3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

tamam senin bu kocan ş......in önden gideni de ya o kadına ne demeli, nişanlı biriyle neden bir ilişkiye başlanır hadi bilmedin başladın ya evlenince neden ayrılınmaz ve üstüne bu evli adamdan nasıl çocuk yapabilirsin sen ya nasıl bir düşünce bu kendini düşünmüyorsan çocuğu düşün ya hayret ya,

Son düzenleme:
bu kadar adi bir insanın hayatını bu kadar mahvetmesine izin veremezsin .evet şimdi bunları yaşamak dibe vurmak zorundasın .ama en sonunda dimdik kalkıp ona, onun için üzülünmeyecegini hayatından cıkmasının seni perişan degil aksine daha da güçlendirdigi göstermek zorundasın .o erkek bozuntusu o pislik kadınla gününü gün ederken sen yas tutamazsın ..hyat karşına bundan sonra hep güzellikler çıkarsın inşallah ...

Sudamlası konuyu biraz kaçırmışın sanırım.Arkadaş boşanacak zaten eşi istemiş.Diğer kadın hamileymiş zaten boşanmayıp ne yapsın.
SEVGİLER.

aklım alsa sizin sorduğunuz her soruya cevap vermek isterdim ama yaşayan ben olmama rağmen hiçbişey bilmiyorum tek bildiğim aldatılıyorum ve bu gizli saklı yaşanan bir olay değil kabul edilmiş bi ilişki..3,5 aylık evliğini bitirmek isteyen bi adam ben ve kim olduğu ne olduğu bilinmeyen hamile bi kadın söylenecek söz yok galiba allahım sabrını verir inşallahh

sözün kelimelerin tükenip ,icraata geçilip zamanın yaşanılacğı bir an bu....
ve tek kelime ile bir psikolojik -sosyal vahset diyebiliyorum ...
allah sana sabır,onlara vicdan ve ahlak versin!!!

Bu nasıl bir iştir aklım almıyor ya..
3.5 ay içinde seni aldatmış elin o... hamile bırakmış...
Madem böyle bir niyeti varmış neden seninel evlenipte hayatını mahfetmiş.
Allaha havale et kardeşim.
Çok şükür ki erkenden böyle bir şerefsizden kurtuldun.
Ve şimdi ki gibi dimdik ol sakın yüzünü yere eğme.
Yüzünü yere eğmesi gerekenler yüzleri yerde dolaşsınlar.....

boşanma davasını açmak için avukatı aramam gerekiyo ama elim gitmiyo hiçbişey yapamıyorum oturdum kaldım bilgisi olan arkadşlar lütfen yardım etsn ne yapmalıyım senağlama

bana göre bu ilişkinin 3.5 aydan önceye dayanan bir geçmişi var ....
siz evlenmeden öncesinde...
ama neden niçin böyle bir yol seçilmiş,bilemiyorumm...bu kadın akraba vs çıkmasın...neden onu diil de sen i seçti evlenmek için...neyi saklayıp,gizledier, arkasına sığınıp ta bu evliliğin senin üzerinden yaşanılan yaşak ilişkilerinde.. kafam almıyor...?

yuva yıkanın yuvası olmaz emin ol.için rahat olsun allah büyük.pişman olucak ama iş işten çoktannnnnnnn geçmiş olacak...sevin valla kurtuldum diye..

derhal davanı aç .. dilekçeni yaz olan biteni..avukat yönlendirecek seni ...ve hakkını ara...altınlar medeni kanuna göre senin...
bişini bırakma...elinden geleni de ardına koyma...
burunlarından gelsin,bin pişman olsunlar...
avukatına a dan z ye anlat durumu..o seni en iyi şekilde yönlendirecektir...

Canım yok mu tanıdığın bi avukat bi akıl alsaydın ondan. Eşinin maddi durumu nasıl sağlam da bi nafaka almalısın. Tabi bunlar acını hafifletmez ama bu yaptığı da yanına kar olarak kalmamalı.. Daha önce de dediğim gibi mutlaka psikolojik destek al.

ablamla konuştum o bakıcak avukat işine sanırım ben açarsam daha iyi olur bir an önce evlensin o kadınla ne yapmak istiyosa onu yapsın nafaka falanda istemiyorum. sadece kullandığım arabayı ondan almıştım ve krediyle almıştık kredi onun üstüne ama araba benim üstüme onu ödicek eşşek gibi ben de araba haşat olana kadar kullancam offffffffff napcam bilmiyorum ki senağlama

evt tam ben yazackatım sanırım siz evlenmeden önce varmıştı bu kadın:1no2:

nasıl nafaka istemiyorum istee canımm niye istemesinkii,
kullanmasan bile o parayı al muhtaç birine ver,
ama o paşa paşa ödesin sanaa

Allah yardımcın olsun:teselli: çok acı gerçekten ama inan karşılığını alır bu dünyada yaptıklarının. şerefsiz çok ne yapacaksın!:çok üzgünüm:bir an önce boşan kurtul!...

işte budur asla yıkılma ve arkamdan mahvoldu dedirtme kaybeden o oldu bunu hiç umutma her zaman giden kaybedendir:hooray:

ağlıycam sinirimden yaa o kadınada kocanada lanet olsun
nasıl bir kadınmışki yeni evli bir adamla ilişkiye girip hamile kalıyor rezalet iğrenç bişi
sana tavsiyem yanlız kalmamaya bak seni meşgul edicek tatil veya başka aktivitelerdde bulun
çevrenden uzak dur çünki herkes olayı soracak sana acıyan ifadelerle bakıcaklar
başka bi şehre gitmen daha iyi olabilir
allah sabır versin kalbine ruhuna ferahlık versin ne diyim zor...

şunuda söyleyim yuva yıkanın asla yuvası olmas bu bir gerçek senle geçen zaamnlarını mumla arayacak
çok pişman olacak çok görürsün

cnm burda avukatların olduğu sayfa war online olanlardan bilgi alabilirsin cnm

bu adamdan sana hayır gelmeyecek gibi gözüküyor..
3,5 ayda bunu yapan bir ömür ne yapar..
allah kolaylık versin arkadaşım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…