3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

günaydın canım belki cuma giderim canım
ama bir yandan da gitmek istemiyorum şimdi en son gittiğim de 10 mm yumurta var şimdi yumurta büyümüşse çok stres olacağım planlı ilişkiler falan eşimi ve kendimi stres sokacağım bilmiyorum yani ne yapacağım bide spor yapamayacağım y hamileysem ya öyleyse ya böyleyse diye bilmiyorum kararsız kaldım bu konuda :KK51:

Konuyu bilmiyorum ama geçmiş olsun

Günaydın herkese dün başladım diyete tam olarak uymasam da bu sabah -800 gitmiş aslında bugün tartılmayacaktım ama adet öncesindeyim vücudum su tutmuş mu diye merak ettim sonucu görünce sevindim giden su olsa da en azından adet öncesi tartıda fazla çıkmadım. Bundan sonra haftada bir tartılacağım. Birazdan kahvaltı yapacağım yumurta, peynir, domates, salatalık yiyeceğim bir de taze nane istedi canım acaba değeri nedir baktım listeye bulamadım da

Günaydın herkese dün başladım diyete tam olarak uymasam da bu sabah -800 gitmiş aslında bugün tartılmayacaktım ama adet öncesindeyim vücudum su tutmuş mu diye merak ettim sonucu görünce sevindim giden su olsa da en azından adet öncesi tartıda fazla çıkmadım. Bundan sonra haftada bir tartılacağım. Birazdan kahvaltı yapacağım yumurta, peynir, domates, salatalık yiyeceğim bir de taze nane istedi canım acaba değeri nedir baktım listeye bulamadım da

Hoşgeldin bnde yeni başladım

Çalışınca çok zor oluyor ben 1 hafta ton Balıklı salata yedim ama sıkıldım Sabahı az tutuyorum Öğlen çıkan yemeği hesaplayıp yiyorum akşamda protein ağırlıklı yiyorum sende öyle yap canım

ecrincim benim boşbogazlılıgım ya
bende akşam evde yemek yemiyorum hemen çocukları yedirip yürüyüşe çıkıyorum cnm
ofise ceviz filan getrisem aslında hem acıkmam hemd ekrizie girmem unutuyorum hepp
öglende yemek taşımktan bıktım birde sıcak yemek çıkıyor ne çıkarsa yiyorum
mesela bugün mercimekçorba ve biber dolma var yiycem 1 tane biber dolma
sabah yumurta yemiştim
yada iki tane yerim bakacaz artık :)

hoşgeldiniz

ofise ceviz filan getrisem aslında hem acıkmam hemd ekrizie girmem unutuyorum hepp
sabah yumurta yemiştim
evet çalışınca biraz zor oluyor canım dolma 1 tane ye canım bak yaz geliyor ona göre :))
bugün bulgur pilavı var menüde en sevdiğim ama yememek için direneceğim inş.

sabah yumurta yemiştim
canım sende hoşgeldin.telefonumuza fatsecret diye bir program yükledik,orada besinlerin değerleri var.şimdi baktım ...biber dolması 1 porsiyon.17.85 kb bence sen 1 tane ye.1 kase mercimek çorbası 26.61.yerken bunları çok iyi düşünmelisin.

canım sende hoşgeldin.telefonumuza fatsecret diye bir program yükledik,orada besinlerin değerleri var.şimdi baktım ...biber dolması 1 porsiyon.17.85 kb bence sen 1 tane ye.1 kase mercimek çorbası 26.61.yerken bunları çok iyi düşünmelisin.

ben bu programı kullanıyorum evet ,
mercimek çorbası zaten yemem ben hiç bakliyat beniçokşişiriyor
diyet hayatıma gridiginden beir mercimekçorbası çıktı hayatımdan yaklaşık 4 yıldır çok nadir yeirm ..

günaydın canım belki cuma giderim canım
ama bir yandan da gitmek istemiyorum şimdi en son gittiğim de 10 mm yumurta var şimdi yumurta büyümüşse çok stres olacağım planlı ilişkiler falan eşimi ve kendimi stres sokacağım bilmiyorum yani ne yapacağım bide spor yapamayacağım y hamileysem ya öyleyse ya böyleyse diye bilmiyorum kararsız kaldım bu konuda :KK51:
korkunun ecele faydası yok:/
Ben de senin gb ya hamileysem deyip hiçbir şey yapamadım.hamile de kalamadım.güzel zamanlarım heba oldu. Allah vermek istedikten sonra hiçbir şey olmaz bebeğine.kendini çom zorlayıcı hareketler yapma yine de.yürü mesela.

X