3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Canım merhaba ben karbonhidrat diyeti deneyimlerine bakıyorum fırsatım oldukça orda selintepe var çok güzel kilo vermiş ve ayseebru onlar yoğurt ve ayranı pek hesaplamadan yiyorlarmış canım ben yoğurt pek sevmem ama yiyeceğim zaman çokda hesap yapmam yesem zaten 2 kaşık anca yerim bence yoğur du pek kısıtlamayın nede olsa yağ yaktırıyor :)
bende yoğurt yiyince daha çabuk doyuyorum. öğrenmem iyi oldu bunu. inceliyorum hemen sayfaları.

Kızlar kuş gribi var ortada.biliyorsunuz değil mi? İzmirin Gümüldür ilçesinde bir mahalle karantinaya alınmış.şok oldum.

Sana da aferin:KK66:) Leslie yapıyorsun maşallah ya ben bu sefer baya Hırs Yaptım galıba bu hafta 61 görsem razıyım valla bakalım ne olacak aslında cips dışındakiler zararlı değil ama yüksek KB olsun vücut istiyor bazen afiyet olsun bende bu akşam kendime gayret ettim sırf bizimkiler neden yemiyorsun demesinler diye Çekirdek yedim aferin bana :KK66:))
dün de uyuyakaldım :KK47::KK22: Leslie ile olmasa da bu sabah epey yürüdüm avm de oğluma bişeyler alırken.

Günaydın arkedeşler, sabah kuşunuz geldi... Günde bir kere girebiliyorum ama acayip araştırma yaptım. 1- bizim diyetimizle beraber 30dk.dan fazla spor direk kas yapıyormuş, tabii buda tartıda artı olarak görünüyormuş.:KK64:
2- karbonhidratı az almak tek başına kg verdirmiyormuş, kbyi az alıcaz ama proteini çoğaltıcaz. Çok kg verenlerin hepsi gidip gelip haş.tavuk, haş.yumurta, peynir vs. yemişler.( denedim bu sabah 95.7 ye düştüm:KK49:)
Bide tencere yemeğini özleyen diyetteyimben arkedeşim, tavuğu salçalı baharatlı hafif sulu pişirmeyi dene canım. (çok güzel oluyor)
Günaydın sana da:KK54: yanlış hatırlamıyorsam tavuk ve salata diyeti ile eşi epey kilo vermiş biri konu açmıştı kk da.
eskilerden. ben de ne zaman haş.tavuk salata yesem kilo veriyorum.
geçenlerde fırında salçalı yaptım tavuk bagetleri. ama hiç beğenmedim güzel yapamamışım. fırın poşetinde deniycem bugün de. teşekkürler yine de öneri için.:KK66:

Valla dün öğleden sonra mücver yedim 3 tane tartıp sanırım o yüzden doymadım canım
3 tane de durabildiysen süper:KK45: peynir falan yeseydin yanında.o_O

günaydın hanımlar. ben diyetimi eskisi gibi ciddi uygulayamıyorum neden böyle oldu bilmiyorum. nasıl olsa kilo verdim diyemi tartmaktan mı yoruldum nedir sebebini bilmiyorum. haliyle yerimde sayıyorum. havalar sıcakladı. artık benim kurtarıcı yemeğim olan yumurtayı hiç ağzıma koyamıyorum midem kaldırmıyor. neler yiyorsunuz kızlar. 7-8 kilo daürüyha var vermem gereken. :KK43:
.
aynen ben de. boğazımı üşütüp hasta oldum diye bir saldım ipin ucu kaçtı gitti.
tartarak yemeye dönmemiz lazım. yoksa iştah açıldıkça açılıyor.:KK53:

kızlar ben uzun zamndır çorba içmiyorum bugünde şehriye çorbası var menüde içsem mi anlamadım gitti akşamı haşlanmış tavukla falan geçirtirirm artık olur mu öyle bu arada durakmam gidiyor galıba bu sabah 61,8 gördüm çok şükür :)
içtin mi çorbayı canım? tadına bak güzelse devam et. değilse puanını harcama diycektim.

