Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canim hic asilama denemedik.. yani okadar yogun calisiyorum ki hic firsatim olmuyor doktora surekli gitmeye ben sakaryadayim doktorum.izmitte..surekli gel git yapamayacagimdan zor geliyor..😃38 yasindayim..sogan kurunu 12 gun falan yaptim cok yapmadim bende bi etkisi olmadi..
Insallah alirsiniz sizde bebeginizi ilk cocugunuz mu olacak eger kismet olursa

Insallah alirsiniz sizde bebeginizi ilk cocugunuz mu olacak eger kismet olursa
2 cocugum biri 8 biri 9 yasinda.. 4 YIL il disinda calistim cocuklarima annem bakti sabah 5te evden cikip aksam 8de eve geldim onlar buyurken ben hep yoktum.. ikisinin arasinda 13 ay var. Cok zorlandim.. simdi evime cok yakin calisiyorum tayinim cikti...Istiyorum ki Allahim da nasip ederse kendim buyuteyim Bebegimi..

Canim klomeni femerayi kacirdim die dert etme ben gecen ay kullandim bu ay vermedi etkisi devam eder die ki dogruluk payi var cunku klomen kullanmama ragmen sanki klomen kullaniyor gibi kasik agrim oldu sonra 14. Gun catladigini hissettim akintiyla birlikte bakalim bu ay bole geciyor.. sen nasilsin covit nasil geciyor umarim hafif atlatiyorsundur
Sagol canım öksürük grip bel agrısı devam insallah bakalım bu ay neler görücez sen naptın

2 cocugum biri 8 biri 9 yasinda.. 4 YIL il disinda calistim cocuklarima annem bakti sabah 5te evden cikip aksam 8de eve geldim onlar buyurken ben hep yoktum.. ikisinin arasinda 13 ay var. Cok zorlandim.. simdi evime cok yakin calisiyorum tayinim cikti...Istiyorum ki Allahim da nasip ederse kendim buyuteyim Bebegimi..
Allah evlatlariniza uzun omurler versin onlar norm yoldan mi yoldu insallah rabbin gonlunuze gore versin

Allah evlatlariniza uzun omurler versin onlar norm yoldan mi yoldu insallah rabbin gonlunuze gore versin
Evet evlendim 3.ayda hamile kaldim.. 1.sini emzirirken 4.ayda tekrar hamile kaldim.. ama ne hamileligimi anladim ne sut iznimi kullanabildim.. yollarda omrum gecti.

Benim de öyle 1yildir istiyoruz hiç gebelik oluşmadı.Her adet oldgumda neden olmadı diye oturup ağlıyorum.Artik anladım ki çok umut etmek stres yapmak gereksiz Allah isterse her şekilde oluyor hayırlısı elimizden geleni yapıp Allah'a bırakıyorum artık
Benim bir kurtajim birde sağlıklı gebeliğim oldu ve kendiliğinden oldu bunlar ama şimdi 1 yılı aşkın kalamiyorum bende bekliyorum sabırla..

Benim de öyle 1yildir istiyoruz hiç gebelik oluşmadı.Her adet oldgumda neden olmadı diye oturup ağlıyorum.Artik anladım ki çok umut etmek stres yapmak gereksiz Allah isterse her şekilde oluyor hayırlısı elimizden geleni yapıp Allah'a bırakıyorum artık
Bende senin gibiyim her adet oldugumda artık psikolojim bozulmuştu valla çok takıyoruz çok kendimizi dinliyoruz maalesef ins bu ay kavuşuruz

Bu mfk doktor var instagramda mfk doktor aratip takip edersen.. o bi karisim yapiyor ve satiyor.. birde onun karisimini hayit tohumu tozu ve bala benzettim.. bi baksana.. onunla epey bi kisi hamile kalmis..
A a a ben onu 1 aydır takip ediyorum mucize gibi gerçekten bende ürünlerine baktım herkes hamile kalıyor bu ay da geçsinde olmazsa alabilirim bende onun ürünlerini

X