3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

merhaba kızlar hepinize iyi hafta sonları benden giden 3 kilo ama benimde göbiş indi ve pantolonlarımda bolluklar olmaya başladı :) ben bu sabaha +400 gr başladım güne ama dün hasta oldum onun etkisi diyorum çünkü diyeti hiç bozmadım aynen devam dayanabilirsem cuma gününe kadar tartılmayı düşünmüyorum kızlar :)

Merhabalar bende bugün başladım hadi hayırlısı
Sabah bir yumurta
Öğlen 4 çucuk kraker
Akşam bir kızarmış but iki kaşık pilav

Kraker ve plavı yememliydim aslında puanı kaçtırki bunların?

hoşgeldin aramıza. öğleni 4 çubuk krakerle nasıl geçiştirdin yaff. bayaa az yiyorsun. maşallah.

İyiyim kanki senn:KK37:leslie yaptım. Simdi de banyoyaaa:KK6:
ay bir ben spor yapmıyorum. başlayamadım bi türlü. pc başından kalkamıyorum sizi takip etmekten :))))

Dün rüyamda markette ekmeklere bakıyordum. Bir tanesinin arkasindaki karbonhidrat degeri 0.3 gösteriyordu. O kadar seviniyordum ki anlatamam. Sonra size msj yaziyordum su markette şöyle bir ekmek var diye. Sonra ben ekmegi tartıp yiyecektim ki uyandım :KK43: rüyamda yeseydim keşke dimi
çok iyi yaa:))) tam diyet moduna girmişsin. tebrikler :)))

kizlar bence burda artik bi kac kisinin 2 ci haftasi doldu, ve ya dolmak uzere. bir ogun serbest demistik 2 hafta oldunca. kim ne yedi soylesin :kk77:
söylerim ama burda yazılanları benim canım çekiyor. 2 haftası dolmayanların canını çektirmeyim diyom:p

yeni geldim eve kızlar;
sabah erkencikten gittim kan idrar tahlili verip ekg çektirdim, öğleden sonra çıktı sonuçlar,
maşallah domuz gibiyim
(bu arada diyetten önce yüksek olan (220) total kolestrolüm 161 e düşmüş, iyi kolestrolüm referans değerin de üstünde çıktı, böbrek değerlerim nosnormal, karaciğer enzimleri de oyle hemoglabin 14,8:KK70:)

bu diyetle sağlığınız bozulacak diyenlere başta annem olmak üzere bıdı bıdı konuşanlara tam kapak şeklindeydi,

içiniz rahat rahat bu diyeti yapın kızlar, bende kan değerleri kötü çıkmazdı ama şu an mükemmel çok şükür.
doktor tansiyonu böbrek, hormon veya kolestrolle açıklayamıyoruz ama dedi bi ilaç verdi 20 gün kullanıp şikayetlerimin ne ölçüde azalacağına bakıcaz (annem ve anneannemde tansiyon hastası zaten)

ordan çıktımtee 50 km ötedeki diğer hastanedeki nörolojiye gittim tomografi sonuçlarını almak için, doktor tomografiye baktı temizzzz, hiç bişi yok dedi, ama sen başım ağrıyo dönüyo diyosun dedi, bunun gözle yada kardiyolojiyle de ilgisi olabilir dedi, migreni eeg testinden sonra değerlendireceğiz dedi.

tam hastaneden çıktım saat 4e çeyrek var, eşime gel bi de göze görüneyim dedim, koştum muayene kapanmış, doktoru buldum 50 km öteden geldiğimi söyledim nörolojinin önerdiğini ondan bu saatte geldiğimi söyledim rica minnet muayene oldum, 1 numara astigmatım varmış, bunlar bulanık görmeyle başağrısını açıklar, ama başdönmesini açıklamaz dedi (başdönmesi tansiyondan zannımca)
çıktık gözlüğümü de aldım, hiç kendime yakıştıramazdım gözlüğü ama beğendiğim bişey buldum, çok da içime sindi.

bunun üzerine karnımız açıktı kötü bişey çıkmamasından rahatladık, hadi kebap yiyelim dedik eşimle, kb diyetime uygun kebabımı yedim , pideye mideye dokunmadan,
kendimi bazen terminatör gibi hissediyorum hani onun gözünden bakınca yanda sayılar yazılar falan çıkıyo gördüğü çisimleri analiz ediyo ya, ben de öyle her gördüğümün kb.sini hesaplıyorum, o gün ne yediğimle topluyorum, 50 den çıkarıyorum falan :KK70:

bu arada bu sabah 100 gr daha vererek 70.7 oldum

benden haberler böyle kızlar, şimdi siz neler yapmışsınız okuyayım, artık gözünü formdan azcık ayırınca 2-3 sayfa ilerleyiveriyor yahuuu :)
canım çok sevindim herşeyin temiz çıkmasına. gözlüklerin hayırlı olsun.
sabah ben de ekmekten bi parça koparıp kaç gram olduğunu ve puanını hesaplarken kendimi terminatör gibi hissettim.
ekmeğin kenar kabuğu bile 6 gram geldi yaa:))))

