Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
009241DD-3CE8-46AB-B068-E95CCFC768A9.jpeg

Sizinde iyi kuzum 15 milyon üstü olması lazım, sizin 18 milyon çıkmış gerekli değerlere sahip inşallah en kısa zamanda gebelik haberi alırız🤲 fazla sayıdan zarar gelmez keçiboynuzu pekmezi içir kendinde iç covid için çok iyiymiş vs de strese sokmadan her akşam sende eşinde 1 yemek kaşığı için düzenli

Bende 5 Mart’ta vuruldum 7.gün iğne etkisi negatif çıktı bugün tekrar test yaptım 9.gün negatif elimde test bol olduğu için 18 Mart’ta kadar test yapmayı düşünüyorum inat ettim bu ay 😂 belirtin var mı peki
Daha önce gebelik yasamadigim için bilmiyorum .belirti aramakta istemiyorum çünkü ne zaman bu ay kesin hamileyim desem olmadı 😁 yani normal adet öncesi gibi hafif belde sızım var

Ben kendimden hiç ama hiç umutlu değilim sağ kasigim da iki tane küçük yumurtam vardı inşallah onlar kist olmamıştır ara sıra ağrı giriyor
Olumsuz düşünme kuzum daha çok erken yumurtanın çatlama döllenme süresini düşünürsen bebek daha yerleşmemiş olabilir 🤗 yerleşme 6-12 gün sürebiliyor inşallah güzel haberleri alıcaz ben inanıyorum 🙏🤗

Bende beyaz kremsi akıntı iyice arttı rahatsız ediyor birsürü hormon ilacı aldım bu ay hayırlısı☺

Batmaların var mı ağrı dışında bende batmada var bir tarafımda
2 3 gün önceye kadar vardı sol tarafıma yatamıyordum hatta ama şimdi yok
Bu derece sıvı akıntı ilk defa yaşadım ama estrofem ve progestan yüzünden olmuş olabilir.
Dün progestanı kullanmadım gerçi ama bekleyelim bakalım bat bugündü

2 3 gün önceye kadar vardı sol tarafıma yatamıyordum hatta ama şimdi yok
Bu derece sıvı akıntı ilk defa yaşadım ama estrofem ve progestan yüzünden olmuş olabilir.
Dün progestanı kullanmadım gerçi ama bekleyelim bakalım bat bugündü
Ben kullanmadım hiç dediğin ilaçları pek bilgim yok onlarla ilgili ama belki onlar etkilemiş olabilir dediğin gibi bekle bakalım

X