3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

merhaba,

bende geldiiim, bu diyeti burda okudum baya mantıklı geldi ve yapabileceğim bir şey gibi geldi :) destursuz girdim ama alın beni de zayıflatın ....

Başlangıç : 74.1

Menü :
Sabah :
1 yuvarlak tam buğday ekmeği (2 ufak dilime denk) -- 24
arasına peynir -- 0
sucuk -- 1
100 gr çilek :S -- 8

Öğlen
peynir - 0
10 zeytin - 3.3

Ara
peynir - 0
10 zeytin - 3.3

Akşam
1 kase kabak yemeği zeytinyağlı 4

Yani 45 falan mı doğru mu yazmışım puanları... geçmiş menülerinizden kopya çekerek yazdım ...

merhaba kızlar bugün çok yoğundum pek bakamadım buralara ben bugün bir karar aldım ve uygulamaya geçtim :)
kb diyeti devam ama ara öğün yapmayacağım karatay diyetinde ki gibi leptin hormonumun salgılanmasına izin vereceğim yemek aralarında en az 5 saat zaman bırakacağım bakalım tartıda ne olacak :)
sabah kahvaltım :domates :3,92
salatalık :2,16
peynir 100 gr:1
zeytin 5 ad:1
haşlanmış yumurta : 0
öğlen :4 küçük köfte :3,65
yoğurt 2 yemek kaşığı : 5,59
10 fındık :2,34
toplam :19,66 puan

yarın yemekte öglen tavuk varmış ızgara salata ile birlikte
sabahtan ekmek libişiyler yeirmd iye düşündüm
denge lıgyt ta aynımı acaba :KK43:(
canım una denge kızarmış 8 puan diye biliyorum 2 dilim 16 puan içinde ki kaşar da1 puan olsam 17 puan
ızgara tavuk benim bildiğim 0
salata da 1 kase olsa en fazla 5 puandır diye düşünüyorum bilemedin 8 puan toplam 25 puan yapar
akşamda protein ağırlık beslenirsen eğer bence sıkıntı olmaz :)

canım una denge kızarmış 8 puan diye biliyorum 2 dilim 16 puan içinde ki kaşar da1 puan olsam 17 puan
ızgara tavuk benim bildiğim 0
salata da 1 kase olsa en fazla 5 puandır diye düşünüyorum bilemedin 8 puan toplam 25 puan yapar
akşamda protein ağırlık beslenirsen eğer bence sıkıntı olmaz :)

ayy ne güzel diyetmiş bu yahu... hiç yeme diyen yok :)) süper tam benlik ruhumu buldum... baklagillerde olmayı versin hayıtımızda nolcak ki......

X