3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

evet banyodan biz de çıkamıyoruz bazen birbirlerini ittirmeye çalışıyorlar musluğu paylaşamayıp o yüzden yanlarındayız hep . Uzun zamandır kişisel bakımlarını bana yaptırtmıyorlar büyüdüklerini ispatlamaya çalışıyorlar sanırım saatlerimiz banyoda geçiyor işte :)
Allah bağışlasın ,çok şekerler ya küçücükten bakımlarını yapıyorlar desene:nazar:

günaydınlar bu okul tatili diyet miyet bırakmadı.abur cubur yedik durduk çocuklarla.
Hepimiz aynıyız desene:KK22:

Merhaba hepinize ben umreye gitmistim.uc gun once dondum.ecrin87 emanet ettiğin duani yerine gonderdim insallah.orada diyetime dikkat etmedim edemedim.kilo almis olabilirim diye dusunuyordum ancak. Mevcut kilomu korumusum.zaten duraksama donemindeydim ve iki hafta hic kilo vermemistim.geldigimde hala ayni kiloda oldugumu gordum aslina bakarsaniz kilo almadigim icin mutlu oldum.tabii gelir gelmez kb diyetine devam.ve bugun tartiya ciktim 2 kilo daha gitmis.suan 82.5 kg yum.aynen yola devam insallah hedef 67
Allah kabul etsin canım,ne güzel kilo almadan da dönmüşsün:KK60:

merhaba pegasus yazılanları okudum ama cahilliğime ver lütfen hiç bişey anlamadım kb diyeti dediğin şey yediğin her besinin içindeki karbonhidrat miktarımı? gönlünün istediği herşeyi yemişsin mesela günlük x gram kardonhidrat alma hakkım var diyip ona göre mi yiyosun biraz daha mantığını açıklarsan sevinirim bizi aydınlatmak adına
Hoşgeldin canım...Ebru Akın karbonhidrat diyeti diye aratırsan daha geniş bilgi edinirsin...günlük en fazla 50 puan kb alıyoruz ,yiyeceklerin karbonhidrat değerini hesaplıyoruz,örneğin et,yumurta , tavuk 0 puan

Selam kızlar nasılsınız göremedim ucgundur ve KB nn dibni buldum dinde pikniğe gittik orada yedim ;(

Bugün ve yarin cexaliyim 5 puan ile kapaycam günü verdiğim bir kiloyuda aldım sanırım ..

Herkese merhaba. Bu tatil yaramamış kimseye anlaşilan. Ben yalniz degilmisim demek. Calisirken uygulamak daha kolay oluyor. evde cocuklarla yiyip ictik bu tatilde. Bende izinliydim.Ama kilo almamisim bende. Vermemisim de. Bu da guzel. Bunada sukur. Pazartesi tam gaz devam insallah.

Merhaba hepinize ben umreye gitmistim.uc gun once dondum.ecrin87 emanet ettiğin duani yerine gonderdim insallah.orada diyetime dikkat etmedim edemedim.kilo almis olabilirim diye dusunuyordum ancak. Mevcut kilomu korumusum.zaten duraksama donemindeydim ve iki hafta hic kilo vermemistim.geldigimde hala ayni kiloda oldugumu gordum aslina bakarsaniz kilo almadigim icin mutlu oldum.tabii gelir gelmez kb diyetine devam.ve bugun tartiya ciktim 2 kilo daha gitmis.suan 82.5 kg yum.aynen yola devam insallah hedef 67
Canım hoşgeldin dua için unutmadığın için çok sagol Allah Razı olsun canım allah kabul etsin kilo almamanda çok sevindim canım

Merhaba kızlar bende 2 gündür tatildeyim kuzenimde buluştum sabahları dikkat et öğlenleri pek dikkat edemedim ama akşam yemeği yemedim moral bozmak yok herkes ödül yapmış gibi devam etsin bu kilolar gidecek kızlar :KK66:)

Kızlar merhaba. 2 gündür Atkins yapıyordum. Bu diyetler birbirine çok benzermiş. Onda biraz zorlandım bu diyeti daha kolay yapabilirim gibi duruyor. O yüzden bugünden itibaren ben de kb diyetine başlıyorum. Umarım beni de aranıza alırsınız. :KK53::KK53: Kilom 93,2. Boyum 173 cm. Ms hastası olduğum için arada kortizon aldığım dönemler oluyor. Onun haricindeki vakitlerde aynı konu sahibi ablacım gibi 3 ayda bu 30 kiloyu vermek istiyorum. Hadi bakalım hayırlısı!

