3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Arkadaşlar yaa 2 gundur kilomda hic değisiklik olmuyor.diyette 3.haftam ve kacamakta yapmiyorum.duraksamayami girdim acaba ne yapmaliyim

Selam kızlar

Pegasus seni hatırlıyorum bir yerden
Bende eskiden yapardım KB diyeti ama çok kati yapıyordum ..

Nasıl hesapliyorsunuz böreği yemekleri filan

Selam kızlar

merhaba canım ben seni hatırladım pkolu ikiz erkek bebeklerin vardı motignac diyeti grubundan Hatırlıyorum :KK66:)

Aaaa evet evet doğru hatirladim
Süper kilo vermisdin cnm tebrik ederimbende aylardır 68-70 arasiyin uc gün diğer yapıyorum ,5 gün bozuyorum pegasus

Çok bunaldim çok

Aaaa evet evet doğru hatirladim
Süper kilo vermisdin cnm tebrik ederimbende aylardır 68-70 arasiyin uc gün diğer yapıyorum ,5 gün bozuyorum pegasus

Çok bunaldim çok
Bende hala çocuk yok ama :KK66: sende katıl bize canım ben 3 hafta da 3 kilo verdim :KK66:)

Selam kızlar

canim ben sadece kb diyeti deneyimlerimiz sayfasina yazmistim. eger sende bu diyeti yaptiysan belki ordan hatirliyosundur :)
boreyi yaziyorum mesela goggla eger fatsecretta yoksa,ordan besin degerine bakiyorum. borekte cok fazla aslinda kb. oyuzden yememeye calisiyorum,ama diyelim canim cekti,puana gore yiyorum. :)

Ben bugün kullandım o zaman :KK66: 15?gün sonra artık diye ödül :KK66:)
bu gun tam kullan ama.gozun kalmasin. zaten bir ogunluk odul bu.gozun doyana kadar ye.benimki gelcek hafta cumartesi olacak.cok zengin bi ailenin kizi evleniyor.dugunde sushi falan gibi bi suru yemek olacak.kendimi sakliyorum oraya :KK70:

Meraba kızlar çok yazamıyorum ama hep takipteyim sabah kahvaltı da sucuk haşlanmış yumurta bunların puanı 2 desem yarın domates ve salatalık 5 kizarmis ekmek 8 ortalama 20 diyeyim:110: akşam da köfte 5 salata 5 toplamda 30 puanla kapatirim ins ins doğru hesap yapabilmisimdir

Oradan da hatırlıyor olabilirim cnm
Bende menü yazayım yarından itibaren o programı indirmistim aslında anda kh mi hesaplıyordu o kalori diye biliyorum

canim ben sadece kb diyeti deneyimlerimiz sayfasina yazmistim. eger sende bu diyeti yaptiysan belki ordan hatirliyosundur :)
boreyi yaziyorum mesela goggla eger fatsecretta yoksa,ordan besin degerine bakiyorum. borekte cok fazla aslinda kb. oyuzden yememeye calisiyorum,ama diyelim canim cekti,puana gore yiyorum. :)

bu gun tam kullan ama.gozun kalmasin. zaten bir ogunluk odul bu.gozun doyana kadar ye.benimki gelcek hafta cumartesi olacak.cok zengin bi ailenin kizi evleniyor.dugunde sushi falan gibi bi suru yemek olacak.kendimi sakliyorum oraya :KK70:
Yedim valla makarna yedim :KK66: hiç gözüm kalmadı doya doya yedim bu ay sonu 59 görür müyüm ? Spor da yapamıyorum hava soğuk :KK43:

Ada masum hoşgeldiniz canlarım bende sizi biyerden hatırlıyorum amaaaaa:KK53: Çok etkili bir diyet ben Am anlamıyla hala başlayamadım ama yapan arkadaşlar çok güzl kilo veriyor...

Zeyasss naber cnm netelerdesin sen
Ben bu diyeti dönem dönem yapmıştım ama cok kati idi mesela 5-20 puan ile günü kapatiyorfum

Yarından itibaren deneywlim bakalım

Ecrin gçen hafta misafirim vardı bu hafta umutluyum gelmek isteyen olursada kabul etmicem bu hafta 65 olmam lazım mayısa kadar 3 kiloyu am uysam kesin veririm 2 haftaya.
canım kimseyi kabul etme 2 hafta :KK66: verirsin inş canım :KK66: benimde hedefim bu ay sonuna 59 kiloyu görmek 5 kilo vermem Lazım :KK66:)

X