Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım

Canim cok cok gecmis olsun bende bekarken bi ara glukofen kullanmistim pco var die ama sonra cikmadi hic ara ara baktiriyorum arti bende de 6 cmlik cikolata kistim vardi yillardir ama bu sene tekrar cocuk istiyorum die doktora gittigimde cikolata kistin yok dedi kendiligindennkaybolmus sadece pcos var dedi ona gore klomen igne falan vermisti... valla hersey cok zor once saglik moralini bozma sakin her seyin basi stres stresli bi calisma ortaminiz falan her sey etkiliyor tum bunyeyi rabbim sifani versin bir an once

Amin teşekkür ederim canım

Kuzummm benimmm çokk geçmiş olsun bitanem en önemlisi morelini sakın bozma rabbim insallah şifasını da verir sen yeterki mücadeleni bırakma elinden geleni yap yinede takdir allah ın inss en yakınn en yakınnn zamanda bebişlere kavusuruz

Çok geçmiş olsun, sıkı bir çalışmayla hem bebek için hem sağlığın için daha iyi günler göreceğine inanıyorum. Anomali ihtimali denmiş, öyle olsa daha çok üzülürdün şimdi erkenden önlemini almış, çabanı vermiş olacaksın

İnşallah canım benimm❤❤❤özellikle senin güzel haberlerini bekliyorum kuzumm

İnşallah bakalım ama ben araştırmasam bu kadar yüksek değer ortaya çıkmayacaktı.Dedem şekerden felç geçirdi, İnsülin direncinin de en kötü etkisi inme ve felç riski düzelmesi için uğraşacağım bakalım

Ne guzel anlatmissin cok tesekkurler bir cok kisi okur ve fayda gorur insallah.. bende hemen baktiracagim.. rabbim seninde kucagini en yakin zamanda saglikli evlatlarla doldursun insallah

Benim annem ve dedemde de var şeker.. dedigin gibi ohmal edilmemeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…