Erkek Arkadaşlar apart otele gitmek güvenlik soruşturmasını olumsuz getir mi

Bu sekizinci apart-sinema-otel konunuzmuş 🙄
Gidip eski konularınızın içeriğini silmeyin banlanacaksınız ve o konularınız geri gelecek
Atanırsanız size işi düşecek vatandaşın vay haline
Ama hep aynı kişiyle gidiyorum dememişki?
8.inci olabilir ama 8 ayrı kişiyle olunca tabiki ilk kez oluyor

Biliyorum saçma ama atanmama az kaldı araştırmak istedim. Bir kere daha sormuştum demişlerdi sen önce puanı al sonra dert et ettim skmmxmdmd
Sence devlet işe alacağı insanın cinsel hayatıyla bu kadar yakından ilgileniyor mudur? Memuriyette bekaret şartı mı var? Allah aşkına azcık mantık…

Bir de otelden çıktık hemen yürüme mesafesinde gezilecek yerleri gezdik yani o şekilde fuhuşlu falan bi otel olabilir mi
Sonrasında çıkıp gezdiyseniz fuhuş değildir o, anlamışlardır:)

Dalga geçmiyorum şaka yaptım:)

Özel hayata saygı diye bir şey var,bir şey olmaz.Suc kaydı arar onlar

Hosgeldin nerelerdesin? Uzun zamandir otelde, sinemada manitasiyla takilan memur adaylari gelmiyordu siteye.
Bir kaç hafta önce vardi, tüm gece otel odasında masumca konuşmuşlardı. Nasıl bayadir Zuzum ❤️ hatta aynı kişi mi diye düşündüm ben. Nedense otele giden herkeste masum masum takılıyor 🤔🤔🤔

Sonrasında çıkıp gezdiyseniz fuhuş değildir o, anlamışlardır:)

Dalga geçmiyorum şaka yaptım:)

Özel hayata saygı diye bir şey var,bir şey olmaz.Suc kaydı arar onlar
Orda bahsetmek istediğim fuhuş otelleri nasıl oluyor bilmiyorum yani tenha da değildi demek istediğim. Cevabınız için de teşekkür ederim

Merhaba sorumu gören lütfen beni yargılamadan cevap verebilir mi. Erkek arkadaşımla 1 buçuk sene önce 1 kere apartta 3-4saat kaldık. Kimlik kaydı alındı herhangi baskın bişey olmadı. Şuan kpssden 90 puana yakın puan aldım belki atanacam bu benim güvenlik soruşturmamda sorun olur mu. Düz memurlukta büro personeli katiplik gardiyanlık icra memuru üniversite de memur falan istediklerim mülakatsız memurluklar. Gitmeden önce bilmiyordum sevgilimle 4 5 ay görüşmemiştik baş başa vakit geçirmek için gittik bir kereliğine ve kendi şehrimde gitmedik diyarbakırdaydı. Bazı yerler otel düzgünse falan bişey olmaz dedi ama ben bilmiyorum örgütlerle bağlantısı var mı fuhuş için mi değil mi yani intten bulunan bi apart oteldi.Nolur bilen biri aydınlatabilir mi etrafında atanan falan var mı bu şekil. Merak ettiğim bu otel kayıtları bizi alacak komisyonun önüne gidiyor mı yani evet bakılıyor diyolar ama ne kadar detaylı belli değil içim içimi yiyor lütfen bilen biri beni aydınlatsın. Zaten olan oldu ama yine de sormak istiyorum teşekkür ederim. Bu kadar takıyorsan gitmeseydin diyeceksiniz ama gerçekten bilmiyordum böyle birşeyi zaten bir kere gittim sadece bilseydim 1 kere bile gitmezdim.. Allah’tan yargılamadan dedim hemen dalga geçiyorsunuz bana da saçma geliyor ama insan atanana kadar takıyor maalesef lütfen başından geçen konuyu bilen etrafında yaşamış olanlar cevap verebilir mi🙏
O komisyon nasıl bir komisyon ki ablacım derdi yok da tek tek tüm memur alımlarında otele varana kadar bakıyor.
Mantık sınavı yapılsın artık memur olacaklara

O komisyon nasıl bir komisyon ki ablacım derdi yok da tek tek tüm memur alımlarında otele varana kadar bakıyor.
Mantık sınavı yapılsın artık memur olacaklara
Haklısınız ama otel kayıtlarına bakılıyor dediler bende ne amaçla bakılıyor onu anlamadım

Haklısınız ama otel kayıtlarına bakılıyor dediler bende ne amaçla bakılıyor onu anlamadım
Bakılabilir de, otel sonuçta devletten izinli ruhsatlı yer. Fuhuş mu dönüyor kumar mı oynanıyor bırakın devlet çözsün sorunu. Siz amaca uygun konaklama için kullanmışsiniz.

Bakılabilir de, otel sonuçta devletten izinli ruhsatlı yer. Fuhuş mu dönüyor kumar mı oynanıyor bırakın devlet çözsün sorunu. Siz amaca uygun konaklama için kullanmışsiniz.
Bilmediğiniz bir konu bu sanırım

ben esimle evlenmeden önce 6483 kez gitmisimdir. esimin kendisi yüksek memur ve sürekli soruşturmaları yenileniyor. ne alaka bunu kim çıkardı? eskiden yoktu bu. son zamanlarda milleti korkutmak için biri mi uydurdu nedir 🙄

