Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım sakın üzülme güzel düşün allah ım sana bu ay nasip etsin kuzum insallah güler bu ay yüzün acaba tedavi ne yapıcak tekrardan mı aynı işlemler olucak
Ayni heralde canim bana ilk denemesi cunku yine yazarim tedavi farklı olursa tesekkur ederim üzülmüştüm baya agladim fln ama hayirlisi olsun zaman i var dedim sonra sonuçta biseyimizi kaybetmedik cok sukuruzulmemek lazim savaşa devam hem boyle daha kıymetli olcak benim icin cok bekleyince cok guzel olcak sonucu..

Ama benim hafif bel ağrım var sanırım adet olucam.her adet öncesi kabız da oluyorum yine aynı mlaesef o yüzden umudum yok
Çok erken canım daha benim hiç belirtim yok mesela gayet normalim Bir önceki iğnemde yine hiç belirtim yoktu ama testte pozitifi görmüştüm

Bilmezmiyim ya 8 ay boyunca bende her adet oldugumda aglıyordum o yüzden cok iyi anlıyorum canım seni morelini düşürme ama stres yok

Aslında regl gecikene kadar yapmamak lazım ama biz duramıyoruz valla :)

Kızlar ya bir de iğnenin 36. Saatimi net çatlama oluyor yoksa 36-40 saatleri arasında mı ? Bilgisi olan doktoruna danışan var mı?

Kızlar ya bir de iğnenin 36. Saatimi net çatlama oluyor yoksa 36-40 saatleri arasında mı ? Bilgisi olan doktoruna danışan var mı?
Canım 36 ama şöyle sen hissedersin benim mesela ertesi gün yürüyemecek hale geldim o kadar şişti ki kasıklarım ertesi gün rahatladım indi sonra ztn doktora gitmiştim hepsinin çatladıgını söyledi

Kuzu akıntın var mı bugün?sulu beyaz akıntım var benim
Normal var aşırı akıntım yok canım bel agrım var bide mide yanmam var cıkarıyorum asit gibi ama bunu cok baglamak da istemiyorum regl olcagım zamanda ben midem hep çıkarırdım ama bel agrısı ilk defa yasıyorum bel agrısı da gebelik belirtisiymiş bakalım sende başka ne belirti var canım ?

Yok sadece beyaz akıntı var krem gibi testlerim negatif çıktı diye yok diyorum ama acaba demekten de kendimi alamıyorum

Canım 36 ama şöyle sen hissedersin benim mesela ertesi gün yürüyemecek hale geldim o kadar şişti ki kasıklarım ertesi gün rahatladım indi sonra ztn doktora gitmiştim hepsinin çatladıgını söyledi
Canım valla bir önceki iğnemde hiçbir şey hissetmedim ama bu sefer Cumartesi iğne vuruldum Salı günü alt karımda çok ağrım oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…