3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

pardon..o kadar sinir olmusum kı okurken bosandıgını yazdıgın yerı gormemısım.pardon.ıyı yapmıssın.ben sana sımdı bundan sonrasında mutluluk dılıyorum

pardon..o kadar sinir olmusum kı okurken bosandıgını yazdıgın yerı gormemısım.pardon.ıyı yapmıssın.ben sana sımdı bundan sonrasında mutluluk dılıyorum

:)))) boşandım boşandım sakin ol .. ayy ben artık ne kadar alıştım bu olaya gülüyorum bile kendi kendime deli miyim neyimm

merhaba ferhunde abla ben nuray yasım 19 8 aylık evlıyım yazımı bastan sona okudum okurken ve suan esımde yanımda ıkımızde sok olmus durumdayız hayatta boyle ınsanlardamı var demek ısterdım ama o ınsana ınsan demek bıle nekadar dogru bılmıyorum ama sayfaları tek tek okurken resmen kırız gecırdım ama bı yandanda bı kadın olarak senle grur duydum senı tebrık edıyorum ve hayatında mutluluk dılıyorum ınan sen cok mutlu olmayı hakedıyosun ablacım kaydirigubbakcemile5

ayy sağol canım benimm 19 yaşında ve 8 aylık evlilik hee bravo valla ne güzel ...madem eşinle birlikte okudun ozaman bende ikinizide mutluluklar diliyorum.evlilik çok önemli bi kavram ben ne yazıkki bunun mutluluğunu yaşayamadım yaşatmadılar,,boşandım çünkü gerçekten haketmedim bunları daha çiçeği burnunda bi gelindim bende olmadı neyse artık (((( ÇOK öpüyorum senii

teselli:

ferhunde canım uzme artık kendini
offf biliyorum uzulme demekle olmuyor ama gececek bu gunler gececek canım ya
:teselli:

teselli:

ferhunde canım uzme artık kendini
offf biliyorum uzulme demekle olmuyor ama gececek bu gunler gececek canım ya
:teselli:

üzülmüyorum canım yaaa daha iyiyim artık

çıkıyorum topicten ama şimdi gereksiz şeyler yazan insanlar çıktı yine görürsün sende şimdi hiç akşam akşam sinirimi bozamıcam senağlama

Eğer erkek aldatmışsa mutlaka kadının bir hatası vardır anlayışında olan hemcinslerimi asla anlamıyorum..Anlayamayacağım da...

Ferhunde en doğrusunu en mantıklısını yapmışsın....Kendinde hata aramak için hiç bir nedenin yok..İnşallah ilerki zamanlarda güzel haberlerle ilgili bir topik açarsın da hepimiz sevincini paylaşırız....

ya arkadaslar gaza gelecem simdi bende bi kitap yazacagim ha,,o adam aldatiysa vardir bir sebebi diyenlere bu sözüm.insanlar sadece iyi gün icin evlenmezler....imza atmadan bile iyi ve kötü günlerde ve büyük bir yemin veriliyor....yani kadin evinde hicmi rahat olamayacak hicmi makyajsiz veya ev elbiseleriyle gezemicek..hicmi morali bozuk olmaya sinirleri bozuk olmaya hakki olmayacak..insaniz sonucta..onlar hicmi morali veya sinirleri bozuk olmuyo pasakli dolasmiyo...valla eskisi bakimsizliktan yanina yaklasilmazdi.ama bir yere gittiginde bakim yapmalar parfümler kiyafetler...ama ben onu yinede aldatmadim..bu bir evlilik cocuk oyuncagi deyilki ..erkeyini neymis efendim kapida güler yüz göstermiyo..adam evine dogru dürüst geliyormu..o kendisi kapidan girerken surat ifadesi nasil..o herifin surati asiksa kadin nasil güler yüz göstersin..ilgi görmek isteyen adam ilgi görür...ilgi istemeyen adam zaten davranislariylan belli eder...zorlami ilgi göstericez....hic bir sey tek tarafli deyil..unutulmasinki kendisine yapilmasini istenmeyen bir seyi baskasinada yapilamaz...kul hakkini hesap gününüde unutmasin kimse...aci yasayan insanin ahi elbette tutar..yanlisa hak verenlerde ayni vebali yükleniyo benden söylemesi

