3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

merhaba canım,mide tedavisi görüyorum şu sıralar daha iyiyim hatta iki gündür sabah yumurta ile güne başlıyorum, öğlen akşam derken 20-30 puanla bitiriyorum derken, hop akşam kurabiye yiyip tüm emeklerimi çöpe atıyorum.
bugün inşallah saçmalamadan günü bitireceğim, 1 gün tam yapabilsem hemen motive olucam biliyorum ama bi türlü yapamadım yahu...
muhtemelen haftaya cuma ben de kilo bildiriminde bulunacağım, şu an 72,5 kiloyum, 75le başlayıp 70,7 ye kadar düşmüştüm, aslında verilen kiloların kalıcı olduğunu söyleyebilirim, çünkü midem ağrıdığı için yağı ve proteini azaltıp dolayısıyla kb ağırlıklı beslendim, ve neredeyse bırakalı 1 ay oldu öyle hop diye geri almadım.
ama hepinizi tebrik ediyorum, hala devam ediyorsunuz, sakın sakın bırakmayın, en kısa zamanda ben de yanınızdayım.
özledim:KK68:
özledik Valentinacım, seni gördüğüme sevindim. çok geçmiş olsun. çabuk toparlan da dön aramıza:KK68:

araniza katilmayi cook istiyorum yazdiklarinizi okuyorum..
haslama yumurta 0 diyorsunuz ama fatsecret da oyle yazmiyor..ayni sekilde haslama et ve tavuk içinde 0 diyorsunuz ama sitelerde 100 grbilmam su kkadar yaziyor...benimde mutfak tartim var sizlerdwn heveslendim aldim...peki arkadaslar gercekten 0 olanbesinler neler neyi sınırsız korkmadan yiyebiliriz...yarin sizlerle başlamak istiyorum...

kızlar benim diyete biraz ara vermem gerekiyor.
cuma günü üşüttüm. akşama bademciğim şişti. şu an fena halde başım ağrıyor. heryerim ağrıyor aslında.
yutkunamıyorum. herşeyin başı sağlık. meyve yiycem vitamin niyetine. iyileşince toparlarım artık n'apiim...
Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine burada ol özletme kendini :KK66:

araniza katilmayi cook istiyorum yazdiklarinizi okuyorum..
haslama yumurta 0 diyorsunuz ama fatsecret da oyle yazmiyor..ayni sekilde haslama et ve tavuk içinde 0 diyorsunuz ama sitelerde 100 grbilmam su kkadar yaziyor...benimde mutfak tartim var sizlerdwn heveslendim aldim...peki arkadaslar gercekten 0 olanbesinler neler neyi sınırsız korkmadan yiyebiliriz...yarin sizlerle başlamak istiyorum...
Canım merhaba seni burada görmek ne güzel bende KB diyetini deneyimlerimiz topiğini fırsat buldukça inceliyorum Dediğin gibi oradaki liste ve fatsecret farklı çıkıyor o listede 100 gr peynir 1 fatsecret 70 gr 2,86 gibi bişey yumurta orda o burda 0,56 sen fatsecret proğramını telefonuna indir canım genellikle proteinler düşük puanlı ton Balığı 0,7 gibi bir puanı var canım yediklerini paylaş yardımcı olmaya çalışalım :KK66:

Canim amin inlsh darısı basina benim kizim Nazlı 8 sene sonra gekdi tuo bebek tedaviler kilo adirdi eskiden 60 olsam bunalıma girerdim dusun
bende leslie yapabiliyorum yürüyüş bandim var ama kızım cok yaramaz kullanmıyorum leslie bile tablet elimde o odadan o odaya valla gezerek yapıyorum:))
Aramıza hoşgeldin canım yavrunu Allah bağışlasın...:nazar:
merhaba canım,mide tedavisi görüyorum şu sıralar daha iyiyim hatta iki gündür sabah yumurta ile güne başlıyorum, öğlen akşam derken 20-30 puanla bitiriyorum derken, hop akşam kurabiye yiyip tüm emeklerimi çöpe atıyorum.
bugün inşallah saçmalamadan günü bitireceğim, 1 gün tam yapabilsem hemen motive olucam biliyorum ama bi türlü yapamadım
özledim:KK68:
Çok geçmiş olsun.tekrar aramıza dönmeni bekliyoruz:KK68:
Hepinize iyi pazarlar kızlar annemler gününüz kurlu olsun hepinizi öpüyorum :KK66: Seneye bu güzel duyguyu tatmak bana da nasip olur inş :KK66:
Inşaallah Ecrincim seneye sende bu duyguyu taparsın hayırlısıyla....:KK68:
cuma günü üşüttüm. akşama bademciğim şişti. şu an fena halde başım ağrıyor. heryerim ağrıyor aslında.
yutkunamıyorum. herşeyin başı sağlık. meyve yiycem vitamin niyetine. iyileşince toparlarım artık n'apiim...
Çabuk iyileş olur mu,sensiz olmaz...:KK68:Çok geçmiş olsun...