Kızlar kuş gribi var ortada.biliyorsunuz değil mi? İzmirin Gümüldür ilçesinde bir mahalle karantinaya alınmış.şok oldum.
alıntı ekledim canım. iyi pişerse sorun yokmuş. yumurtayı da tam pişirmeli. o_O
İyi pişmemiş et mikroorganizmalar açısından her zaman bir risk unsurudur. Buna karşılık normal pişirme sıcaklığı olan 70 santigrat derecenin üzerindeki her pişirme virüsü etkisiz hale getirmektedir. Hastalıklı bile olsa, pişirilmiş bir tavuk etinden bulaşan hiçbir vaka günümüze kadar rapor edilmemiştir.
Şu anda insanlara yönelik olarak hali hazırda uygulanmakta olan grip aşılarının Kuş Gribi virüsü H5N1’i önleyici herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Ancak aşı geliştirme çalışmaları devam etmektedir.:confused:

Kızlar ben kaçtım. Bugün biraz erken çıkıp ekstra yürüyeceğim. kilolar gitmeye başladı ya gaza geldim. Yarın sabah görüşürüz. Gerçi sizler biraz uykucusunuz ya :KK39:. Genelde hep yanlız takılıyom ben:cry:
uykucu değiliz de erken vakitte işler güçler oluyor. mesela ben oğlumu hazırlayıp okula götürüp markete uğrayıp gelene kadar saat 11 oluyor. normalde h.içi 08:15 de kalkıyorum. vapur gibi:KK45::KK53::confused:

dün de uyuyakaldım :KK47::KK22: Leslie ile olmasa da bu sabah epey yürüdüm avm de oğluma bişeyler alırken.

Günaydın sana da:KK54: yanlış hatırlamıyorsam tavuk ve salata diyeti ile eşi epey kilo vermiş biri konu açmıştı kk da.
eskilerden. ben de ne zaman haş.tavuk salata yesem kilo veriyorum.
geçenlerde fırında salçalı yaptım tavuk bagetleri. ama hiç beğenmedim güzel yapamamışım. fırın poşetinde deniycem bugün de. teşekkürler yine de öneri için.:KK66:

3 tane de durabildiysen süper:KK45: peynir falan yeseydin yanında.o_O

.
aynen ben de. boğazımı üşütüp hasta oldum diye bir saldım ipin ucu kaçtı gitti.
tartarak yemeye dönmemiz lazım. yoksa iştah açıldıkça açılıyor.:KK53:

içtin mi çorbayı canım? tadına bak güzelse devam et. değilse puanını harcama diycektim.

alıntı ekledim canım. iyi pişerse sorun yokmuş. yumurtayı da tam pişirmeli. o_O
İyi pişmemiş et mikroorganizmalar açısından her zaman bir risk unsurudur. Buna karşılık normal pişirme sıcaklığı olan 70 santigrat derecenin üzerindeki her pişirme virüsü etkisiz hale getirmektedir. Hastalıklı bile olsa, pişirilmiş bir tavuk etinden bulaşan hiçbir vaka günümüze kadar rapor edilmemiştir.
Şu anda insanlara yönelik olarak hali hazırda uygulanmakta olan grip aşılarının Kuş Gribi virüsü H5N1’i önleyici herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Ancak aşı geliştirme çalışmaları devam etmektedir.:confused:

uykucu değiliz de erken vakitte işler güçler oluyor. mesela ben oğlumu hazırlayıp okula götürüp markete uğrayıp gelene kadar saat 11 oluyor. normalde h.içi 08:15 de kalkıyorum. vapur gibi:KK45::KK53::confused:
Ay ben yine de yiyemicem bir süre:KK57:

