3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Aaah ah sorma be gülüm ne vardı yiyecek dimi şimdi belki 96ları görmüştüm. tüh!

Canım hafta sonları bu diyeti uygulamak çok zor oluyor ama ben böyle kaçırdığım zamanlar ertesi günün kb sini çok düşük tutuyorum. dengelemeye çalışıyorum.

Valla bendeaynı şeyi yaptım ve pişmanım. Ama merakettiğim biz bu diyeti bırakınca iki günde kilomu alcaz böyle.? Çünkü ben 1000 kcl yi geçmedim bile

Eh bu kadar kb nin ve reglin etkisiyle cuma sabahı 97 olan ben bu sabah 98.2 çıktım
aramıza hoşgeldin benim eşimde kandil simiti getirmiş bende 2 taene yedim dayanamadım o gün annem helva kavuşmuş ondanda tırtıkladım ama ertesi günler dikkat ettim canım

bende 5 kilo vermek istiyorum

aramıza hoşgeldin benim eşimde kandil simiti getirmiş bende 2 taene yedim dayanamadım o gün annem helva kavuşmuş ondanda tırtıkladım ama ertesi günler dikkat ettim canım
Hoşbuldum ecrin, sen iyi dayanmışsın ben kaloriyi az tuttum ama kbnin gözüne vurdum resmen . Çok kötüyüüüüm..

kızlar listeyi gecikmeli paylaşıyorum bu ara işlerim yoğun olduğu için fırsat bulamadım listede eksik hata varsa alıntı yapıp paylaşın kızlar ona göre düzelteyim

kızlar listeyi gecikmeli paylaşıyorum bu ara işlerim yoğun olduğu için fırsat bulamadım listede eksik hata varsa alıntı yapıp paylaşın kızlar ona göre düzelteyim

Eklentiler

• liste.png
    189,3 KB · Görüntüleme: 132
  • liste.png
    189,3 KB · Görüntüleme: 117
15 kilo çok iyi ya 5 kilo daha versem Göbek atacağım valla ) aramızda ol Paylaşım yap canım motive olalım
Aslında bende ilk başta bir 5 kilo versem yeter diye düşünüyordum ama insanın verdikçe veresi geliyor ecrincim kilolar gittikçe özgüven geliyor o kadar güzel bir duygu ki ancak bunu sende 36 bedene düşünce anlarsın yanlız biraz maliyetli oluyor bu zayıflama 41 bedenden düştüm gardolabı yenlemen gerekti

1 mil 100 kaloriymiş 3 mil yapsan 300 kalori haftada 5 gün yapsan günde 1100 kalorilik bir diyet uygulasan haftada en 1.5 kilon gider canım tabi biz burda kb diyeti yapıyoruz puanla hesap etmemiz gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…