3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

hosbulduk canlarim. seviyorum kendi icin biseyler yapan insanlari. sacma sapan kendimle barisigim ,kocam boyle seviyor tiplerin samimiyetsizliyini sevmiyorum.aferin kizlar.hele su 55-60 arasi olanlaryokmu,erkenden mudahele edenler afferim sizlere.reglden korkmayin kizlar,reglde 100 gr bile versen,bil ki geri almicagin 100 gr dir o.cok etkili o donem verilen kilolar. bu arada kahve zaten 0 puan. seker yerine tatlandirici kullansaniza. sevdiginiz seylerden vazgecmeyin derim. benbusabah baktim 5kilo fazlaligim var. 67 yim. yarin basliyorum ben de.yazicam buraya listemi
ama benim kocam hakikaten böyle seviyor :KK70: kilo verdiğim zaman surat asıyor. Sabote etmek için elinden geleni ardına koymuyor. Allahtan ayrıyız da daha kolay idare ediyorum.
sen de tekrardan hoş geldin topiğine. Ayrılma aramızdan.

bende bugün başlayayım dedim ama olmadı yarın daha dikkat olacağım inş. tam anlamıyla yarın başlayacağım kaç kilosun canım doğum falan yaptın mı ? bende hala bebek yok belki zayıflarsam gelir bebiş :)

inşallah kiloları verirsin bir an önce ve sağlıkla bebişini alırsın kucağına.

Kizlar katilim baya oldu, isterseniz haftalik cizelge mi tutsak,motivasyonumuz artsun, gene gunluk mu kilo paylasimi yapsak, sanki ilk haftadan sonra oyle gunluk 0,5 kg falan oynamayacakmis gibi tarti,haftalik yaris haline getirsek gunluk artislardan moralimizi bozmaz miyiz?? Amma karisik yazdim yahu.hani baya olduk diyorum bi organize mi olsak:KK53::KK53:

Kizlar katilim baya oldu, isterseniz haftalik cizelge mi tutsak,motivasyonumuz artsun, gene gunluk mu kilo paylasimi yapsak, sanki ilk haftadan sonra oyle gunluk 0,5 kg falan oynamayacakmis gibi tarti,haftalik yaris haline getirsek gunluk artislardan moralimizi bozmaz miyiz?? Amma karisik yazdim yahu.hani baya olduk diyorum bi organize mi olsak:KK53::KK53:
bence çizelge yapalım canım günlük değild haftalık bildirim yapalım her hafta aynı gün bildirim yapalım bence :))

burda bazi arkadaslar ayda 17 kilo vermen imkansiz.hastanelik olman lazimdi diyodu. o arkadasa sesleniyorum.canim bak bu genc mezara girmesi lazim senin tahmininle
Hırs ve azimle dört ay gibi kısa sürede 61 kilo veren 17 yaşındaki Arda Çoban, dolabındaki tüm kıyafetleri yeniledi. Eski kıyafetleri üzerinden düşen Arda Çoban, sağlıklı görünüşe kavuştuğu için çok mutlu olduğunu belirterek şunları söyledi: "Aşırı kilolarım yüzünden çok sorun yaşadım. Arkadaşlarım benimle dalga geçiyordu, sokağa çıkamıyordum. Diyetisyene gitmeden tuz, şeker, un, yağ ve ekmeği hayatımdan çıkardım ve bol bol spor yaptım. Spora hâla devam ediyorum ve sağlıklı besleniyorum."

Ben de diyetkolikte bir çay kaşığı şeker karbonhidrat değeri 1.7 ben onu baz alıyorum.
İnternette başka sitelere baktım orda bir çaykaşığı şeker yani 3 gram 12 karbonhidrat diyor.Ben o zaman hiç bu diyeti yapmayayım.Şekersiz çay içemiyorum.Tatlandırıcı da çok denedim ama beğenmedim.Günde üç küçük çay bir de kahve içiyorum.48 karbonhidrat yapıyor.Bu arada sabah 58 kg çıktım.-300 ve regl olacağım.Sizi yinede takip edeceğim.

bence çizelge yapalım canım günlük değild haftalık bildirim yapalım her hafta aynı gün bildirim yapalım bence :))
E tamam, yarin baslayalim, carsambadan carsambaya bildirim yapalim, baslangic kilo, o hafta verilen toplam verilen diye, ben tablo ve takip konusunda gonullu olabilirim. Baslangic kilolarinizi sabah bildirirseniz, ben aksam tabloyu hazirlayayim

E tamam, yarin baslayalim, carsambadan carsambaya bildirim yapalim, baslangic kilo, o hafta verilen toplam verilen diye, ben tablo ve takip konusunda gonullu olabilirim. Baslangic kilolarinizi sabah bildirirseniz, ben aksam tabloyu hazirlayayim
Süper olur canım bana uyar o zaman sabah herkes kilosunu yazsın canım

İnternette başka sitelere baktım orda bir çaykaşığı şeker yani 3 gram 12 karbonhidrat diyor.Ben o zaman hiç bu diyeti yapmayayım.Şekersiz çay içemiyorum.Tatlandırıcı da çok denedim ama beğenmedim.Günde üç küçük çay bir de kahve içiyorum.48 karbonhidrat yapıyor.Bu arada sabah 58 kg çıktım.-300 ve regl olacağım.Sizi yinede takip edeceğim.
Canım bende şekersiz Çay içemiyordum ama alıştım açık çayla başla canım yasa yarım şekerle alışırsın bence

Kizlar kilo bildirimini cumadan cumaya yapsak daha mi iyi olur sanki ?
Hani bazen hafta sonlari hafif kacamaklar yapabiliyoruz ya cuma en hafif oldugumuz gun olur sanki, cumaya kadar iyice eritmis oluruz hafta sonu kacamaklarini ? :)
Tabi ben cogunluga uyarim :)

Kizlar kilo bildirimini cumadan cumaya yapsak daha mi iyi olur sanki ?
Hani bazen hafta sonlari hafif kacamaklar yapabiliyoruz ya cuma en hafif oldugumuz gun olur sanki, cumaya kadar iyice eritmis oluruz hafta sonu kacamaklarini ? :)
Tabi ben cogunluga uyarim :)
Fena fikir degil aslinda, ben bu hafta sonu kacirdim sahsen, o zaman bi fikir birligine varirsak harekete gecelim :)

Sabah: yarim dilim ekmek (6kb)
2 yumurtayla omlet (1kb)
Beyaz peynir (0kb)
Ogle: 200 grdan az kusbasi sebzeli (5kb)
Birkac badem (3kb)

O saate kadar bunlari yemistim :))
hıı anladım canım yedşklerimizi ve puanları yazalım ki doğruları yanlışları bilelim bilmediklerimizi öğrenelim :)

Bana da zamanı ne derseniz uyar kızlar.internetten çıktı alamadım bir türlü.alayım bari.

kızlar nerdesiniz yaa sizlere bişey diyeceğim benim en büyük sorunum göbek ve basenlerim bu diyette gider mi ?

X