Ay ben yine de yiyemicem bir süre:KK57:
bugün de beğenmezsem ben de tavuk sezonunu kapatıcam , avlanmaya çıkıcam:KK70:
ne yesem şaşırdım valla.

gece yine uyuyup kalırım diye bugün epey yürüdüm. oğlumun yılsonu gösterisi için bişeyler lazımdı. bu bahane ile bugün 2 kez yürüdüm. 2. yürüyüşüm yokuş yukarı oldu.

yarın tartı günü, geçen haftaki kilomu görebilsem bari tartıda.:KK17:

bugün de beğenmezsem ben de tavuk sezonunu kapatıcam , avlanmaya çıkıcam:KK70:
ne yesem şaşırdım valla.

gece yine uyuyup kalırım diye bugün epey yürüdüm. oğlumun yılsonu gösterisi için bişeyler lazımdı. bu bahane ile bugün 2 kez yürüdüm. 2. yürüyüşüm yokuş yukarı oldu.

yarın tartı günü, geçen haftaki kilomu görebilsem bari tartıda.:KK17:
Ohhhhh yürüyüşler yapılmış kolay gelsin kankimeeee:KK19:
başka bir topikte arkadaş trambolinle yürüyüşe davet etti.biraz onu yapmaya çalışıcam.zor o.çünkü bütün organların sallanıyor.dayanabilir miyim bilmiyorum, denicem. :KK57:

Arkadaşlar ben 3 haftadır deli gibi tepiniyorum yani spor yapıyorum Leslie ile 3 mil yapıyorum plates vs.ama dün tartıldım aynıyım fark yok kalori hesabonımı yanlış yapıyorum desem dogru duzgun bişeyde yemiyorum yardım lütfen ne yapmalıyım hr ama sıkılaştım tabi

günaydıııııın..umarım herkesler iyidir bugün ve umarım hepiniz kilo vermişsinizdir. sevgili ecrinciğim ilk bildirimi ben yapayım yoksa çatlicem:KK53: ( eşimi sabah sabah delirttim kilo vermişim kilo vermişim diye ):KK71: adamcağız hevesim kırılmasın diye harikasın tatlım falan dedi ama biraz çabuk kaçtı sanki..:oops:
Bu Sabahki kilom :94.9 :KK6:

Arkadaşlar ben 3 haftadır deli gibi tepiniyorum yani spor yapıyorum Leslie ile 3 mil yapıyorum plates vs.ama dün tartıldım aynıyım fark yok kalori hesabonımı yanlış yapıyorum desem dogru duzgun bişeyde yemiyorum yardım lütfen ne yapmalıyım hr ama sıkılaştım tabi
Merhaba canım fazla spor kas yapar, bu kötümü tabiiki değil ama zayıfladığını tartıda değil mezurada görürsün çünkü seninde dediğin gibi sıkılaşırsın.

günaydıııııın..umarım herkesler iyidir bugün ve umarım hepiniz kilo vermişsinizdir. sevgili ecrinciğim ilk bildirimi ben yapayım yoksa çatlicem:KK53: ( eşimi sabah sabah delirttim kilo vermişim kilo vermişim diye ):KK71: adamcağız hevesim kırılmasın diye harikasın tatlım falan dedi ama biraz çabuk kaçtı sanki..:oops:
Bu Sabahki kilom :94.9 :KK6:
canım günaydın bildirim için teşekkürler iyi vermişsin maşallah sana :) eşler hep öyle canım fazla takılma :)

hepinize günaydın hayırlı cumalar kızlar ben 2 haftadır aynıyım 62 kiloyum yani takıldım kaldım bildirimleri özel msj olarak bekliyorum kızlar :) erken yazın ki listeyi hemen hazırlayayım :)

Merhabalar kızlar ecrin canım benim kilo aynı kalmış 71,2 zaten bu hafta kilo vereceğimi düşünmüyordum bayağı bir kaçamaklı geçti bu haftam neyse en azından kilo almamışım bu bile birşeydir

X