3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Bugünü 28 kb ile kapattım şimdi önümüzdeki maçlara bakalım :)

Iyi Akşamlar kızlar bende bugünü 2 litre su 2 fincan yeşil Çay ve 38 KB kapattım şimdi eliptik bisiklet yapıyorum :KK66: aslında akşam küçük bir lokma simit yedim 12 puan verdim ona yemeseydim iyimiş :KK66:
süpersiniz kızlar
Evet canim :) Rüzgar oglusumun adi.Esim ikinci kiz olursa adi Yagmur dedi simdiden.tesadufe bak :)))
biz de öyle diyorduk.. rüzgara sorduk adı ne olsun diye yağmur olsun dedi o da..
bu okulların tatil olması kötü oldu,sabah yürüyemedim.kızımın istekleri bitmedi,bir sürü kaçamak yaptım.zaten eriği çok severim.bir oturuşta 10 tane erik yedim .bide baktımki fatsecretten 1 erik 7.5 kb.ben bittim.diyeti bırakırım yeşil eriği bırakmam.yada ben erik mevsimi bitene kadar eriğin kb sini saymıycam.
yaa hayııııırrr o kadar yüksek miii..dayanamam ki ben eriğee

arkadaşlar akşm tavuk yaptım yağsız tavada ..yanına da soğan soteledim..nefis oldu hep böyle yaparım derken soğanın kb sine bir baktımmm nınınııınnnn..9.5
ne güzel 35le kapatıyordum günü..bir daha da bakmadan yemem bişey.. soğan ya soğan ..elma değil çikolata değil soğann..

bu okulların tatil olması kötü oldu,sabah yürüyemedim.kızımın istekleri bitmedi,bir sürü kaçamak yaptım.zaten eriği çok severim.bir oturuşta 10 tane erik yedim .bide baktımki fatsecretten 1 erik 7.5 kb.ben bittim.diyeti bırakırım yeşil eriği bırakmam.yada ben erik mevsimi bitene kadar eriğin kb sini saymıycam.
Elifcim 1 erik için bu şekilde yazıyoro_O
Kal
7
Yağ
0,02g
Karb
1,71g
Prot
0,06g

Canım ben şimdi tam 60 dk Yaptım normal herkes 30 dk zor yapıyorum Yazmıştı ni topikde ama ben alıştım hergün mutlaka yapmaya çalışıyorum hiç yapamasam 10 dk 20 dk yapıyorum ama mutlaka yapıyorum canım :KK66: sen gün gün arttır :KK66:)

bu mesajları nası alıntılacam çoklu çoklu ya:KK43: bilmiyorum... maşallah sana yaa ben dökülüyorum o zaman:)

arkadaşlar akşm tavuk yaptım yağsız tavada ..yanına da soğan soteledim..nefis oldu hep böyle yaparım derken soğanın kb sine bir baktımmm nınınııınnnn..9.5
ne güzel 35le kapatıyordum günü..bir daha da bakmadan yemem bişey.. soğan ya soğan ..elma değil çikolata değil soğann..
Off ben de tavuğun etin yanına sumaklı soğan yaparım diye hevesleniyordum kendi kendime hayalim suya düştü:KK43:

Ayyy bende de vardı bu eliptikten bende senin gibiydim 5 dk dan fazla gitmiyordu sen yine iyimişin,en sonunda taşınırken verdim gitti aksesuar olmuştu evde:KK48:Koşu bandını çok kullandım ben ama dizlerimi mahvetti!şimdi biraz yürüsem kıvıramıyorum dizimi,bugün yürüyüşü abarttım sol ayağımın üstüne basamıyorum:KK43:çareyi spora yazılmakta buldum...

