3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

aşkitolar ben gidiyorum bugünde fazladan yürüyeceğim. bişey daha biliyosunuz ben pazartesi sabahı 98.2 çıkmıştım. o günden beri farklı bir yöntem deniyorum bakalım kilo vermem böyle devam ederse sizede anlatacağım Allahım umarım devam eder çünkü 4 günde 3.3 kg vermiş oldum hih hih sevinçten delirecem yaa umarım devam eder :KK70:
pazartesiye kadar giremezseem kusuruma bakmayın hadi öptüüüm....

Arkadaslar takvimi kaldıramıyorum kaldırmak istedigimide hiç sanmıyorum bebegim ne kadarlık olurdu yasasa diye bakıyorum arada girip böyle kalsa olmazmı :KK42::KK42:
Kendine boşuna eziyet etme hayatım.sil .allah sana sağlıklı bir bebis vericek biliyorum :KK45:ben de bu yollardan geçtim.iyi bilirim ve seni çok iyi anlıyorum. Sil ve önüne bak:KK51:

Ya tutamadım pis boğazımı gözleme yedim şimdiden 50 oldum :KK43: akşam aç mı gezcem ben şimdi :.(
oluyor arada öyle. günün kalanında az puanlı şeyler yemek lazım ya da spor yapmak lazım.

Kb diyetinde zaten tavuk serbest yenenlerden .dolayısıyla vucudu şoklamak için onu değil de diyette yenmeyecek şeyleri yemek daha uygun değil mi?vücut bence ancak bu şekilde diyet modundan çıkar.
Pegasus duymasın:KK45::KK47: sıfır kb yapmak gerek:KK53:

Ohhhhh yürüyüşler yapılmış kolay gelsin kankimeeee:KK19:
başka bir topikte arkadaş trambolinle yürüyüşe davet etti.biraz onu yapmaya çalışıcam.zor o.çünkü bütün organların sallanıyor.dayanabilir miyim bilmiyorum, denicem. :KK57:
teşekkürler kankim. ama yürüyüşlerden sonra akşam misafire aldığım simit ve kurabiye den kaçırmasaydım iyiydi. yine de 1 mil Leslie yaparak 100 kalorisini yaktım(amman ne çok yakmışım:63:) bu sabah şükür ki eksi çıktım ama geçen cuma dan +200 fazlayım:oops:

günaydıııııın..umarım herkesler iyidir bugün ve umarım hepiniz kilo vermişsinizdir. sevgili ecrinciğim ilk bildirimi ben yapayım yoksa çatlicem:KK53: ( eşimi sabah sabah delirttim kilo vermişim kilo vermişim diye ):KK71: adamcağız hevesim kırılmasın diye harikasın tatlım falan dedi ama biraz çabuk kaçtı sanki..k
Bu Sabahki kilom :94.9 :KK6:
tebrikler canım,:KK71: insan nasıl motive oluyor değil mi:KK66:

hepinize günaydın hayırlı cumalar kızlar ben 2 haftadır aynıyım 62 kiloyum yani takıldım kaldım bildirimleri özel msj olarak bekliyorum kızlar :) erken yazın ki listeyi hemen hazırlayayım :)
kilo almamak da iyi beya Ecrincim.:KK30: ben bu hafta geçen cumadan +200 fazlayım:KK67:
aşkitolar ben gidiyorum bugünde fazladan yürüyeceğim. bişey daha biliyosunuz ben pazartesi sabahı 98.2 çıkmıştım. o günden beri farklı bir yöntem deniyorum bakalım kilo vermem böyle devam ederse sizede anlatacağım Allahım umarım devam eder çünkü 4 günde 3.3 kg vermiş oldum hih hih sevinçten delirecem yaa umarım devam eder :KK70:
pazartesiye kadar giremezseem kusuruma bakmayın hadi öptüüüm....
çok merak ettim ama şimdi ben. :KK45:haydi anlat anlat anlaatt:KK73:

Kendine boşuna eziyet etme hayatım.sil .allah sana sağlıklı bir bebis vericek biliyorum :KK45:ben de bu yollardan geçtim.iyi bilirim ve seni çok iyi anlıyorum. Sil ve önüne bak:KK51:
kankim aynı şeyleri düşünmüşüz. demek ki aynı şeyleri yaşamışız.
benim de ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı. kesinlikle ileriye bakmalısın Berika. hayırlı ve uygun zamanda gelecek bebişin tekrar. :KK66:

Son düzenleme:
oluyor arada öyle. günün kalanında az puanlı şeyler yemek lazım ya da spor yapmak lazım.

