3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Merhaba arkadaşlar 2 haftadır sizi takip ediyorum geçen hafta deneme amaçlı başladım aç kalmadan 3 günde belki suydu ama 2 kilo kaybettim tabi istikrar lazım piknik falan girince araya malumunuz bozuldu. Aranıza katılıp motive olmak ve desteklenmek istiyorum. Bana da yer varmı? :)

Offf ya şu insanların ısrarları olmasa,bu gün benim doğum günüm spora gittim arkadaslarım pasta almış ,yemezsen bizde yemeyiz dediler mecburen yedim annemler geldi bir sürü hazırlık yapmış yemem dedim bozuldu yedim..Anlayacağınız bol karbonhidratlı bir gün oldu,cumaya ne kaldı ya kaç gün uğraşırım şimdi

Doğum günün kutlu olsun nice güzel senelerin olsun dileklerin kabul olsun inş olsun Sıkma Can'ını ya yarın öbür gün toparlarsın az puan yaparsın kaldığın yerden aynen devam et ne de olsa senede 1 gün kutlanıyor doğum günü

Kapılarımız herkese açık Aramıza Hoşgeldiniz bende 1 günde 1 kilo verdiğimi Hatırlıyorum valla sıkılmadan yapılabilecek en güzel diyet

Kızlar neredesiniz ya bugün 19 Mayıs Atatürk ü anma gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun. Nerelerdeydiniz ya ben bugünü 48 puanla kapattım bu hafta dikkat edecekti ama bakalım be olacak
Merhaba canım senin de bayramın kutlu olsun, ben bugün güneşte yanmışım o yangınla oturup çilek yedim bir tabak dolaptan çıkarıp baktım da fazlaymış kbsi ama napayım içim de dışım da yanıyor nasıl kavrulduysam güneşte hiç de farketmedim eve gelince sızım sızım sızlamaya başladı kollarım boynum yüzüm bu da bahanem oldu bu saatte yemek için

Selam kızlar
Bol karbonhidratlı günler geçirdim
Yumurta yiyemiyorum ama her sabah yumurta değil ekmekte yiyorum artik ,34 KB bugün birde lahana suyu iciyorum sabah aksam

Afiyet olsun canım dikkat etseydin keşke yanmamak için gerçi insan bazen farkına varmıyor yandığının geçmiş olsun canım

Selam kızlar
Bol karbonhidratlı günler geçirdim
Yumurta yiyemiyorum ama her sabah yumurta değil ekmekte yiyorum artik ,34 KB bugün birde lahana suyu iciyorum sabah aksam
Bol KB lı günler mi geçirdin canım Yumurtayla ekmek yenmiyordu dimi

Günaydın çıtırlar.. Sizlerle yazışmak ne hoş şeymiş özledim valla... Dün eşimde evdeydi ve "enKüçük!!!" çocuk olarak tüm gün bilgisayarda oynadı Çocuklara acıdım valla...
Umarım güzelbir gün geçirirsiniz. Samanyolu doğum günün kutlu olsun canım, Bir dahaki tüm Doğumgünlerin ideal kilonda olsun...

merhaba arkadaşlar.. şehirdışındaydım giremedim nete..
kardeşimin nişanı vardı diyet falan hak getire..
ama çok kötü hasta oldum o yüzden kilo verdim.. bir süre bu diyete ara veriyorum dha sonra yeniden döneceğim.. şimdilik hoşçakalın

evet ecrin baya kb lı beslendim
yumurtayla ekmek yenirrr ?? neden sordun anlamadım
monti için soruyorsan ben monti yapmıyorum

ama gece yemeleirmi durduramıyorum ben
glokofeni düzenlikullansam eminimm işe yarayacak ama içmiyorum düzenlide

Kapılarımız herkese açık Aramıza Hoşgeldiniz bende 1 günde 1 kilo verdiğimi Hatırlıyorum valla sıkılmadan yapılabilecek en güzel diyet

Hoşbulduk... 85 kilo 160 boyundayım ve aranızdayım inşallah tatile kadar biraz kilo veririm bıngıl bıngıl olmak istemiyorum tatilde.

geçmiş olsun canım istediğin xaman gelebilirsin

sanki öyle bişey yazdın zannettim yumurtayla ilgili canım
bende bıraktım metformini 3-4 kilo vereyim tahlil yaptıracağım bakalım doktor gerek görecek mi?
bence akşam yemeyi kes canım yaz geliyor

merhaba kızlar sabah kahvaltım
10 zeytin 2
haşlamış yumurta :0
domates :4
salatalık :2
maydonoz:1,50 bunun puanını bilmiyorum 1,5 yazdım
öğlen
haşlanmış tavuk : 0
ayra :5 puan
1 dilim beyaz ekmek :12,65
toplam :27,15 olmuşum
haşlanmış tavuk getirdim yanımda acıktıkça onu yiyeceğim bugün 30 geçmek istemiyoum hadi hayırlısı

Saat 12 gibi
2 yumurtadan cılbır : 0
3 dilim peynir : 0
Yeşil çay : 0
1 çay kasigi zey. Ezm: 2

Akşam tavuk haşlarım muhtemelen ama bu tavuk gribi cok gerdi beni tiksinmekten korkuyorum. 4 yaprak marul uzerine haşlanmîs tavuk ve z.yag birazda nar ekşisi koyuyorum ımmmm nefis oluyor. Şu su işini bi türlü çözemedim tiksiniyorum fazlasından

Merhaba arkadaşlar,bugünü 30 la kapatırım inşaallah,45 dk hızlı spor yaptım suyu 2 litreye tamamlamaya çalışıyorum,tabii ki 2 fincanda yeşilçayBugün yarın çok dikkatli olmalıyım cuma tartı günü malum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…