yahu ben 34'üm, ama seninle akran olurum fıstıkım :KK66:
kilomuz yakındı ya yaşımız ile karıştırmışım. kilo akranım benim. solladın beni gidiyon maşallah. yetişemiyom hızına:)))

yarın çocuğu doktora götüreceğim, ama ilk fırsatta liste tamamlanır tamamlanmaz, madalya törenini hazırlayacağım :KK66:
ne dedi doktor canım?

kizlar iyi aksamlar
ogleden sonra toilete ciktigim ve kanamam oldu doktordan geliyorum
anlatim yaptigmiz diyeti birden sekerli ekmek lifli gidalari falan kestgm icin bole olmus
doktor biraz daha sebze ve meyve ver dedi
peynir sut yogurtdu azalt dedi
bugun aksam saymadim yediklerimi yagli mayonezli yedim sorunu gidersin diye
yeniden yarin daha farkli baska besinlerle basliycam kizlar
Neler yapabilirim baska kizlar onerinilerinizi dinliyorum?
geçmiş olsun canım. kayısılı form çayı içtim dün gece sabah kahvaltıdan sonra işe yaradı. bir de onu dene bakalım?

Ayy çok teşekkür ederim inşaallah bu sefer tadı iyi olur peki nekadar katmam lazım toz zencefil
1 tatlı kaşığı yeşil kahveye 1/2 kaşığı toz zencefil katıyorum. hatırlar da yaparsam tabi:)

Iyi Akşamlar kızlar ben bu akşam bim den tam buğday ekmeği aldım dilimleri çok ince 2 dişim tarttım 19 gram geldi bunu kızarsak 7 olur mu :KK66:)
sabah 1 dilim 42 gram geldi. tavada arkalı önlü ısıttım. 2 gr gitti sadece. eşim de ben de kenarlarını yedik. yazık bize:)))

Canım bugün çok kötü oldum valla ya yediğim 10 gr bitter Yaktı beni Yada ekmek yemedim içim yorgun düştüm ( sanki bahane ürettim he :KK66:
regl olacağındanmış halsizliğin. benim öyle olur çok halsizleşirim 2 gün kala bir de çok üşürüm.

Bu arada bu soguk nedir arkadaslar ya, izmir izmir olali boyle soguk gormemistir, bu cemre nereye dustu anlamiyorum ki, degil yazin bahariln bile gelesi yok

aynen öyle burası da. kısa monta geçiş yapmıştım. totom üşüdü:))))
günaydııınnn :KK24:

kızlar bu diyet bir mucizeeee :) bugünde -800 gr olmuşşş :) 3 defa tartıldım :)

çoookk mutluyum yavv :KK71:
tebrikler, inan çok sevindim senin adına. hep böyle gitsin inşallah.

bide bişey sormak istiyorum ben a101 den leblebi şekeri aldım.arkasında kb değeri 5,44 yazıyo ama güvenemedim açıkçası.hem leblebi hem şeker neden bukadar az olsunki.leblebi 60 kb iken leblebi şekeri nasıl 5,44 olur :110:
kalori ile kilokalori arasındaki fark gibi kilokb ve kb farkı olabilir mi atıyorum resmen :)))) 54,4 müş meğer falan filan :)

Valla aksam falan saymadm yedm yicegmi yag mayonez pirasa kola
Sonuc tartida -200gr oldu
ben de korkmadan yedim bişeyler (ne yediğimi yazmayım) aynen -200 gr oldum bu sabah.

Yine döndüm dolaştım Kürkçü dükkanına döndüm forumu okumaktan başım döndü ama baktimki yok burasi hepsinden daha iyi beni tekrar kabul eder misinizo_O
Etmezseniz çok ağlarım:mad:
ne olursan ol yine gel, 100 bin kere tövbe etsen de gel:))))) hoşgeldin:)

Kızlar kusura bakmayın. Yazdı gitti gibi oldu ama bir kaç gündür psikolojik anlamda biraz sıkintiliydim .. şimdi iyiyim çok şükür :KK66: 2 gündür yapıyorum diyeti mi. Hem puan olarak hemde indirdigim program üzerinden. Orda hesaba göre 1500 kalori almam gerekiyo ama puanı 45 de felan bitiyor aç olmuyorum 1500 kaloriyi bulamıyorum . Başladığım gün regl oldum. Aslında 2 gündür regl ile birlikte devam ediyorum. Ay sonuna kadar tartimi cam. Sormak istediğim bir şey var. Aranızda arada alkol alan varmi. Kilo verirken mesela viski rakı 0 puan ama almaya korkuyorum. Eşim akşam çıkalım bişeyler içelim diyo ama ne yapsam ki :KK66:
gezegenlerdendir o. burçlarla pek işim yok ama ben de dün çok gergindim sebepsiz. bir bakayım dedim, tuttu.