Pegasus duymasın:KK45::KK47: sıfır kb yapmak gerek:KK53:

teşekkürler kankim. ama yürüyüşlerden sonra akşam misafire aldığım simit ve kurabiye den kaçırmasaydım iyiydi. yine de 1 mil Leslie yaparak 100 kalorisini yaktımm. bu sabah şükür ki eksi çıktım ama geçen cuma dan +200 fazlayım:oops:

tebrikler canım, insan nasıl motive oluyor değil mi:KK66:

kilo almamak da iyi beya Ecrincim. ben bu hafta geçen cumadan +200 fazlayım:KK67:
çok merak ettim ama şimdi ben. haydi anlat anlat anlaatt:KK73:

kankim aynı şeyleri düşünmüşüz. demek ki aynı şeyleri yaşamışız.
benim de ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı. kesinlikle ileriye bakmalısın Berika. hayırlı ve uygun zaman da gelecek bebişin tekrar. :KK66:
Hayatım o şoklama msjını arkadaşın yazdığı mesaja binaen yazdım.
az da olsa spor yapabilmen çok iyi. hiç yoktan iyidir.
Berika da kabullenecektir eninde sonunda.

selam kızlar, nasılsınız? bu sabah geçen cumadan +200 gr fazla, ama dünkü kilomdan da 400 gram eksik çıktım.:KK53:
bi kendimi toplayamadım gitti. en geç pzts regl olucam, iştahım çok açık. aksi gibi yorgunluk oluyor regl üzeri bende.
gece uyuyup kalıyorum oğluşumu uyuturken. :KK51:

Hayatım o şoklama msjını arkadaşın yazdığı mesaja binaen yazdım.
az da olsa spor yapabilmen çok iyi. hiç yoktan iyidir.
Berika da kabullenecektir eninde sonunda.
takılıyorum ben sana ama :KK68::KK74: seviyorum n'apiiimm:KK68:
vücudumuza diyette olduğumuzu hissettirmemeliyiz. az yiyince kıtlık moduna girip eldeki mevcutları tutmaya gayret edermiş.

takılıyorum ben sana ama :KK68::KK74: seviyorum n'apiiimm:KK68:
vücudumuza diyette olduğumuzu hissettirmemeliyiz. az yiyince kıtlık moduna girip eldeki mevcutları tutmaya gayret edermiş.
Yok canım sorun değil.istediğin gibi takılabilirsin banaa:KK15::KK19:ben de seni seviyorum. Insanin yüzünü bile görmediği birini sevmesi ne kadar ilginç değil mi?
bazen diyorum kk daki sevdiğim kişilerden bazıları acaba gerçek hayatta nefret ettiğim kişilerden biri olabilir mi?:KK57:

merhaba kızlar listeyi hazırladım ama çok eksik var.@valentina izinli diğer arkadaşlar bildirim yapmadı :KK43:
liste.png

tatlım devamlılığından emin olıyım tabii anlatıcam. hepinize faydam olsa ne güzel olur ama şimdi kilo vermem durur, metabolizma yavaşlar falan üzülürüm sonra :KK42: ben kobaylığını yapayım pazartesi yine eksik çıkmaya devam edersem size de anlatırım Hoş bilinmeyen şeyler değil ama sanırsam zannederim galiba doğru kombin yaptım gibi diyetleri :confused:

tatlım devamlılığından emin olıyım tabii anlatıcam. hepinize faydam olsa ne güzel olur ama şimdi kilo vermem durur, metabolizma yavaşlar falan üzülürüm sonra :KK42: ben kobaylığını yapayım pazartesi yine eksik çıkmaya devam edersem size de anlatırım Hoş bilinmeyen şeyler değil ama sanırsam zannederim galiba doğru kombin yaptım gibi diyetleri :confused:
Merakla bekliyorum kombinlerini bende kafama gore bi peynir bi yumurta bi bakiyorum marul yiyorum bugün büyük oğlumun doğum gününü kutladık okul arkadaşları geldi baya curcunalı bir gündü annelerde gelince ayıp olmasın diye bir börek bir dilim pasta yedim ve canım başka birşey istemedi çok pissss gaza geldim ben vericem inşallah bu gıcık yağlardan kurtulucam

Canım pazartesi bekleme sen yaz şimdiden :KK66:) bende merak ettim ya :KK66:

Merakla bekliyorum kombinlerini bende kafama gore bi peynir bi yumurta bi bakiyorum marul yiyorum bugün büyük oğlumun doğum gününü kutladık okul arkadaşları geldi baya curcunalı bir gündü annelerde gelince ayıp olmasın diye bir börek bir dilim pasta yedim ve canım başka birşey istemedi çok pissss gaza geldim ben vericem inşallah bu gıcık yağlardan kurtulucam
Oğlunun doğum günü kutluyorsun canım sağlıklı nice senelere:KK66:

arkadaslar siz bu diyeti yapinca kac gun sonra kilo vermeye basladiniz ben uc gunyaptim tartida artı ciktim sinir oldum yani kac gun sonra kilolar gitmeye basladi...

Merhaba kızlar bugün tartıda aynı rakamı görünce hiç saymadım yediklerimi canım ne istediyse yedim bugün tabi abartmadan bide benim bugün lekelenmeler başladı adet oluyorum galıba 2 güne sökülürüm bugün cips çikolata ne varsa yedim valla yarın tam gaz devam Vücudu biraz şaşırtayım dedim :KK66: bakalım sabah ne olacak aslında ben Karatay yapmak istiyorum ama 2 öğün beslenmek Zor geliyor mutsuz oluyorum resmen ne yapacağım bilemiyorum valla ama bu duraksamadan çıkmam Lazım kafamda deli sorular :KK66:

X