3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

canım hoşgeldin.en uymadığım kb yi 55 lere çıkardığım zamanda bile haftada 800 gr verdim.aya vursak 3.5 4 kilo eder.buda benim için çok iyi.bi gün 35 de kalırsam öbürgün 50 55 çıkabiliyorum.çokta istikrarlı değilim ama yürüyor evdede egzersiz yapıyorum.4 5 gündür gene okul tatildi .birsürü kaçamak yaptım yürümedim.yarın kızı okula bıraktığım gibi yürüyüş başlar.beni mahveden meyve oluyor.ama şuna inandım kendi fikrim ,yediğim eriğin yada çileğin bana kilo aldırcağına inanmıyorum.zararsız karbonhidrat gözüyle bakıyorum.birazda kendin bünyene göre ,yapa yapa anlıycaksın canım.verceğim kilo en fazla 6 yada 7 kilo .o bana yeter.zaten yürüme vücüdu sıkılaştırıyor.45 yaşından sonrada 90 60 90 olcak değilim.

Günaydın bende yavaş verip çabuk alanlardanım,kullandığım hormon ilacının da etkisi var tabii ki...
Bu hafta kaçamağa yer yok şu tatilde acayip sapıttım:KK45:Az puanlarla günü kapatmam lazım tartı gününe kadar:KK43:
....Kızlar Ramazan için ne düşünüyorsunuz bu diyeti devam ettirebilecek miyiz sizce....

günaydınlar. ben de sabah kahvaltı yapacak zaman bulamadım işe getirdim kahvaltımı. 2 yumurta bir domates bir küçük paket bitter çikolata. 19,5 puanım. öglen yemek yemeyeceğim çikolatayı yemeğe tercih ettim:KK43: . samanyolu ramazan da daha kolay olur yapmak. iftarla sahur arası fazla değil. kısıtlı sürede puanları doldurmayız gibime geliyor. allah hepimizin yardımcısı olsun.tatlı krizlerine girmezsek tabi.

Merhaba kızlar hepimize iyi haftalar diliyorum hafta sonu kilo almamışsın çok şükür bende kaçırdım biraz ama akşam yemeği yemeyerek sabitledim 3 günü onun için almamışım çok şükür sabah yumurta zeytin peynir salam ve bir lokma lavaş yedim Öğlen ton Balıklı salata toplam 14 puanlık yemişim :KK66:

selam kızlar çok yogundu bugün,

valla bende fena kaçırdım ama bugün toparladım inş eve gidince tavuk gögüs yiyecegim yürüyüşümüde sabah yapıyorum artıkçok iyi oluyor.. akşamları bütün zamanımı alıyordu..
bugün puanım 26 bu hafta çok sıkmam lazım

Merhabalar bol koşturmalı bir gündü,hala yapacak işlerim var...:KK64:Çünkü yarın da dışarıda olucam:KK48:Bu günü 32 puanla kapatırım 1 saat sporda yaptım bu hafta biraz sıkmam lazım kendimi

ama yarın milföylü börek var mercimek köfte var yemekte ve tavuk çorbası var :KK43:
Masum ya bu menü fena hemde çok fena:KK48::KK48:

Merhabalar ben de bugün 31 kb ile bitirdim. Dışarı çıktım yazlık elbiseler gelmiş tamamen çiçekli, puantiyeli çok güzeller heveslendim ama almadım kiloları vermeden almayacağım, çocuklarımın yılsonu müsamereleri olacak o zamana kadar zayıflamış olabilirim inşallah :KK43:

Kizlar bastan sona okumaya calistim ama hic kimse dememiski ben ewet cok huzel kilo verdim sadece konu sahibi verdim demis 1ayda 17kilo hemde ama kimisi 1hafta 200gr vermis yada hic vermemis hani baslamak istiyorum ama :KK43: gercekten hala tam karar veremedim

Kizlar bastan sona okumaya calistim ama hic kimse dememiski ben ewet cok huzel kilo verdim sadece konu sahibi verdim demis 1ayda 17kilo hemde ama kimisi 1hafta 200gr vermis yada hic vermemis hani baslamak istiyorum ama :KK43: gercekten hala tam karar veremedim
Canım ben 1,5 ayda 4 kilo verdim ama bende insülin direnci teoidler yavaş ve pko var ondan zor verdim 50 puanın Altın'da yemek gerekiyor ana ben 50 çok nadir 30 puanda kapattım günü bazen abarttım 80 90 buldu puanım ama sporda Yaptım benim için 4 kilo mucize istersen 1 hafta yap canım o zaman anlarsın sana göre mi kaç kilo veriyorsun

Iyi Akşamlar kızlar bende bugünü 37 puanla kapattım çayın yanında Fındık ve gofret yemeseydim 27 puanla kapatacaktım

merhabalar..uzaktan takip ediyordum hep,bu diyeti 3 haftadır uyguluyorum..ilk hafta 5 kilo verdim,daha sonraki hafta hiç veremedim,3.hafta 1 kilo daha verdim,pazar günü 1 ayım dolacak,günlük karbonhidratı 30'da tutuyorum..kilo vermesi duranlar var mı benim gibi ve ne kadar sürdü..bu arada topic sahibi pegasus da ortalıkta gözükmüyor..biraz tüyo verse de moralimiz düzelse:)

merhabalar..uzaktan takip ediyordum hep,bu diyeti 3 haftadır uyguluyorum..ilk hafta 5 kilo verdim,daha sonraki hafta hiç veremedim,3.hafta 1 kilo daha verdim,pazar günü 1 ayım dolacak,günlük karbonhidratı 30'da tutuyorum..kilo vermesi duranlar var mı benim gibi ve ne kadar sürdü..bu arada topic sahibi pegasus da ortalıkta gözükmüyor..biraz tüyo verse de moralimiz düzelse:)
Çok iyi vermişsin canım tebrikler 6 kilo maşallah neler yedin biraz paylaşır mısın merak ettim valla

merhabalarr pko guatr ve insülin direncim.. ne yaptıysam veremedim şu kilolarımı 89 kiloyum 5 yıl önce 55 idim :KK61: yazdıklarınızı okudum çok heveslendim bide bu diyeti deniycem. Desteğinizi bekliyorum Allah rızası için

X