Bu arada her gün 4 fincan 2 si kayısı 2 si kiraz sapı çayı içiyorum. Bir arkadaşımı hafif bir diet le inanılmaz zayiflat ti . Şiddetle öneririm. 10 gün bole devam edip. 10 gün sonra da yoğurt kurun başlıcam. Pazartesiye de spora başlıyorum :KK66:
fazla bitki çayına alışırsak bu kez normal yollardan wc ye çıkamamaktan korkuyorum ben.

Birde ayyy bitmiyor yazdıklarım. Sigarayı bıraktım. Bir kaç aydır mücadele veriyorum. Çoğu gün içmeden durdum. Hide zorlanmadim istahimida açması. Bana şans dileyin kızlar. Buna gerçekten ihtiyacım var

bol şans canım. çok güzel bir karar vermişsin sigarayı bırakmakla.

Yani rakı 0 puan yahu 4 kadeh bile icebiliyormuyum bu durumda . Vallahi billion bu diyet zayiflat sin hepinizi yemeğe görürsem kızlar. Kilolarını verince hemde çalgılar cengili . Hayatta gördüğüm en kolay ve keyifli diyet bu ayol
eşim de rakı içiyor. o da bu diyeti yapıyor. ama kalorisini de hesaba katın. fazlası yine toplam kaloriyi çok arttırırsa yerimizde sayıyoruz.

Merhaba sizleri iki haftadir takip ediyorum.pegasusa ve siz deneyimlerinizi paylasan arkadaslara cok tesekkur ederim.ben diyet yapamayan biriyim ama uc hafta once tartida 90.1 gorunce ne oluyor dedim kendime.veee diyete basladim.ama ikinci hafta internette bu paylasimlarla karsilastim ve bend kb diyetine basladim.suan 84 kiloya dustum bile.ve cok her giden gramda moral buluyorum.hepinize tesekkurler
hoşgeldin aramıza. ne güzel 6 kilo vermişsin, tebrikler.

merhaba kızlar hepinize iyi hafta sonları benden giden 3 kilo ama benimde göbiş indi ve pantolonlarımda bolluklar olmaya başladı :) ben bu sabaha +400 gr başladım güne ama dün hasta oldum onun etkisi diyorum çünkü diyeti hiç bozmadım aynen devam dayanabilirsem cuma gününe kadar tartılmayı düşünmüyorum kızlar :)

çok sevindim canım. inşallah bu reglinle rahimdeki o kalınlıklar vs hepsi kendiliğinden gider.

hoşgeldin aramıza. öğleni 4 çubuk krakerle nasıl geçiştirdin yaff. bayaa az yiyorsun. maşallah.

ay bir ben spor yapmıyorum. başlayamadım bi türlü. pc başından kalkamıyorum sizi takip etmekten :))))

çok iyi yaa:))) tam diyet moduna girmişsin. tebrikler :)))

söylerim ama burda yazılanları benim canım çekiyor. 2 haftası dolmayanların canını çektirmeyim diyom:p

canım çok sevindim herşeyin temiz çıkmasına. gözlüklerin hayırlı olsun.
sabah ben de ekmekten bi parça koparıp kaç gram olduğunu ve puanını hesaplarken kendimi terminatör gibi hissettim.
ekmeğin kenar kabuğu bile 6 gram geldi yaa:))))

kilomuz yakındı ya yaşımız ile karıştırmışım. kilo akranım benim. solladın beni gidiyon maşallah. yetişemiyom hızına:)))

ne dedi doktor canım?

geçmiş olsun canım. kayısılı form çayı içtim dün gece sabah kahvaltıdan sonra işe yaradı. bir de onu dene bakalım?

1 tatlı kaşığı yeşil kahveye 1/2 kaşığı toz zencefil katıyorum. hatırlar da yaparsam tabi:)

sabah 1 dilim 42 gram geldi. tavada arkalı önlü ısıttım. 2 gr gitti sadece. eşim de ben de kenarlarını yedik. yazık bize:)))

regl olacağındanmış halsizliğin. benim öyle olur çok halsizleşirim 2 gün kala bir de çok üşürüm.

aynen öyle burası da. kısa monta geçiş yapmıştım. totom üşüdü:))))

tebrikler, inan çok sevindim senin adına. hep böyle gitsin inşallah.

kalori ile kilokalori arasındaki fark gibi kilokb ve kb farkı olabilir mi atıyorum resmen :)))) 54,4 müş meğer falan filan :)

ben de korkmadan yedim bişeyler (ne yediğimi yazmayım) aynen -200 gr oldum bu sabah.

