3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Günaydın Muska maalesef kandil simitleri ve haftasonu yiğenimin yaşgünü beni de mahvetti...niye bu kadar iradesizim ki...reaktif hipoglisemim var bu diyet bana iyi geldi aslında ama bir parça börek tatlı vs yiyeyim kendimi kontrol edemiyorum...:KK22:
Aaah ah sorma be gülüm ne vardı yiyecek dimi şimdi belki 96ları görmüştüm. tüh!

:KK61:Mrb kızlar,
Buraya fazla yazamıyorum ama diyeti uyguluyordum ve sonunda 65,4e kdr inmiştim (68den) fakat haftasonu kendime tatil ilan ettim ve sbh 66,8 çıktım :KK61:
1 günlük tatil haftalık emeğimi götürdü bu geçici midir sizce başına böyle bişey gelen var mı?:KK51:
Canım hafta sonları bu diyeti uygulamak çok zor oluyor ama ben böyle kaçırdığım zamanlar ertesi günün kb sini çok düşük tutuyorum. dengelemeye çalışıyorum.

:KK61:Mrb kızlar,
Buraya fazla yazamıyorum ama diyeti uyguluyordum ve sonunda 65,4e kdr inmiştim (68den) fakat haftasonu kendime tatil ilan ettim ve sbh 66,8 çıktım :KK61:
1 günlük tatil haftalık emeğimi götürdü bu geçici midir sizce başına böyle bişey gelen var mı?:KK51:
Valla bendeaynı şeyi yaptım ve pişmanım. Ama merakettiğim biz bu diyeti bırakınca iki günde kilomu alcaz böyle.? Çünkü ben 1000 kcl yi geçmedim bile :KK12:

Günaydın tatlışlar ben geldiiim.. Açılış bugün bende galiba, kızlar ben çok kötü birşey yaptım... Cuma günü regl oldum veee eşimin getirdiği kandil simitlerinin resmen dibine vurdum :KK43: Hain adam Cumarteside koca bir kutu kurabiye almış. E ama bu benim irademe yapılan bir saldırı değilde ne ???

Eh bu kadar kb nin ve reglin etkisiyle cuma sabahı 97 olan ben bu sabah 98.2 çıktım:mad:
aramıza hoşgeldin benim eşimde kandil simiti getirmiş bende 2 taene yedim dayanamadım o gün annem helva kavuşmuş ondanda tırtıkladım ama ertesi günler dikkat ettim canım

günaydın hanımlar. cok yoğunum giremedim kaç gündür. regl olduğum için bildirim yapmak istemedim bir iki kilo fazla cıkıyorum. regl döneminde biraz kaçırıyorum cok halsiz oluyorum çünkü yemeyince. . 1 aya kadar 5 kilo vermek istiyorum. ama eski motivasyonum düştü kızlar. tekrar alırsam verdiklerimi çok üzülürüm :KK43:
bende 5 kilo vermek istiyorum

aramıza hoşgeldin benim eşimde kandil simiti getirmiş bende 2 taene yedim dayanamadım o gün annem helva kavuşmuş ondanda tırtıkladım ama ertesi günler dikkat ettim canım
Hoşbuldum ecrin, sen iyi dayanmışsın ben kaloriyi az tuttum ama kbnin gözüne vurdum resmen . Çok kötüyüüüüm..

kızlar listeyi gecikmeli paylaşıyorum bu ara işlerim yoğun olduğu için fırsat bulamadım listede eksik hata varsa alıntı yapıp paylaşın kızlar ona göre düzelteyim

kızlar listeyi gecikmeli paylaşıyorum bu ara işlerim yoğun olduğu için fırsat bulamadım listede eksik hata varsa alıntı yapıp paylaşın kızlar ona göre düzelteyim

Eklentiler

• liste.png
    liste.png
    189,3 KB · Görüntüleme: 132
  • liste.png
    liste.png
    189,3 KB · Görüntüleme: 117
15 kilo çok iyi ya 5 kilo daha versem Göbek atacağım valla :KK66:) aramızda ol Paylaşım yap canım motive olalım :KK66:
Aslında bende ilk başta bir 5 kilo versem yeter diye düşünüyordum ama insanın verdikçe veresi geliyor ecrincim kilolar gittikçe özgüven geliyor o kadar güzel bir duygu ki ancak bunu sende 36 bedene düşünce anlarsın yanlız biraz maliyetli oluyor bu zayıflama 41 bedenden düştüm gardolabı yenlemen gerekti

iyi pazarlar kızlar, nasılsınız? yeni gelenler hoşgelmişler:):KK54:

ben bi de gündüz oturup, gece yapıyorum:KK48: daha yorucu oluyor. toplam günün kalorisinden düşsün de bişey yemeyim diye. geç vakit yemiyorum çünkü. gündüz yapsam yerim.:KK53:

Leslie ile yürüyordum dün,(sanırsın asker arkadaşım) eşim geldi biraz oturdu yanıma. dedi ki; " amma çok konuşuyor" tabi alışmış sessiz hatuna:KK48: ama gerçekten çok konuşuyor yaa, bi dakika susmuyor.

ev yoğurdu en güzeli, ben hergün yerim senin yerinde olsam. içine limon ve pulbiberde ekleyip. bi taşla iki kuş misali:KK68:

inşallah 59 ları görürsün canım.
cips çok kötü bir alışkanlık. oğluma çizgifilm zamanında meyve yiyelim dedim ama aklım cipste:KK67:

2 ay oldu ve 6 kiloya yakın verdim. aç kalmadan. enerjisiz kalmadan. tavsiye ederim. en uzun yaptığım diyet bu.
1 mil 100 kaloriymiş 3 mil yapsan 300 kalori haftada 5 gün yapsan günde 1100 kalorilik bir diyet uygulasan haftada en 1.5 kilon gider canım tabi biz burda kb diyeti yapıyoruz puanla hesap etmemiz gerek

X