3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Ne zor gelmiştir oğlundan ayrılmak Allah kavuştursun Allah zihin açıklığı versin yarın tekrar başlayabilirsin pazartesiyi beklemeye gerek yok

Artık en yaşlınız benim malesef.Ama bugecede burdayım.Yarın gece döncem Antalyaya .Pazarteside devam inşallah.Valla 2 günde vücudumun dengesi bozuldu.
Canim bunu, vucudunu şaşırtma olarak düşün.vücudun diyet psikolojisinden çıkması lazım ya arada.öyle kabul et.keyfini çıkar

kizlar bugun sabah ayniyim tartida ama toilet sorunum var ondan sanirim bugun sirf yagliseyler yicem bide 3lt su hesapliyorum bide bitki caylari asamadim su sorunu bi tek cozum herseye yag dokmek olcak bugun :)

kizlar bugun sabah ayniyim tartidam var ondan sanirim bugun sirf yagliseyler yicem bide 3lt su hesapliyorum bide bitki caylari asamadim su sorunu bi tek cozum herseye yag dokmek olcak bugun :)
Kiraz sapı ve kayısı çayı ile kesinlikle hatta fazlasıyla asarsin bence. Günde 4 fincan. Mutlaka iyi gelecek. Aynı zamanda ödem de gidiyor ben çok memnunum.

Günaydın şekerler bu arada bugünkü yedikleri mi attım size bir yanlış yok dimi .. ay kahvaltıda tika basa doyum ama puana bakın ahahahah

Iyi pazarlar kızlar kahvaltı mı yazıyorum . Domates Salatalık , haşlanmış yumurta , sosis ,kaşar peyniri , 1 dilim tam buğday ekmeği .ekmek 22 gram 10 puan oluyor ben kızarttığım için 8 puan olarak alıyorum kahvaltı puanım 17,14 tıka basa doydum valla )

selamlar kızlar.. dün akşam biraz aştım puanı herhalde 70i bulmuşumdur
ama bugün tam gaz devam...

Kiraz sapı ve kayısı çayı ile kesinlikle hatta fazlasıyla asarsin bence. Günde 4 fincan. Mutlaka iyi gelecek. Aynı zamanda ödem de gidiyor ben çok memnunum.
canim ben yurt dusundayim ve bulundugum yerde kiraz sapi bulamiyrm
kayisi cayinida turk marketlerinden bakmaliyim

kizlar aksam yemeyim 2 tane kirmizi elma 200 gr geldi.
benim toplam puanim 43,67 kb ve 807 kalori
elmayla doydum resmen.ustelik ben eksi elmalari severim.sert ve eksi olacak ama yesil elma kadar degil.
ne demisler butun bagimliliklar 80 gundur. 80 gun bir seyi yemezsen canin cekmez. ekmek yemek bile istemiyorum.diyetsiz gecen gunlerde de sadece sabahlari nutella uzerine surmek icin kizartirdim o kadar. bi de oglen yedigim koyun kiymasi yemeyi baya doydurdu beni. e onun icindede sebze vardi(domates,sogan).bu gun icinde de hem meyve,hem sebze, hem de protein almis oldum. umarim gereken vitaminleri almisimdir :)

rlmayla nasıl doyuyorsun ki anlamadım bende yeşil elma severim ekşi ekşi afiyet olsun Herşeyden yenişsin maşallah ben kahvaltıyı 12,30 gibi Yaptım 17 puanlık yedim hala acıkmadım )

rlmayla nasıl doyuyorsun ki anlamadım bende yeşil elma severim ekşi ekşi afiyet olsun Herşeyden yenişsin maşallah ben kahvaltıyı 12,30 gibi Yaptım 17 puanlık yedim hala acıkmadım )
elmayla doydum ama gece kesin acikirim ben. acikinca uyumaya calisiyorum. bu aralar havacok soguk,yuruyuse cikmadigim icin gece yemiyorum. hem artik kaloriyi de hesaplamaya basladim.1000 i bulmamasi icin ugrasiyorum. bakalim 2si bi arada nasil etki edecek.hafta sonu kina gecesi var,elbisem dardi bana. icine girebilecegimi umuyorum :)

Başarırsın sen canım ist hava soğuk bu gün güneş vardı ama soğuk da var tabi

Merhaba kızlar birazdan makarna yiyeceğim ama kaç gr bilemiyorum evde Değilim bende bu hafta istediğin bir yiyeceği istediğin öğün yemiş Olacağım bu hakkımız hafta da bir öğün MÜ ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…