Ya arkadaşlar ben dün başladım bu diyete sadece 200gr verebilmişim bi günde bu hesaba göre 13-15 kilo nasıl verilir bilemedim.. Spor da yapıyorum ama bişeyi yanlış mı yaptım acaba?

Ya arkadaşlar ben dün başladım bu diyete sadece 200gr verebilmişim bi günde bu hesaba göre 13-15 kilo nasıl verilir bilemedim.. Spor da yapıyorum ama bişeyi yanlış mı yaptım acaba?
Kaç puanla bitirdin günü canım biz 50 puan karbonhidrat alıyoruz 30 da tutunca daha hızlı gidiyor hoşgeldin Aramıza :KK66:

Kızlar merhaba. 2 gündür Atkins yapıyordum. Bu diyetler birbirine çok benzermiş. Onda biraz zorlandım bu diyeti daha kolay yapabilirim gibi duruyor. O yüzden bugünden itibaren ben de kb diyetine başlıyorum. Umarım beni de aranıza alırsınız. :KK53::KK53: Kilom 93,2. Boyum 173 cm. Ms hastası olduğum için arada kortizon aldığım dönemler oluyor. Onun haricindeki vakitlerde aynı konu sahibi ablacım gibi 3 ayda bu 30 kiloyu vermek istiyorum. Hadi bakalım hayırlısı!
Aramıza hoşgeldin inş istediğin kiloya inersin :KK66:

Merhaba kızlar nerdesiniz herkes tatil havasında iyi pazarlar sabah kahvaltım domates Salatalık rafadan yumurta zeytin peynir biber kızartması 2 küçük bir küçük lokma çavdar ekmeği 4 gr ekmek 1,93 puanmış toplam 15 puanlık yemişim akşamda az puan yersem günü 30 kapatırım inş :KK66:

merhabalar arkadaşlar bu haftasonu temizlik yaptım,çocuklarla uğraştım yeni yattılar anca oturabildim bugün normal kahvaltımı yaptım yumurta, beyaz peynir, domates, salatalık, az bişey sosis, zeytin, çay bunları yedim akşam da tavuk yanında çok az sopan, yarım domates yarım biber yedim öğlen bişey yiyemedim üşendim kendime ayrı yemek yapmaya, dün çocuklarla eşime kremalı mantarlı makarna yapmıştım onlar yedi ben yutkundum :) ama mantarı kavurduktan sonra krema eklemeden ayırdım kendime az bişey onu yedim kbsi azmış baktım iyi de geldi tok tuttu bundan sonra kavururum arada mantar kendime. Aklıma geldikçe merak edip bakıyorum kb değerlerine bazen böyle sevdiğim şeyler düşük kbli çıkınca iyi oluyor. Adet dönemimdeyim tartılmadım biraz şişkinlik var spor yapamıyorum maalesef.

Bu arada kızlar 4 ü 5 e bağlayan gece hıdırlez.Yani yarın.Ben inanırım.Hatırlatayım dedim...
Ben de inanırım hıdrellez' e hatırlattığınız için teşekkürler aklımdan çıkmıştı valla. Memleketteyken çok şenlikli olurdu daha doğrusu köydeyken akrabalarımla köyülülerimle çok güzel zamanlar geçirirdik özledim o günleri. Çocukların kreş saatine yetişebileceğimi bilsem romanların kutlamalarına giderdim de çok uzak yetişemem dileklerimiz kabul olur inşallah

X