Ben mi cahil kaldım, o da olabilir.
Yıllardır otellere giderim iş ya da tatil amaçlı ama neler dönüyor çok da anlamam.
Nasıl bir soruşturma ki bu otele varana kadar çıkıyor karşımıza
Est. Cahil demeyelim de mülakata dayalı mesleklerde bu eleme sebebi oluyor.
Olmamalı ama malum torpili olanlara yer açmak için bazı kişileri belli sebeplerle elemek gerekiyor.
Otel kayıtları zaten emniyet genel müdürlüğünde tutuluyor. Kurum emniyetten talep ediyor zor Veve detaylı bir soruşturmaya gerek yok. 15 yıl emniyet gittiğimiz otel kayıtlarını saklar ve istenmesi halinde direkt verilir.
Ben henüz çok yakın bir zamanda kendi kulağımla duydum bir komisyon başkanı tarafından aday çocuğa söylenen “ yakışıklı çocuksun inşallah otel filan olayların olmamıştır.” Cümlesini

Est. Cahil demeyelim de mülakata dayalı mesleklerde bu eleme sebebi oluyor.
Olmamalı ama malum torpili olanlara yer açmak için bazı kişileri belli sebeplerle elemek gerekiyor.
Otel kayıtları zaten emniyet genel müdürlüğünde tutuluyor. Kurum emniyetten talep ediyor zor Veve detaylı bir soruşturmaya gerek yok. 15 yıl emniyet gittiğimiz otel kayıtlarını saklar ve istenmesi halinde direkt verilir.
Ben henüz çok yakın bir zamanda kendi kulağımla duydum bir komisyon başkanı tarafından aday çocuğa söylenen “ yakışıklı çocuksun inşallah otel filan olayların olmamıştır.” Cümlesini
İlk kez duydum, teşekkürler açıklama için.
Mülakat saçmalığına bir saçmalık daha eklendi kafamda.
İran'ı mumla arayacağız bu gidişle. Kime ne yahu otel işinden, ruhsatlı iş yapan kurum, ister kalır ister yatar...

Konu hakkında bilgisi olan biri olarak soyluyorum. Kuzenimin oteli var. Şimdi sizin bir erkekle ya da beş farklı erkek ile otele gitmeniz arasında fark yok, ikisi de sıkıntı değil. Çünkü otele kayıt yapınca sistemden emniyetin sistemine kayıt olup orda kalmiyorsunuz. Polis napsin milyonlarca otel kaydını günlük. Otel gönderiyor o akşamlık tc kimlik.nosunu, polis otomatik gbt bakıyor sistemine kaydetmiyor. Eğer aranıyor vs çıkarsa polis ha diyor bu burda kalıyor. Bunu kaydediyor. Ya da daha önce fuhustan kaydı varsa ha diyor bu yine bir erkekle gelmiş. Yani online goggle araması gibi düşünün poliste. Polis kaydetmedigi için de oteller kaydı beş sene tutuyor sonra siliyor. Yani memurluk için bunun yetkilinin önüne gelmesi için adamların senin hangi tarihte hangi otelde kaldığını bilmesi lazım ki baksınlar. Nerden bilecekler. Yani polisin oraya not düşmesi lazım bu şüpheli şu tarihte şu otelde kalmış diye. Şüpheli olman lazım ki dussun. Adamların sisteminde milyarlarca kayıt tutacak yeri yok. Mesela terör suphelisi, uyuşturucu sabıkası olan birisin falan ya da ya da davan devam ediyor falan not düşer aksi halde 10 erkekle kal polis onu tutmadığı için bilemez.

Konu hakkında bilgisi olan biri olarak soyluyorum. Kuzenimin oteli var. Şimdi sizin bir erkekle ya da beş farklı erkek ile otele gitmeniz arasında fark yok, ikisi de sıkıntı değil. Çünkü otele kayıt yapınca sistemden emniyetin sistemine kayıt olup orda kalmiyorsunuz. Polis napsin milyonlarca otel kaydını günlük. Otel gönderiyor o akşamlık tc kimlik.nosunu, polis otomatik gbt bakıyor sistemine kaydetmiyor. Eğer aranıyor vs çıkarsa polis ha diyor bu burda kalıyor. Bunu kaydediyor. Ya da daha önce fuhustan kaydı varsa ha diyor bu yine bir erkekle gelmiş. Yani online goggle araması gibi düşünün poliste. Polis kaydetmedigi için de oteller kaydı beş sene tutuyor sonra siliyor. Yani memurluk için bunun yetkilinin önüne gelmesi için adamların senin hangi tarihte hangi otelde kaldığını bilmesi lazım ki baksınlar. Nerden bilecekler. Yani polisin oraya not düşmesi lazım bu şüpheli şu tarihte şu otelde kalmış diye. Şüpheli olman lazım ki dussun. Adamların sisteminde milyarlarca kayıt tutacak yeri yok. Mesela terör suphelisi, uyuşturucu sabıkası olan birisin falan ya da ya da davan devam ediyor falan not düşer aksi halde 10 erkekle kal polis onu tutmadığı için bilemez.
Hanımefendi hiç bilmiyorsunuz. Tam olarak öyle tutuluyor. Hatta “kanun kapsamında otele giriş yaptığınız andan itibaren tüm kayıt bilgiler Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı sistemine yansır ve 5 yıl boyunca saklanır. Oteller bu kayıtları bildirmekle yükümlüdür. “ şeklinde madde var. Bu konuda özel hayatın gizliliğini ihlalden onlarca dava açıldıysa da kamu yararı gereği reddedildi. Hatta kimlik bildirim daire başkanlığına da bildirilir bu kayıtlar oradan ise asla silinmez.
Mahkemeler bir cinayet davasında egm ye müzekkere yazıp 6 sene önce kim nerde kalmış nereden biliyor sanıyorsunuz ?
Veyahut boşanma davalarında neden otel kayıtları talep ediliyor ?
Hiç ama hiç bilmiyorsunuz yanlış bilgi vermeyin

X