Rabbim en kısa zamanda bebişini kucağına Alman'ı nasip eder inşaallah,zamanı vardır elbet...

yani seni sadece alkışlıyorum Ecrinnn:nazar::nazar::nazar:

bende bi ara koşu bandı mı alsam dedim snra çok pahalı geldi bisiklet aldım 3-4 gün yaptım heralde ya ama başlıcam düzenli yapmaya şimdi kızları görünce gaza geldim 60 dakika yapıolarmış 60 dakikaaaa:KK54:

süpersiniz kızlar

biz de öyle diyorduk.. rüzgara sorduk adı ne olsun diye yağmur olsun dedi o da..

yaa hayııııırrr o kadar yüksek miii..dayanamam ki ben eriğee
erik kb si yüzünden şimdi 30 dak leslie yaptım,nefes nefeseyim.ama eriği bırakmam hergün yiyeceğim.fazladan spor yapçam yarımsaat.

bu mesajları nası alıntılacam çoklu çoklu ya:KK43: bilmiyorum... maşallah sana yaa ben dökülüyorum o zaman:)

sanada maşallah 60 dakika nedir ya ben 5 dakika zor yapıyorum :KK49:
canım önceden bende çok zorlanıyordum 10 dk 20 dk 30 dk derken çoğalttık valla ama bende çok yoruluyorum bazen dizim ağrıyor o zaman bırakıyorum bende uzun zamandır Süs diye evin bir köşesinde beklemiyordum canım ama 1 aydır yapıyorum maşallah bana :KK66: canın çok Alıntı varya cvp yazmak istediğin konulara çoklu Alıntı yazan tere tıkla sonra alt tarafa msj yazma yetine gel sağ tarafda Çoklu alıntıla tuşu var oraya bas seçtiğin alıntılar çıkıyor karşına sonra altlarına yaz umarım anlatabildim :KK66:

herkese merhaba arkadaşlar.Sırf bu konuya yorum yazmak için üye oldum :) Bende bu diyeti yapıyorum nette araştırrıken burayı buldum tek ben değilmişim bu diyeti yapıpta kilo veren diyerekten üye oldum.Ben aşırı kilolu oldugum için biraz fazla verdim 46 gündür bu diyeti yapıyorum toplamda 15 kilo verdim spor yoktu dün başladım yürüyüşe bundan sonra sporla devam edicem bu diyete .Sabahları 46 gün boyunca her sabah bıkmadan 2 tane yumurta yiyorum zaten çok severim peynir+domates+zeytin kahvaltım bu şekilde akşamlarıda evde ne pişirdiysem 1 tabak tabi karbn değelerine bakaraktan 7den sonra bişey yok günlük 3 fincan türk kahvesi kuruyemiş olarakda badem yiyorum 2-3lt su var.. hiç zorlanmadım ilk defa bu kadar uzun süreli bi diyet yapıyorum 1,76 boyundayım 115 kilodan 100e düştüm bu arada demiştim fazlayım diye :) ama olsun diyetim süper hiç aç kalmıyorum vericem hepsini inanıyorum güveniyorum kendime :KK70: bide spor eklenince bundan sonra dahada süper olacak herşey. 54 bedenden 48e düştüm asıl önemli olan bu sanıyorum ki incelmek 42 beden olana kadar devam edicem Allahım utandırmasın ..sağlıksız falan demelerine inanmayın vücudumuzun karbonhidrata hiç ihtiyacı yok ekmeksiz makarnasız pilavsız bi hayat daha güzel az karbnhdrat alınca bide tok hissediyosun kendini ilk 3 gün zorlandım gece yemelerini aradım ama 3 günden sonra hiç zorluk çekmedim .Allah hepimizin yardımcısı olsun devam arkadaşlar :)

bugünkü menümüde yazıyım
sabah: 2yumurta tereyağlı,peynir,6tane zeytin,salatalık
öğlen:10tane badem , türk kahvesi
akşam:1 kase zeytinyağlı pırasa ,2 kaşık yoğurt, 1 bardak zero
2 fincan türk kahvesi tabikide şekersiz :)
30 dakika yürüyüş yavaş yavaş artırcam bugun ilk günümdü 2,5lt su

Merhaba arkadaşlar size küçük bir tiyo bilmeyenler için; yağlı tohumları (badem,fındık, kaju, fıstık vb.) kavrulmamış çiğ olanlardan tüketin. Ör: Kavrulmamış halde ki bademin içinde ki faydalı bir yağ kavrulduğu vakit etkisiz hale geliyor. Bu madde yağ yakımına yardımcıdır aslında. Ayrıca kendi kalorisini kendi ekarte ediyor kavrulmayınca.

