3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

gerçekten söyleyecek bişey bulamıyorum kardeş allah yardımcın olsun bence bırak ne yaparasa yapsın eninde sonunda senin kıymetini anlarda eşşekler gibi pişman olur inş.

allah yardımcın olsun. üzülmemeye çalış.

ferhundecim üzülme diyemiyorum çünkü ben bile kendi başıma gelmiş gibi çok üzüldüm.allah senin karşına en kısa zamanda seni çok sevecek ve bütün bu acılarını unutturacak bir insan çıkarsın.anılar kolay unutulmaz ama en büyük ceza unutmaktır.iyiki çocuğunuz olmamış belki o zaman bu kadar kısa zamanda ayrılamazdın.başkalarına göre çok şanslısın.güzel bi mesleğin var.kendi ayaklarının üzerinde duruyorsun.her zaman allaha hamd et daha geç olmadan karşına çıkarmış.zaten eski eşin şimdiden seni kaybettine çooook pişman olmuş.yuva yıkanın yuvası olmaz derler.senin için dua edicem canım.allah sana peygamber sabrı versin.

ferhundeciğim lütfen o ex adam ister işyerinin önüne gelsin ister evin önüne seni etkilemesine izin verme allah onu kahretsin,sen bi karar vermişsin doğru bir karar hemde.onada kesin bir dille bence özellikle kaba bir şekilde açıklamalısın,(o senin ondan nafaka istememen için kolunu tutarak çekiştirmişti unutma) sonrada eğer gene gelirse bence bağır çağır polis diye bağır yoksa seninle uğraşır,böyle tipleri biliyorum ailemde vardı sana yazmıştım

BİLİYORUM SEN ŞİMDİ BİR BOŞLUKTASIN,AMA YAVAŞ YAVAŞ GEÇİP GİDECEK SADECE BU ZAMAN GEÇERKEN KENDİNİ VE DUYGULARINI ÇOK FAZLA DİNLEME.

ferhunde öncelikle geçmiş olsun arkadaşımm ve asil davranışlarından dolayı seni kutlarım..walla ben senin gibi sukunetimi asla koruyamazdım şu an yapmak istediklerimi yazsam ooo ....ama sen doğru olanı yaptın...şu an üzüntülüsün ama geçicekk zamanla ...

benim arkadaşımda boşandı 6 ay zor sabredebildi manevi işkence ve dayak vardı adam daha ilk geceden bunu dövmüştü..boşandıı ve şu an o kadar mutluki anlatamam iyiki sabretipde senelerimi çürütmedim diyo...acı üzüntü vs.hepsi geçti bitti...sende herşeyi unutup temiz bi sayfa açıcaksın...

tekrardan geçmiş olsun...

yuhhhhh diyorum yaaa bune terbiyesizlik sanki zorlamı evlendi senle yaaa ayyy çıldırdım okuyunca resmen

canım ben yenigördümmesajını ama okadarçoküzüldümki anlatamam yaeşini başkasıyladüşünmek çokkötü şinle okadın senden ne üstünlüğü varmış okadı karşıdan birgör bence eşinseni kime tercihettiğini Benim eşim daha önce evlenmiş ama mutsu bir evlilik ben nasıl kıskanıyorum sana allah sabır versin bence hemen ayrıl hiç yokmuş olmamış gibi mesleğin var kimseye muhtaç değilsin başkasının koynuna gireni tövbe tövbe hiç düşünme

zaten boşandım geçen hafta bitti herşey...

evdeki eşyaları değiştiriyordum giremedim uzun zamandır ..yatakodasını falan hepsini attımm. ihtiyacı olan birine vermeyi çok düşündüm ama yapamadım batıl bi inanç da olsa onlarada mutluluk getirmeyeceğini hissettim attım hepsini . senağlama

aa bak bu güzel bir gelişme
eşyaları değiştirmen ne güzel herşey yola giriyo bir birr..
zamnla herşey unutulcak hayatına başkası girecek ve sn daha
çok seweceksin eminim ben buna tüm kalbimle inanıyorum..öpt.canım

ay canım konunu yeni gördüm kıyamam ben sana ..sakın kendini eksikli görme çünki eksiklik aldatanındır ..ben okuyunca yuhh dedim artık ve canım artık erkeklere güvenim yok oluyo bazen eşim yaparmı diyrorum ama böğle şeyler okuyunca inan her kadın gibi bende yapmaz veya yapamaaazz beni çok sever ,biz çok mutluyuz, çol çocuğumuz var .. gibi git geller yaşıyorum umarım kimse böğle bir olay yaşamaz ..sana yeni hayatının huzur mutluluk getirmesini temenni ediyorum ..

yok ya herkesin eşi yapacak diye bişey yok benimkinin kanı bozukmuş öyle diyorum artık.. ama yinede tam anlamıya güvenin diyemem dikkat her zaman önemli..

hayatıma birini sokmak istemiyorum ama herşeyin yoluna girmesini çok istiyorum çok üzüldüm çünkü allah kimseye yaşatmasın bende öpt.. canım

canım ya bede yenı okudum meger nısanlıyken falan baslamıs neden sana soylememıskı allah yardımcın olsun ama korkma yaptıkları yanına kar kalmaz bırgun ınsallah cok pısman olur zamn herseyin ilacıdır rabbım taz zamnada yuzunu guldursun canım ne denılebılırkı allah kıymet bılen ınsanlarla karsılastırsın

hiç bişey bilmiyorum doğrusu ama evlenmeden önce başladığı kesin çünkü daha öncede yazmıştım o birlikte olduğu kadın benim düğünüme bile gelmiş o yüzden kadın herşeyi biliyo ex eşimde sanırım ikimizi idare ediceğini düşündü ama istediği gibi olmadı çok da iyi oldu.ikiside allahlarından bulsun ahım yerde kalmasın inşallah

ferhunde hayırlı olsun canım boşanmışsın şimdi okudum
yeni bi sayfa açmışsın umarım hakkında hayırlısı olur mahkemen nasıl geçti yazdın mı ?
takip edemedim

ne güzel bak eşyalarınla beraber o kötü hatıralarından da kurtulacaksın teker teker... zamanla kendine güvenin de tekrar yerine gelecek.. yeni insanlara açık olacak kalbin.. bunları acı bir tebessümle anacaksın..

ondan kurtulman en iyisi olmuş ,yeni yaşatında mutluluklar dilerim canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…