Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben kullanmadım hiç dediğin ilaçları pek bilgim yok onlarla ilgili ama belki onlar etkilemiş olabilir dediğin gibi bekle bakalım
Kızlar akşam dayanamayıp erken gebelik testi yaptım negativ çıktı ovitrella vurulmuştum bugun 12. Günüm sizce bi şansım varmı akşam çay kahve çok içmiştim ilk idrarımla değil 2. İdrarımla yaptım ama emin olamadım

12.günün erken olduğunu söylüyolar ben 13.gün erken gebelikte ilk pozitifi yakalamıştım sabah ilk idrar en kesin sonucu veriyo iki gün sonra sabah test yap istersin

12.günün erken olduğunu söylüyolar ben 13.gün erken gebelikte ilk pozitifi yakalamıştım sabah ilk idrar en kesin sonucu veriyo iki gün sonra sabah test yap istersin
İnşallah olur çok stres yaptım beyaz akıntı var ama aşırı değil normal emin değilim huzursuzum

Var canım tabikide hemen üzülme sakın 15-16 da tekrar yap

Bizde morfoloji 2 ydi kendi doktoru düşük ama hamileliğe engel değil dedi ve tüp bebek ya da aşılama yapmadan hamile kaldım çok şükür bizde böyle oldu ama bilemiyorum tabi
Ay masalllah Umut oldun bize o kadar ağladım ki ilk duyduğum da eşimin değerleri için

Kuzum Allah razı olsun ya anomali değer yüksek işte içimi rahatlattın bi bilsen

Bizde morfoloji 2 ydi kendi doktoru düşük ama hamileliğe engel değil dedi ve tüp bebek ya da aşılama yapmadan hamile kaldım çok şükür bizde böyle oldu ama bilemiyorum tabi
Ama büyük ihtimalle sprem hız sayısı yüksekti bizimki hem yavaş hem morfoloji 0
Yok bebeğim ben değilim bak testime, 14. Gün bugün

Yok bebeğim ben değilim bak testime, 14. Gün bugün
Benimde böyle negatif çıktı ama adet geçilmesini 10 gün beklicem eğer olmazsam o tarihe kadar test vericem olursam tekrar belki 2 aşılama yöntemlerine geçicem.

Ay sorma inat ettti bu sultan adet tarihini beklıyo oda haklı of darısı bize bana bende iğneye heycanlıyım 4 parmak alttan mi vuruyorlar göbek den kızlar doktor
Göbek deliğinin 4 parmak yanına vuruyorsn fazla bastırma ama ignenin sonuna kadar da girdir panik ve heyecan yapma hazır enjektör zaten ya ilacı verirken hafif acı var sonra iğneyi çıkart hiçbir şey kalmıyor bu kadar oluyor.

Ay sorma inat ettti bu sultan adet tarihini beklıyo oda haklı of darısı bize bana bende iğneye heycanlıyım 4 parmak alttan mi vuruyorlar göbek den kızlar doktor
Yaaaa kuzum valla benim direk delikten biraz daha sag taraftan vurdular direk acilde yaptırdım vurulduktan biraz sonra yanıyor hafif korkma

Kızlar ya bir de iğnenin 36. Saatimi net çatlama oluyor yoksa 36-40 saatleri arasında mı ? Bilgisi olan doktoruna danışan var mı?
36-48 saat arası çatlama oluyor benim Dr çatlama ignesinden sonra 2 Mart'ta gel dedi yani benim çatlamadan 44 saat sonra aşılama oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…