Son düzenleme:
tabiki hersey karsilikli amaaaaaa
burda kadinlar oldugu icin sanki hep erkekler aldatiyor kadinlar asla aldatmiyor izlenimi de dogmasin bence
cunku kadinlardan da aldatanlar cok fazla ve bence sadece erkeklerden daha zeki olduklari icin kolay kolay ele vermiyorlar kendilerini
erkekler yuzune gozune bulastiriyorlar

kadin erkek farketmiyor artik gunumuzde bence
insanin ahlak anlayisina kalmis

haklisin arkadasim..ama ben ferhunde arkadasin durumuna özel olaraktan ve kadinlari cok sucluyorlar.bencil ve acimasiz bi sekilde.o yüzden o sekilde yazma ihtiyaci duyorum..tabiki kadinlarda aldatiyor.ama kadin aldattigi zaman yine kadini sucluyorlar ozaman neden denilmiyo..kadin aldatiysa bi sebebi vardir neden aldati kadin diye..söylemiyor kimse..aldatmanin elbette asla bir nedeni olamaz.sorunlar varsa esler konusarak halleder veya evlilige canlilik getirmeleri hem kadinin hemde erkeyin elinde....her seyi kadin tarafindan beklenmesi cok yalnis...tabiki kadin veya erkek hic farketmez aldatan elbette hesap gününde-ahirette karsiligini görecek.....kendisine saygisi olmayan insan ancak yapar bunu.birde aileden aldigi terbiye ve görgüye bagli bu..ferhunde arkadasimiz hic üzülmesin ..bu yasadiklarini bir kayip olarak deyil kazanc olarak bakmasi daha dogru olur diye düsünüyorum...hayatinda bi tecrübe daha yasadi ve bundan sonraki hayatinda daha dikkatli olur....yasamasi gerkliymis ve yasadi....kendinide üzmesi yersiz...pozitif bakmak lazim bazi durumlara acida olsa...yani bi hayat tecrübesi daha kazandi....

Son düzenleme:
bence artık soylenecek hersey soylendi
gerisi arkadasimiza kalmis
zaten cok guclu bir kadin kendisi
eminim ki hayatina guzel bir yol verir
tek sucu fazla guvenmekti

ferhunde bosandigini yeni gordum. en dogrusunu yapmissin cok guclusun insallah karsina seni hak eden biri cikar ve birlike mutlu bir yuva kurarsiniz canim hakkinda herseyin en hayirlisi. Allah yar ve yardimcin olsun canim

ferhundem,buraya 4 gündür uğramamıştım bu yazdığına resmen oha:1shokldum ve boşanmana bir kez daha sevindim.Ş....sizkötükedihüsoklava:bu .... adamdan tez zamanda kurturduğun için bir çocuk sevindir,başının gözünün sadakası olsun.onunda gözü ç...sın işallahkötükedihüsokötükedihüso

Ferhunde iyimisin canım özelden kötüyüm yazıp gitmişsin aklım sende kaldı telefonunu da açmıyorsun nolur okuyunca haber ver bizee ((( neyin var tatlım yaaa

ferhundecim sakin üzülme.....sunu unutmaki gözünden akan her damlanin hesabi sorulacak seni üzen kisilerden ister bu sana aciyi yasatanlar olsun ister o herife hak verenler olsun....sen kimlerden hesap soracagini cok daha iyi bilirsin....hayat herseye ragmen güzel ...yinede kendini sansli olanlardan say cocuk falan olmadan erken gördün herseyi.....

kızlar çok sağolun yaa şimdi geldim okudum yazdıklarınızı gerçekten iyiki varsınız hep bana destek oldunuzz ((

ama konumun kapatılması için bildirimde bulunacağım çok üzgünümm

hepinize çok teşekkür ederimm görüşmek üzere senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…