Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dun bende 11.gun kaset test yaptim epey belliydi bugun hic bisey yok cikmadi.. yarinda test yapacagim.. olmadi reglimi bekleyecegim😃 ama senjn epey var canim.. belli yani.. yarin birdaha yap testi..igne kacinci kullanişin..
ilk klomen ve iğnem siz iğne günü de dahil 11.gün kaset yaptınız ben hep iğne olduğum günü saymıyorum

Günaydın hanımlar, iğneden sonra 12. günden önce test yapmanızı önermem. çünkü iğnede bulunan yapay hcg testinizin pozitif çıkmasına neden olur ve yaklaşık 12 günde etkisi kaybolur. 12 günden erken yaparsanız olmayan hamileliğe sevinebilir sonrasında negatif çıkarsa daha çok üzülebilirsiniz. Ben 6lı gebelik testi aldım. her gün yaptım ovulasyon testi gibi. Kendimi çok strese soktum.
evet haklısın ben hep kendime diyorum ki iğne etkisi

Igne gununude sayarsak 12.gun test yaptim bembeyaz cikti 12. Siz test yapmismiydiniz
İğne gününü sayma 11.günde test yapmış oldun ben 8. ve 10.günde normal test yaptım negatifti 13.gün erken gebelik yaptım silik çıktı 15.gün normal testte çıktı iğne günü hariç sayılıyor

İğne gününü sayma 11.günde test yapmış oldun ben 8. ve 10.günde normal test yaptım negatifti 13.gün erken gebelik yaptım silik çıktı 15.gün normal testte çıktı iğne günü hariç sayılıyor
Sagolasin cok tesekkurler.❤. yani umudumu kaybetmiyorum ozaman.. yuzde 80 umudum yok ama olsun kalan yuzde 20de biraz mutlu ediyor🌺

Bakın alttan üste iğnenin 11.12.13. ve 14.günleri. artış var mı diye merak ettiğim için evde bulduğum yere çiş bırakıyorum 😂🤭 size de referans olabilir.
Cok guzel cikmis testler ama.yaaa harika tesekkur ederiz. Benim 11. Gun ( test gunu saymiyoruz..) benim kaset test bembeyaz😃

Buraya yaptığım testleri bırakmıştım. Buradan bakabilirsiniz. :)@eebruli06
Birde kac yildir istiyorsunuz.. kacinci femara ve igne denemesi yasiniz kaç. Ve ek birseyler kullandinizmi.. birde kacinci gunu qkinti gelmeye basladi.. cok fazla ve yogunmuydu..

Birde kac yildir istiyorsunuz.. kacinci femara ve igne denemesi yasiniz kaç. Ve ek birseyler kullandinizmi.. birde kacinci gunu qkinti gelmeye basladi.. cok fazla ve yogunmuydu..
Ben pcosluyum, ovulasyon testiyle hamile kalmaya çalıştım bir kez kimyasal geçirdim bir kez de folikül kistim oldu. Ondan sonra korkup doktor kontrolünde hamile kalmak istedim. İlk femara denememde hamile kaldım. İğnenin 9. gününde uçuk pembe kahve gibi iki damla kadar bir lekelenmem oldu. Sonra da yoğun süt gibi akıntı başladı hala damla damla devam ediyor. 5+3 teyim şuan cumartesi bebişi görmeye gidicem inşallah.

Ben pcosluyum, ovulasyon testiyle hamile kalmaya çalıştım bir kez kimyasal geçirdim bir kez de folikül kistim oldu. Ondan sonra korkup doktor kontrolünde hamile kalmak istedim. İlk femara denememde hamile kaldım. İğnenin 9. gününde uçuk pembe kahve gibi iki damla kadar bir lekelenmem oldu. Sonra da yoğun süt gibi akıntı başladı hala damla damla devam ediyor. 5+3 teyim şuan cumartesi bebişi görmeye gidicem inşallah.
🧿🧿 masallah.. Allah nazardan saklasin.. ben 38 yasindayim.. 3 senedir belkide daha fazladir istiyoruz.. esimin hizli sprmi az bendede amh dusuk o nedenle zor biraz ama yinede insan umitleniyor.. rabbim hayirlisini sagliklisini versin insallah❤

🧿🧿 masallah.. Allah nazardan saklasin.. ben 38 yasindayim.. 3 senedir belkide daha fazladir istiyoruz.. esimin hizli sprmi az bendede amh dusuk o nedenle zor biraz ama yinede insan umitleniyor.. rabbim hayirlisini sagliklisini versin insallah❤
İnşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız. Ben de 28 yaşındayım. pcoslu olduğum için çocuk işini biraz erkene çektik. Aşılama düşündünüz mü hiç? aşılama ile ilk seferde olacak gibi hissettim.

Amh düşükse yumurta geliştirici ilaçlarla yumurta rezervine müdahale etmeden direkt tüp bebek de yaptırabilirsiniz. Tabi inşallah hiçbirine gerek kalmadan geliverir minnoş.

İnşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız. Ben de 28 yaşındayım. pcoslu olduğum için çocuk işini biraz erkene çektik. Aşılama düşündünüz mü hiç? aşılama ile ilk seferde olacak gibi hissettim.
Adetin 3. Gunu gel dedi doktor asilama icin kontrol.edelim dedi.. martin 31.i 3.gunum oluyor gidecegim..insallah.. icine mi dogdu ne❤

Hislerime güvenirim. Önce kalbiniz rahat olsun. Stres yapmayın ki bunu aşırı stresli biri söylüyor. (ben) :)
🤣🤣 bende panik bi insanim.. 35 yasimdan sonra daha sakin olurum diyordum ama insan degişmiyor belki 50den sonra🤣 insallah hislerin dogru cikar❤hangi sehirdesin..

X