ne olursan ol yine gel, 100 bin kere tövbe etsen de gel:))))) hoşgeldin:)

gezegenlerdendir o. burçlarla pek işim yok ama ben de dün çok gergindim sebepsiz. bir bakayım dedim, tuttu.

fazla bitki çayına alışırsak bu kez normal yollardan wc ye çıkamamaktan korkuyorum ben.

bol şans canım. çok güzel bir karar vermişsin sigarayı bırakmakla.

eşim de rakı içiyor. o da bu diyeti yapıyor. ama kalorisini de hesaba katın. fazlası yine toplam kaloriyi çok arttırırsa yerimizde sayıyoruz.

hoşgeldin aramıza. ne güzel 6 kilo vermişsin, tebrikler.
Ayy çok hoşsun.valla leslieyi tavsiye ederim canım:KK48:

..
evet canım regl den öyle olmuşum bende çok üşürüm. Bim den ak canım çok ince oluyor lezzetli de:KK66:

çok sevindim canım. inşallah bu reglinle rahimdeki o kalınlıklar vs hepsi kendiliğinden gider.
Sagol canım çok kötüyüm çok halsiz ve yorgunum ve kanamam çok fazla iyi bir doktor tavsiye ettiler Aradım randevusu bu sonu na var sadece bu adette doktora gitmesem de bu ay Soğan kürü yapıp başka doktora mı gitsem ki karar veremedim

Kızlar selam sabah 2 yumurta 4 tane light Jambon 4 dilimde light hindi füme yarım salatalik ve 3 dilim hellim peyniri yedim. Öğlen yarim dan az göğüs tavuk aksamçupra yicem. Balığı saymazsak şu an daha puanı 8 o kadar yedim halbuki. Birde kullandığımız program varya hani ordaki kb değeri doğru değilmi ona göre yapıyorum ben

Aksama yiyeceğim çupra ve bir kase salata ile birlikte 13,24 tutuyo kızlar yaaa normal dimi biri bişey desin bana

Kızlar meraba dün 74.900 dum bugün sabah 74.300 çok mutlu oldum -600 umutlandim ins böyle devam ederim
kahvaltıda Sucuklu yumurta 3 dilim kaşar peynir 5 zeytin yarım dilim kepekli ekmek yedim aksama balık la kola hadi hayırlısı

Kızlar selam sabah 2 yumurta 4 tane light Jambon 4 dilimde light hindi füme yarım salatalik ve 3 dilim hellim peyniri yedim. Öğlen yarim dan az göğüs tavuk aksamçupra yicem. Balığı saymazsak şu an daha puanı 8 o kadar yedim halbuki. Birde kullandığımız program varya hani ordaki kb değeri doğru değilmi ona göre yapıyorum ben
o afiyet olsun canım benim fatsecret doğru tartıyorsan yediklerini sıkıntı yoktur herhalde :KK66:

o afiyet olsun canım benim fatsecret doğru tartıyorsan yediklerini sıkıntı yoktur herhalde :KK66:
Bazen tartı bazen de adet olarak dikkatli hesapliyorumm ... vay beee aç kalmadan yapılan en güzel diyet. Daha 40 puan à çok var ve ben akşam yemeğini bile bitirdim . Ayy çok mutlu oldum yehuu

Bazen tartı bazen de adet olarak dikkatli hesapliyorumm ... vay beee aç kalmadan yapılan en güzel diyet. Daha 40 puan à çok var ve ben akşam yemeğini bile bitirdim . Ayy çok mutlu oldum yehuu
Evet en güzel diyet :KK66: hiç sıkılmadan Yapılıyor ye puanına göre istediğini ye :KK66:)

kizlar ben artik 40-50 arasi yapiyorum kbyi 30veya alti yapinca veremiyorum yoksa takilip kaliyorum
valla 35puanlik yedim icin bu saate kadar
8kblik tartim su an biter cukulatami ve yesilcayi tuketiyorum :)
bakalim sabah nolucak tartida

Merhaba kızlar .Dünden beri yokum .Ispartaya oğlumun yanına geldim üniversitede okuyor bugün sınavları başladı.Tabikii ona yemekler yapayım derden diyet miyet kalmadı .offya herhalde kilolarımı aldım .1 hafta on günldür çabalarım gitmiştir .Pazartesi gene devam.

Merhaba kızlar .Dünden beri yokum .Ispartaya oğlumun yanına geldim üniversitede okuyor bugün sınavları başladı.Tabikii ona yemekler yapayım derden diyet miyet kalmadı .offya herhalde kilolarımı aldım .1 hafta on günldür çabalarım gitmiştir .Pazartesi gene devam.
Olsun .oğlunla keyif almışsındır yerken.o daha önemli :)) kaç yaşındasın canım?

X