Geçmiş olsun kankimm.dikkat et kendinee:KK19::110:

günaydınn kızlar
hafta sonu gireedim nasılsınız bakalım , bendün papayesten çıtır tavuk yedim
ama puanını bulmaıdm hiçbiryerde onun dışında çok puanlıb irşey yemedim
cteside iyi gitti diyet ama migdemde bir agrı var anlamaıdm niye
bugünde yemekte kurufasulye varmış:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

adacımm
hoşgeldin cnm
valla biz yıllaröncesi kk daki listeye göre kb yapıpçoktaiyi kilo verirdik fatscrette farklı farklı puanlar veriliyor yiyeceklere
iyice araştımaklazımen az puanlısını 100 gr peynir 1 puan yumurta 0 diye biliyorum bende

Merhaba Kızlar ,

Sabah
1 haşlanmış yumurta 0
5 adet yeşil zeytin 1
100 gr peynir 1
1 adet küçük kırmızı biber ?
2 adet kızarmış ligth ekmek ?

öğle
2 yk bulgur pilav 3,12 ???
4 yk kıymalı sebze yemeği.. ???
3yk yoğurt ???

akşam
haşlanmış yumurta yerim tam karar veremedim...

daha tam çözemedim ? olan yerlerde fikri olan var mı

günaydınn kızlar
hafta sonu gireedim nasılsınız bakalım , bendün papayesten çıtır tavuk yedim
ama puanını bulmaıdm hiçbiryerde onun dışında çok puanlıb irşey yemedim
cteside iyi gitti diyet ama migdemde bir agrı var anlamaıdm niye
bugünde yemekte kurufasulye varmış:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

adacımm
hoşgeldin cnm
valla biz yıllaröncesi kk daki listeye göre kb yapıpçoktaiyi kilo verirdik fatscrette farklı farklı puanlar veriliyor yiyeceklere
iyice araştımaklazımen az puanlısını 100 gr peynir 1 puan yumurta 0 diye biliyorum bende
Teşekkürler masumcum bende bu diyete ağırlık vereceğim . inşallah gider bu kilocuklar ...

Canım merhaba seni burada görmek ne güzel bende KB diyetini deneyimlerimiz topiğini fırsat buldukça inceliyorum Dediğin gibi oradaki liste ve fatsecret farklı çıkıyor o listede 100 gr peynir 1 fatsecret 70 gr 2,86 gibi bişey yumurta orda o burda 0,56 sen fatsecret proğramını telefonuna indir canım genellikle proteinler düşük puanlı ton Balığı 0,7 gibi bir puanı var canım yediklerini paylaş yardımcı olmaya çalışalım :KK66:

Canım çook teşekkürler zaten bu diyete geri dönmemdeki kişi sensin maşallah güzel kilolar verdin seni takip ediyorum ilk zamanlarda yardımcı olursanız sevinirim yazdım yedikleirmi ..

merhaba,

bende geldiiim, bu diyeti burda okudum baya mantıklı geldi ve yapabileceğim bir şey gibi geldi :) destursuz girdim ama alın beni de zayıflatın ....

Başlangıç : 74.1

Menü :
Sabah :
1 yuvarlak tam buğday ekmeği (2 ufak dilime denk)
arasına peynir
sucuk
100 gr çilek :S

Öğlen
peynir
10 zeytin

Ara
peynir
10 zeytin

Akşam
1 kase kabak yemeği zeytinyağlı

Merhaba Kızlar ,

Sabah
1 haşlanmış yumurta 0
5 adet yeşil zeytin 1
100 gr peynir 1
1 adet küçük kırmızı biber ?
2 adet kızarmış ligth ekmek ?

öğle
2 yk bulgur pilav 3,12 ???
4 yk kıymalı sebze yemeği.. ???
3yk yoğurt ???

akşam
haşlanmış yumurta yerim tam karar veremedim...

daha tam çözemedim ? olan yerlerde fikri olan var mı
canım menün güzel bulgur 2 kaşık 10 puan civarı galıba tartsaydın keşke canım sen menünü paylaş telefonuna da fatsecreti indir canım orada hesap yapmak daha kolay oluyor tekrar hoşgeldin

Canım çook teşekkürler zaten bu diyete geri dönmemdeki kişi sensin maşallah güzel kilolar verdin seni takip ediyorum ilk zamanlarda yardımcı olursanız sevinirim yazdım yedikleirmi ..
canım ya ben 1,5 ayda 5 kilo verdim biliyorsun pko insülin direnci ve troid yavaşlığı var benim için mucize tabi ki sende düzenli yap göreceksin farkı :)

merhaba,

bende geldiiim, bu diyeti burda okudum baya mantıklı geldi ve yapabileceğim bir şey gibi geldi :) destursuz girdim ama alın beni de zayıflatın ....

Başlangıç : 74.1

Menü :
Sabah :
1 yuvarlak tam buğday ekmeği (2 ufak dilime denk)
arasına peynir
sucuk
100 gr çilek :S

Öğlen
peynir
10 zeytin

Ara
peynir
10 zeytin

Akşam
1 kase kabak yemeği zeytinyağlı
aramıza hoşgeldin :)