Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sultan kuzum ins iyi sonuçlar alırsın kızlar ben iğne vurulcam akşam 7 de eşimin halası rüyasında görmüş benı oda hamıle biliyomusunuz

Peki 11. Gün yaptınız mı test? Benimki bugün silik çizgi çıktı acaba iğne etkisi mi bilmiyorum
Canım sana kesin bir şey diyemem ben iğnenin 7.günü ilk testi yaptım negatifti sen daha önceden test yaptın mı ? İlk negatif olduğunu takip etseydin kesin pozitif derdim Ama yinede 11.günde çok iğne etkisi olduğunu düşünmüyorum

Yok daha önce hiç test yapmadım keşke yapsaydım çok haklısın . Ama bazı topiklerde 12.gun bile etkisini devam ettiğini söyleyenler var bilemedim

Yok daha önce hiç test yapmadım keşke yapsaydım çok haklısın . Ama bazı topiklerde 12.gun bile etkisini devam ettiğini söyleyenler var bilemedim
Valla canım benim 3.iğnem hep 7.-8. Günler etkisi geçiyordu kişiden kişiye değişir tabi ki sen iğneyi ne zaman vurulmuştun

Kızlarr ben covid olmuşum meğer ondan 1 haftadır belim kopuyo ondan belkide bu ay olmadı ben gebeliği pozitif beklerken covidi pozitif gördüm
Yok artıkk ah kuzum benim geçmiş olsun yumurta takibi bilmem ne derken hastanede kaptın şifayı kesin çok çok geçmiş olsun canımıniçi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…