Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mantıklı, sana bişey söyleyeyim mi?benimde yumurtalar iyiydi her ay 11. 12. Günde pik ve çatlama görürdüm, geçen ay ilaca başladım yumurta büyümek bilmedi

Kızlar bugün kan verdim sonucum 196 çıktı iki günde bir artış takip edicem
Yaaa kuzum benim çok çok çok mutlu oldum ❤❤❤ Allah nazarlardan saklasın, sağlıkla ilerlesin bebeğim
Yalnız ne grup açmışım en az yarımız gebe çıktı Bende bugün regl oldum, hayırlısı inşallah bu ay olur Bana dua eder misin, çok duygusalım

Amin canım çok saol Rabbim kucağınızı boş bırakmasın en kısa zamanda tadın bu sevinci

Amin canım çok saol Rabbim kucağınızı boş bırakmasın en kısa zamanda tadın bu sevinci
Çok mutlu oldum canım benim, gruptan gitme sakın bize neşe ve umut ver şimdi anlat bakalım yeni gelenler için, iğneyi olduğunda yumuşlar kaç mm idi, kaç yumuş vardı, kaçıncı gün iğne oldun, nasıl değerlendirdin?Herkese umut olsun

Bende regl oldum hadi bakalım aynı gün regl olduk bakalım bu ay bizi neler bekliyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…