Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım test yaptın mı sonucun ne oldu merak ettim

Asilamayi hangi ilde olacaksiniz devletmi ozelmi.. ozelde ise fiyati hakkinda bilginjz varmi..
Su an universte hastanesine gidiyorum afyonda asilamayi burda yaptiririz sonra tup bebek gerek olursa onu ozelde yaptiricaz ama ilaclara rapor cikartiliyor ole aliyoruz 1 asilama yapilmisti 4 sene once yine universte hastanesiydi ilaclar raporluydu fiyatlari bilmiyorum o yuzden

Suanda hamile arkadaslara bisey sormak istiyorum igne vurulduktan kac gun sonra akintiniz basladi..

Sperm yikama icin ayri bi ucret alinir diye bisey gordum internetten de o yuzden tup bebege yakin bi fiyat mi acaba diye merak ettim..

Teşekkür ederim canım

Kızlar selam, estrofem kullanıyordum ya doktor bırakınca ara kanama olabilir demişti, beta hcg 0.100 çıkınca iğnenin 18. Günü yani dünden önceki gün ilacı bıraktım, dün peçeteye sildikçe kan geldi, sonrada ip gibi çektikçe gelen kahverengi akıntı oldu bugün bişey yok, hamile değilim reglimde sökülmedi ne oldu bu ay bana böyle ya

Yaaaa neden ki valla bu ilaclar hormonlar mahfediyor bunyemizi ne zormu hamile kalmak

Ayın 5 inde iğnemi vuruldum bugün 15. Gün test yaptım negatif regl da olmadım ben elendim galiba kızlar
Bende 5 inde iğne vuruldum canım seninle aynıyız bende sabah erken gebelik testi yaptım tertemiz negatif kanamamda gelmedi henüz beklemedeyim şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…