2li teste gore kiz mi erkek mi ?

haticeadal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
17
1
39
selam kizlar araniza yeni katildim , ismim hatice, 23 yasindayim , evliyim, 3 bucuk aylik hamileyim ,sizlere birsey sormak istiyorum, 2li teste kizmi erkek mi nasil anlasilir? bogle bisey var mi ?

valla canım ikili testte bhcg 50 nin altındaysa erkek 50 nin üstündeyse kız deniliyor
ama bu bilimsel bir sonuç değil
çünkü tersi çıkan çok kişi var
en iyisi sabretmek
Allah sağlıklı hayırlı mutlu evlat versin

canım böyle bir bilimsel açıklama yok.ama benim beta hcg değerim 50 nin üzrindeydi Allah kısmet ederse kızım olucak bence herşeyin hayırlısı bunlar tamamen tesadüf canım

böyle bir sey yok.olsaydı eğer doktorlar buna göre yorum yapararlardı.
50 nin ustunde olayı tamamen ıstatiksel bır bulgu .
bence çok kafanı takma canım, nasılsa az kaldı öğrenmene.Allah gönlüne gore verın ıns..

ya bu ikili test nasıl oluyor ben 10. haftadayım 2 gün önce kontrole gittim sağlıklı dedi başkada bişi demedi dr 1 ay sonra yine gel dedi yani yapması gerkiyormu

ya bu ikili test nasıl oluyor ben 10. haftadayım 2 gün önce kontrole gittim sağlıklı dedi başkada bişi demedi dr 1 ay sonra yine gel dedi yani yapması gerkiyormu

Minecim doktorunu bi ara, bu test çok önemli belki 1 hafta sonra gel dedi de acaba 1 ay mı kaldı aklında, bi sor canım, bu testi 11-14 haftalar arsı yaptırman lazım, bi kan verceksin bide ultrasonda bebişinin ense kalınlığına bakcaklar, Allah korusun down sendromu varmı olabilirmi risk kaç onu dicekler sana, lütfen yaptır testini, inşallah iyi sonuçlar alırsın canım, sağlıkla al bebişini kucağına:nazar:

çok teşekkür ederim ya 11. haftaya girince bi gideyim tuhaf geldi yani dr söylememesi

çok teşekkür ederim ya 11. haftaya girince bi gideyim tuhaf geldi yani dr söylememesi

Canım acele etme daha 10 haftalıksın.
Genelde 12. haftada yapılan bir test olsada 14. haftaya kadar yapılabiliyor.
Down sendromu riski varmı diye bakılıyor bu testte ve cinsiyetle alakası yok.
Kız olmuş, erkek olmuş ne fark eder ki? Sağlıklı olsun yeter....
Daha 23 yaşındasın kızında olur oğlunda hayırlısıyla, takma kafana.
En nihayetinde birdahaki sefere dr. söyler cinsiyetini.
Kendine iyi bak...

X