3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Ay evet ćok konuşuyor.tabi biz anlamıyoruz.bilgi falan veriyordur.yoğurda başlayım barii.aslında 2 gün plates 2 gün leslie yapsam ćok süper olur.aaah ah nerde bende o toto
ayyy aynı ben güya ben de leslie yapcaktım uyuyup kalmışım oğluşumla.

Evet cips kötü canım 2 ayda 6 kilo iyi bence benimde 2 ay OLMASINA 1 hafta kaldı galıba 5 kilo verdim hemde sporla inş hedeflerimize ulaşırız bende bu diyeti sıkılmadan yapıyorum
hala bırakamadım cipsi biliyor musun? çok utanıyorum.

1 mil 100 kaloriymiş 3 mil yapsan 300 kalori haftada 5 gün yapsan günde 1100 kalorilik bir diyet uygulasan haftada en 1.5 kilon gider canım tabi biz burda kb diyeti yapıyoruz puanla hesap etmemiz gerek
güzel mantık. ama 1 mil 100 kalori azmış yaa. ay ne tuhafım sanki yapıyormuşum gibi az buluyorum harcanan kaloriyi. ama bu akşam mutlaka yapmalıyım. yine çok abarttım bugün.

Ya arkadaşlar sizdece adet öncesi aşırı bir iştah artışı oluyormu ben kendimi durduramıyorum adette gecikti
evet oluyor, ne bulsam yiyorum bu aralar

41 den 36 bedene düşmek harika birşey ben duraklama yaşıyoum şuan nasıl atlatacağım bu durumu ya
ben o yüzden sporu sona bırakıyorum. kilo vermede takılınca spora yüklenicem diye.
yani inşallah yaparım sanırım belki

Benimde adetime cok az kaldi bu hafta tarti bakalim nasil olucak bi baslasa bitse ..cok fark oldumu ,
ben 2 3 kere ictim dogadan form yesil kahveyi nerde bulabiliriz ne ise yariyor

carrefour dan almıştım ben. shazilli'nin.

sanırım yaşam şekli haline dönüştürücez bu yeme şeklini. kaçamak yapınca ertesi gün dengeleyeceğiz. bir de uzun süre zayıf kalmayı başarırsak sadece 2-3 kilo ile uğraşır hale geliriz diye düşünüyorum.

bu arada kilo vermem bu hafta yeniden başladı çok şükür,safran çayını aldım,onun etkisi oldu mu bilmiyorum ama,bu hafta 3 kilo daha gitti çok şükür,yüzüm filan da epey küçüldü
safran çayı nedir? pilava katılan safran mı? yağ mı yakıyor yoksa bağırsak mı çalıştırıyor?

hoşgeldin aramıza

doğum gününüz kutlu olsun. ailenizle daha nice güzel yıllara inşallah.
ben de oğlumun arkadaşının d.gününde ince bir dilim pasta yedim. cısslara açılış yaptım kapatamıyorum

merhaba, kardeşinin nişanı hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin.
ve çok geçmiş olsun. dikkat et kendine. iyileşip dön aramıza ama.

selam kızlar, geçmiş 19 mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun.
misafirim vardı gelemedim buraya.
son günlerde ipin ucunu kaçırdım gitti hatta bugün kb nin dibine vurdum.
hava kapalı ondan böyle oldu bence. bi de reglim yaklaşıyor.
cips alışkanlığından nasıl kurtulucam bilemiyorum irade zayıflığı yaşıyorum bu aralar. ne yesem de geçirse bunu

bu akşam 3 mil Leslie ile yürüycem bi de twister de dönücem ceza verdim kendime.

Ah o iradenin içineeee tüküreyimmmondan bende de yok
hepimizin kutlu olsun 19Mayısı

Çok komiksin ya çok güldüm valla hem spor yapma gem kaloriyi az bul dimi bende duraklama car bu hafta bide soor yapmadım hiç belki yarın fırsat bulursam Yaparım cips sorma ya en Sevdiğim atıştırmalık Bağımlı yapıyor insanı resmen ya ama bu aralar kestim ben sende topla kendini tartıya az kaldı

Selamlar kızlar ben birazdan kaçamak yapacağım çünkü bugün çok kötüyüm ve o kadar açım ki anlatamam bu diyette hiç bu kadar acıkmamıştım bugün sabahtan beri midem kazınıyor sanki günlerdir hiçbir şey yememiş gibiyim en son başım dönmeye başladı napayçım bugün de böyle olsun bu açlıkla uyuyamam ki. Benim de adetime 1 hafta var bu arada

