3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kizlarrrrrrrrrrr ben cok mutluyum -700 gr ciktim. gerci dun 13 km yurudum. ayakkabi ariyodum. ayakkabiyi buldum,geldim eve baktim kopegim mutsuz.aldim onu cikardim gezmeye.eve gelince baktim uygulamadan 13 km yol yapmisim. bu gun bacaklarim agriyor gerci ama olsun. ustelik dun gece cok ac yattim.yolda erik,cilek aldim. agzimin suyu akiyodu ,yemek istiyodum puanim yetmedi. bu gunku menum
ogle yemeyim 200 gr cilek,100 gr erik (erik puani cok fazla :KK43: )
toplam 32,46 kb
günaydın canım sen çok iyi gidiyorsun maşallah 13 km maşallah diyeyim harikasın iyi yürümüşsün valla öğlen yemeğin sadece meyve mi?

günaydın kızlar 2 gündür 65 kapatıyorum günü adetimde bitmedi daha inş. yarın + çıkmam tartıda çıkarsam regliye bağlarım sanırım neyse bugünü düşük tutmak istiyorum akşama puanım yetsin diye çünkü akşam çayının yanında eşim mutlaka bişeyler atıştırıyor ben bakmak istemiyorum dün lays fırında aldım ama puanım dolduğu için yiyemedim :KK43: bugün akşama puan kalırsa yemeyi düşünüyorum aklım lays de kaldı :)
sabah kahvaltım
domates:3,53
salatalık:1,51
kaşar peynir:0,85
1 haşlanmış yumurta:0,56
toplam :6,45 puan ilk kez sabah puanım bu kadar düşük oldu :)))
bugünü sıkı tutmam lazım yarın -- görmek için :)

günaydın canım sen çok iyi gidiyorsun maşallah 13 km maşallah diyeyim harikasın iyi yürümüşsün valla öğlen yemeğin sadece meyve mi?
evet sadece meyve yedim. puani cok ama harika bi tat ya. meyve yiyemiyorum diyeti yapinca diyenler bence bahane ariyor yapmamak icin. ben meyvemi de, cikolatami da,yemeyimi de yiyorum vala. aksama protein agirlikli beslenicem ama araya sebze de sikistrmak istiyorum. belki tavuk,mantar sote yaparim,ustune kasar peyniri rendelerim. aksam iyi yemem lazim :)

kizlarrrrrrrrrrr ben cok mutluyum -700 gr ciktim. gerci dun 13 km yurudum. ayakkabi ariyodum. ayakkabiyi buldum,geldim eve baktim kopegim mutsuz.aldim onu cikardim gezmeye.eve gelince baktim uygulamadan 13 km yol yapmisim. bu gun bacaklarim agriyor gerci ama olsun. ustelik dun gece cok ac yattim.yolda erik,cilek aldim. agzimin suyu akiyodu ,yemek istiyodum puanim yetmedi. bu gunku menum
toplam 32,46 kb
13 km miiii :KK57::KK57::KK57:

Günaydın herkese
Dünü 28 ile kapattım
Sonuç + 600 niye böyle oldu anlamadım
Eşim 90.2 du oda 92.2 çıktı
Şaşkınız
canım su tutacak tuzlu bişeyler yemişsinizdir..
Ben güne hızlı başladım galiba:KK61:
1 kaseyoğurt 11.42.
2 kaşık yulaf ezmesi 12.6
1 ınce dılım ananas 7.9 ==31,2
güzel bir kahvaltı olmuş ama..
toplam 32,46 kb
çok iyi veriyorsun canm..
eriiiiiikkk çok canım çekiyor ama 70in altına düşmedem yemiyceemmm

Sebzeler 100 gr hesaplanmış fatsecrette...örneğin biber dolması kaç kb :KK22:Ayyy daha üye olmadan kovacaklar beni:KK70:
canım porsiyon veya gram yazan yere tıkla orada adet , kaşık kase vs var..
mesela biber dolması 1 adet kb değeri 35 gr
biber dolması porsiyonu yarım adettir

günaydın kızlar bende bugün 69,5 çıktım ama ben sabahlarıçok ödem oluyorum yinede meraktan tartıldım -500 gibi görünüyor fakat iki hafta önce 68,4 tüm gelen gidne oldu neyse artık bende hergün tartılıp şişte olsam takip etmek istiyorum bir süre..

eksi görenleri tebrik edeirm , artıçıkanlarda bence ödemdir..

wc ye hergünçıkamıyorum bende , aslınd ahergünçıksak ddaha iyi gider kilo :KK43:
kahvaltım 9,88 puandı öglen bezelye ve salata yiycem
bezelye 100 gr kaç kaşıtır acaba?

Altı gündür hic değişmiyordu kilom durklama dönemindeyim herhalde..ama bugun -300 gordum bu bile beni cok mutlu etti.bende ise giderken mecbiren arabaya biniyorum ama donuşte yürüyerek eve gidiyorum.sporuda boyle tamamlamaya calisiyorum.yarın gecede Allahin izni ile umreye gitmek niyetiyle yola cikiyorum.bir sure sizi takip edemeyecegim.ama donuste görüsmek üzere inşallah.Allaha emanet olunn

Altı gündür hic değişmiyordu kilom durklama dönemindeyim herhalde..ama bugun -300 gordum bu bile beni cok mutlu etti.bende ise giderken mecbiren arabaya biniyorum ama donuşte yürüyerek eve gidiyorum.sporuda boyle tamamlamaya calisiyorum.yarın gecede Allahin izni ile umreye gitmek niyetiyle yola cikiyorum.bir sure sizi takip edemeyecegim.ama donuste görüsmek üzere inşallah.Allaha emanet olunn
hayırlı yolculuklar canım allah kabul etsin benim içinde dua eder misin çocuğum olsun :)

günaydın kızlar bende bugün 69,5 çıktım ama ben sabahlarıçok ödem oluyorum yinede meraktan tartıldım -500 gibi görünüyor fakat iki hafta önce 68,4 tüm gelen gidne oldu neyse artık bende hergün tartılıp şişte olsam takip etmek istiyorum bir süre..

eksi görenleri tebrik edeirm , artıçıkanlarda bence ödemdir..

wc ye hergünçıkamıyorum bende , aslınd ahergünçıksak ddaha iyi gider kilo :KK43:
kahvaltım 9,88 puandı öglen bezelye ve salata yiycem
bezelye 100 gr kaç kaşıtır acaba?
-500 gr iyi canım maşallah inş. böyle devam eder

evet sadece meyve yedim. puani cok ama harika bi tat ya. meyve yiyemiyorum diyeti yapinca diyenler bence bahane ariyor yapmamak icin. ben meyvemi de, cikolatami da,yemeyimi de yiyorum vala. aksama protein agirlikli beslenicem ama araya sebze de sikistrmak istiyorum. belki tavuk,mantar sote yaparim,ustune kasar peyniri rendelerim. aksam iyi yemem lazim :)
sen iyi ayarlıyorsun canım maşallah afiyet olsun :))

Kizlar bisey soeabilirmiyim

Evli olunca nasil basarili diyet yapabiliyosunuz bekarken kolay oluyordu ama
Esim aburcubur hamur isi kizartmayla yasiyor dayanamiyooorum
Yardimm edin lutfen

Kizlar 6 gunde gram oynamadi
0 pua' yaptm
40 puan yaptim
30 yaptim
Dun ne istersem yedim ayni ne aliom ne veriom
Napsam ben ?
Bana ornek versenz menulerinizden?

X