Bir diğeri de akşam öğünlerinizde karbonhidrat almayın hiç. Protein ve salata ya da sebzeli -etli bir yemek olsun. Yağlı tohumları, meyvayı ve baklagilleri de gündüz vakitlerinde tüketin. Bol su için ama yemekle değil (mide asidinin kalitesini bozuyor) yemekten 30 dk önce-2 saat sonra. Böylece daha hızlı kilo verirsiniz.

Mümkün olduğunca tatlandırıcı ve asitli içecek (kolanın kanser de yaptığı kanıtlandı) kullanmayın sağlık açısından.

Son düzenleme:
herkese merhaba arkadaşlar.Sırf bu konuya yorum yazmak için üye oldum :) Bende bu diyeti yapıyorum nette araştırrıken burayı buldum tek ben değilmişim bu diyeti yapıpta kilo veren diyerekten üye oldum.Ben aşırı kilolu oldugum için biraz fazla verdim 46 gündür bu diyeti yapıyorum toplamda 15 kilo verdim spor yoktu dün başladım yürüyüşe bundan sonra sporla devam edicem bu diyete .Sabahları 46 gün boyunca her sabah bıkmadan 2 tane yumurta yiyorum zaten çok severim peynir+domates+zeytin kahvaltım bu şekilde akşamlarıda evde ne pişirdiysem 1 tabak tabi karbn değelerine bakaraktan 7den sonra bişey yok günlük 3 fincan türk kahvesi kuruyemiş olarakda badem yiyorum 2-3lt su var.. hiç zorlanmadım ilk defa bu kadar uzun süreli bi diyet yapıyorum 1,76 boyundayım 115 kilodan 100e düştüm bu arada demiştim fazlayım diye :) ama olsun diyetim süper hiç aç kalmıyorum vericem hepsini inanıyorum güveniyorum kendime :KK70: bide spor eklenince bundan sonra dahada süper olacak herşey. 54 bedenden 48e düştüm asıl önemli olan bu sanıyorum ki incelmek 42 beden olana kadar devam edicem Allahım utandırmasın ..sağlıksız falan demelerine inanmayın vücudumuzun karbonhidrata hiç ihtiyacı yok ekmeksiz makarnasız pilavsız bi hayat daha güzel az karbnhdrat alınca bide tok hissediyosun kendini ilk 3 gün zorlandım gece yemelerini aradım ama 3 günden sonra hiç zorluk çekmedim .Allah hepimizin yardımcısı olsun devam arkadaşlar :)

Maşallah tebrik ederim, benimde kilom çok inşallah vercem bu sefer

canım önceden bende çok zorlanıyordum 10 dk 20 dk 30 dk derken çoğalttık valla ama bende çok yoruluyorum bazen dizim ağrıyor o zaman bırakıyorum bende uzun zamandır Süs diye evin bir köşesinde beklemiyordum canım ama 1 aydır yapıyorum maşallah bana :KK66: canın çok Alıntı varya cvp yazmak istediğin konulara çoklu Alıntı yazan tere tıkla sonra alt tarafa msj yazma yetine gel sağ tarafda Çoklu alıntıla tuşu var oraya bas seçtiğin alıntılar çıkıyor karşına sonra altlarına yaz umarım anlatabildim :KK66:

Bnde yavaş yavaş arttırayım bugün 15 yapayım acaba salona mı taşısam ben onu ya tv izlerken yaparım

X