Canım biraz hırs yap bu aksam cipsler kekler gofretler patlamış mısırlar önündeydi ve ben yemedim sadece Çekirdek yedim ve çay içtim 2 tane falan cips aldım bıraktım hedefe ulaşmam Kazım bugün 40 falan olmuşumdur en fazla oda :)

tebrik ederim canım, iradene maşallah

bugün öğlen kıymalı bezelye ve 3 kaşık bulgur pilavı yedim. ( pilavı misafirime yapmıştım, kalanı atılmasın diye yedim)
akşam da oğluma pirinç pilavı yapmıştım ondan biraz yedim(pişmiş mi diye bakarken hoşuma gitti, kıymalı bezelye yanında da iyi gitti. ve annem baklalı sarma yapmış göndermiş ondan yedim epey. tencere yemeğine hasret kalmışım onu giderdim.
soğanlı salçalı sulu bişeyler istiyordu canım

yani aslında çok da zararlı şeyler yemedim. ama karbonhidratı çok bunların.
en zararlısı cips bence. gereksiz faydasız kalori + tuz. bugün sabahtan yedim. akşama da gidip almadım aferin bana.
oğlumla çizgifilm saatimizde cacık veya limonlu yoğurt yiycem. karar verdim.

hadi ben kaçar, oğluşumu uyutayım da Leslie ile biraz takılalım, yürüyelim, sohbet edelim

kan şekerin düşmüş gibi. glisemik indeksi yüksek şeyler mi yemiştin?

Sana da aferin) Leslie yapıyorsun maşallah ya ben bu sefer baya Hırs Yaptım galıba bu hafta 61 görsem razıyım valla bakalım ne olacak aslında cips dışındakiler zararlı değil ama yüksek KB olsun vücut istiyor bazen afiyet olsun bende bu akşam kendime gayret ettim sırf bizimkiler neden yemiyorsun demesinler diye Çekirdek yedim aferin bana ))

Günaydın arkedeşler, sabah kuşunuz geldi... Günde bir kere girebiliyorum ama acayip araştırma yaptım. 1- bizim diyetimizle beraber 30dk.dan fazla spor direk kas yapıyormuş, tabii buda tartıda artı olarak görünüyormuş.
2- karbonhidratı az almak tek başına kg verdirmiyormuş, kbyi az alıcaz ama proteini çoğaltıcaz. Çok kg verenlerin hepsi gidip gelip haş.tavuk, haş.yumurta, peynir vs. yemişler.( denedim bu sabah 95.7 ye düştüm)
Bide tencere yemeğini özleyen diyetteyimben arkedeşim, tavuğu salçalı baharatlı hafif sulu pişirmeyi dene canım. (çok güzel oluyor)

Bide unutmadan ben yumurtayı çok az yağda karıştırarak pişirip üzerine biraz salçalı su koyup baharat ve sarımsakla pişiriyorum. yanında yeşil salatayla çok doyurucu oluyor. Hatta gidip gelip bi lokma yiyorum heh heh..

günaydın hanımlar. ben diyetimi eskisi gibi ciddi uygulayamıyorum neden böyle oldu bilmiyorum. nasıl olsa kilo verdim diyemi tartmaktan mı yoruldum nedir sebebini bilmiyorum. haliyle yerimde sayıyorum. havalar sıcakladı. artık benim kurtarıcı yemeğim olan yumurtayı hiç ağzıma koyamıyorum midem kaldırmıyor. neler yiyorsunuz kızlar. 7-8 kilo daha var vermem gereken.

v
valla tatlım ben yoğurda ağırlık verdim kb hakkımı ondan yana kullanıyorum. tavuğu içine didiyorum genelde daha bi yenilir oluyo bu havada..

ben yoğurt cok seviyorum ama kb si cok yüksek. puanım izin verdiği ölçüde yapacağım sağol.

Canım merhaba ben karbonhidrat diyeti deneyimlerine bakıyorum fırsatım oldukça orda selintepe var çok güzel kilo vermiş ve ayseebru onlar yoğurt ve ayranı pek hesaplamadan yiyorlarmış canım ben yoğurt pek sevmem ama yiyeceğim zaman çokda hesap yapmam yesem zaten 2 kaşık anca yerim bence yoğur du pek kısıtlamayın nede olsa yağ yaktırıyor :)

kızlar ben uzun zamndır çorba içmiyorum bugünde şehriye çorbası var menüde içsem mi anlamadım gitti akşamı haşlanmış tavukla falan geçirtirirm artık olur mu öyle bu arada durakmam gidiyor galıba bu sabah 61,8 gördüm çok şükür :)

bence bol limon ve kırmızı biber katarsan bi kasecikten bişey olmaz. özlemişsindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…