tane parmak patates =24 imiş. =32 puan:confused:

patatesi yemesen iyiymiş.:KK39:
patates tırtıkladım ben bugünü saymıyorum zaten cevap için sagol canım akşam kendime liste yapacağım yoksa böyle olmuyor hazırlıksız yakalandım valla

iyi vermişsin canım tebrikler

Beraber başlamıştık biz dimi? Maşallah sana. Ben de şu anda adet dönemindeyim. Migros'tan Şekersiz çikolata almıştım azdır kbsi diye ama baktım ki 10 kahvemin yanındaki 3 puanlık çikolata parçasıysa idare etmeye devam

Kizlar merhaba :)
Ben de bu diyete basladim, bugun 2.gunum.
Ilk sabah 65.1 cikmistim, bu sabah 64.1 :))
Hedefim 55 kiloya dusmek, boyum da 162 cm.
Dun 49 kb ile kapattim gunu.
Bugun de su saate kadar 15 kb oldu :))

Kizlar merhaba :)
Ben de bu diyete basladim, bugun 2.gunum.
Ilk sabah 65.1 cikmistim, bu sabah 64.1 :))
Hedefim 55 kiloya dusmek, boyum da 162 cm.
Dun 49 kb ile kapattim gunu.
Bugun de su saate kadar 15 kb oldu :))
tebrikler bu saat kadar nasıl 15 kb oldu merak ettim neler yediniz :) ben sabahdan 43 kb aldım malesef

hosbulduk canlarim. seviyorum kendi icin biseyler yapan insanlari. sacma sapan kendimle barisigim ,kocam boyle seviyor tiplerin samimiyetsizliyini sevmiyorum.aferin kizlar.hele su 55-60 arasi olanlaryokmu,erkenden mudahele edenler afferim sizlere.reglden korkmayin kizlar,reglde 100 gr bile versen,bil ki geri almicagin 100 gr dir o.cok etkili o donem verilen kilolar. bu arada kahve zaten 0 puan. seker yerine tatlandirici kullansaniza. sevdiginiz seylerden vazgecmeyin derim. benbusabah baktim 5kilo fazlaligim var. 67 yim. yarin basliyorum ben de.yazicam buraya listemi

hosbulduk canlarim. seviyorum kendi icin biseyler yapan insanlari. sacma sapan kendimle barisigim ,kocam boyle seviyor tiplerin samimiyetsizliyini sevmiyorum.aferin kizlar.hele su 55-60 arasi olanlaryokmu,erkenden mudahele edenler afferim sizlere.reglden korkmayin kizlar,reglde 100 gr bile versen,bil ki geri almicagin 100 gr dir o.cok etkili o donem verilen kilolar. bu arada kahve zaten 0 puan. seker yerine tatlandirici kullansaniza. sevdiginiz seylerden vazgecmeyin derim. benbusabah baktim 5kilo fazlaligim var. 67 yim. yarin basliyorum ben de.yazicam buraya listemi
bende bugün 67,6 çıktım yarın tekrar tartılacağım seninle kilomuz aynı kapışalım mı :)))

evet canım bende seni hatırlıyorum:KK19: bu diyeti yapmaya çalışıyorum bnede ama tam anlamıyla başlayamadım
bende bugün başlayayım dedim ama olmadı yarın daha dikkat olacağım inş. tam anlamıyla yarın başlayacağım kaç kilosun canım doğum falan yaptın mı ? bende hala bebek yok belki zayıflarsam gelir bebiş :)

X