Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlaaarr igne gunu haric 15.gunde erken gebelik testi yaptimm sonuca bakar misiniiizzzz hamileeyiiiiiimm çok şükür sonunda dualarim kabul oldu. Maşallaah diyin nazar degmesin olur mu yaaa Rabbim isteyen herkese nasip etsin insaAllaah hayırlısıyla
Eki Görüntüle 3034056
Maaşallah kuzum benimmm 🤲😘
Çok çok çok sevindimmm, sağlıkla ilerlesin inşallah🤲

Ayın 18 inde adet olmustum covidken cok agrı kesici aldım 20 sinde bitmişti adet dahil bugün 8. Gün daha yumurtlama dönemime var bide şimdiden 11 mm olmuş dedi çarşamba gene gidicem canım büyük ihtimalle bu ay da çatlatma iğnesi vericek çarşamba bence iğne yaptırıcaktır öle tahmin ediyorum aşılama için bişey demedi henüz
Kuzucumm hayırlısı inşallah 🤲😘
Dün bende randevum vardı hastaneye gittim, reglin 5. Günüydü solda 2 tane 10 mm yumurta vardı dedi.ilaç kullanıyor musun bu ay?

Kuzucumm hayırlısı inşallah 🤲😘
Dün bende randevum vardı hastaneye gittim, reglin 5. Günüydü solda 2 tane 10 mm yumurta vardı dedi.ilaç kullanıyor musun bu ay?
Benimde sağda 11 mm canım çarşamba tekrar gidicem ilaç vermedi çarşamba iğne vericek diye tahmin ediyorum direk ovitrella diyebilir sen peki ilaç alıyormusun bu ay senin nasıl olcak tedavi

Kızlar sonunda adet oldum 😂 adetin 3.günü pazar gününe denk geldiği için ben femaraya başlıcam Pazartesi günüde doktora gidicem bir sorun yoksa femara kullanmaya devam edicem inşallah bu sefer güzel sonuçlar alırız 🙏🤗

Kızlar sonunda adet oldum 😂 adetin 3.günü pazar gününe denk geldiği için ben femaraya başlıcam Pazartesi günüde doktora gidicem bir sorun yoksa femara kullanmaya devam edicem inşallah bu sefer güzel sonuçlar alırız 🙏🤗
Hayırlı olsun kuzum bana önermedi ilaçsız gelişmiş insallah bu ay tutar 🙏🙏

İnşallah kuzum ben arı sütü bal karışımı aldım bugün başlıcam hakkımızda hayırlısı olsun 🤗
Bende hayıta başladım omepa vitamin ve folik asit kullanıyorum ztn insallah şifalarını görürüz aslında havuç ve incir kürü denemek istiyorum ama prolaktinimi çıkartır diye yanaşmıyorum

Kızlar beni bi aydınlatın klomenle 1 yumurtam olmuştu ve çatlamıştı ama kistlerim de oldu şimdi bana bu ay vermez mi bi daha klomen bu syı es mi geçer

Kızlar beni bi aydınlatın klomenle 1 yumurtam olmuştu ve çatlamıştı ama kistlerim de oldu şimdi bana bu ay vermez mi bi daha klomen bu syı es mi geçer
Canım klomen etkisi ztn iki ay devam ediyormuş ben bu ay kullanmadım ama etkileri devam ediyor muayane gittinmi tekrar doktora

Kizlaaarr igne gunu haric 15.gunde erken gebelik testi yaptimm sonuca bakar misiniiizzzz hamileeyiiiiiimm çok şükür sonunda dualarim kabul oldu. Maşallaah diyin nazar degmesin olur mu yaaa Rabbim isteyen herkese nasip etsin insaAllaah hayırlısıyla
Eki Görüntüle 3034056
Yaaaa cok guzel canim saglikla ilerlesin saglikla kavusun birbirinize bizede dua et kacinci denemendi canm ilkmi birde kac yumurtan vardi neler yaptin anlattmsn daha once test yapmismiydin

Benimde sağda 11 mm canım çarşamba tekrar gidicem ilaç vermedi çarşamba iğne vericek diye tahmin ediyorum direk ovitrella diyebilir sen peki ilaç alıyormusun bu ay senin nasıl olcak tedavi
Klomen başladı dün doktor, İnsülin direncim için diyet başladı ama ben henüz başlamadım pzt bakarız🙈😂

Silik çıktığı gün mü 300 dü peki kusura bakmayın çok soruyorum. Benim de 13.günü gözle görülür silik çıktı. 14.günü yani dün hayalet varla yok arası çıktı.
Canım 300 olduğunda böyleydi iğne in 16. gunu
IMG20220307143114.jpg

Arianaa Arianaa iyilikperisi92 iyilikperisi92 sesiniz çıkmıyor napıyorsunuz Arianaa Arianaa kanama gördünmü canım nasılsın gelişme varmı
Kuzum vallla iş güç tempo ben 2 3 gündür bu olayı baya ATtkm kafam DNA aneme geldim 2 kere test yaptım ama sılık çıktı sana da sotlemıstkm zaten şimdi kaşık da batma oldu bekledeyim 8 gün oldu iğne vurulalı ama akıntı cok ya yoğurt gibi bide beyaz beyaz

X