Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Batını gördüm ve 8 Nisan doğumlu altını bezlediğim kuzenimin eşinin 4 aylık hamile olduğunu hatırladım😁 Allah'ım neden neyi görüyoruz ya 🤯🙈
Ben 33 kuzenim daha 22 yaşında 😜
😂😂😬 Yaaa demi benimde çocuklugunu bildiğim mahalle bebislerinin hepsi evlendi bebekleri oldu, biz hala beklemedeyiz 🐣

Kızlar bende 30
Ya ben de iğne için çok heyecanlıyım su çörek otu bal ve tarçından üşüyorum 1 er kaşık 2 gündür yumurtalara iyi geliyormuş size ne dicem geçen sene yaptırıfgım eşimin sprem testine de baktı doktor su başlar varmış ya spermin normal erkekler de %4 ise benım eşimin 8 miş ne bilim ins olur bi unut bakalım bize de 2 kere iğne denemesinden sonra rahim filmi isticem dedi ondan da cok korkuyorum ya Allah bılıyo 😭

Kızlar bende 30
Ya ben de iğne için çok heyecanlıyım su çörek otu bal ve tarçından üşüyorum 1 er kaşık 2 gündür yumurtalara iyi geliyormuş size ne dicem geçen sene yaptırıfgım eşimin sprem testine de baktı doktor su başlar varmış ya spermin normal erkekler de %4 ise benım eşimin 8 miş ne bilim ins olur bi unut bakalım bize de 2 kere iğne denemesinden sonra rahim filmi isticem dedi ondan da cok korkuyorum ya Allah bılıyo 😭
Belkide nasip olur canım.bilemezsin.
Onu ilk defa duydun yaa sayi mi hiz duymuştum da.
İnşallah gerek kalmaz rahim filmine,kalırsa da oda korkulacak gibi değil ya bn Eylül'de çektirdim adet sancısı gbi bir agriydi ,ama C kollu cihazda cektirdim İstanbul'da isen echomar şişli yi öneriyorm😘🌼

İnşallah gerek kalmaz rahim filmine,kalırsa da oda korkulacak gibi değil ya bn Eylül'de çektirdim adet sancısı gbi bir agriydi ,ama C kollu cihazda cektirdim İstanbul'da isen echomar şişli yi öneriyorm😘🌼
Sonucun nasıl çıktı bayıltılıp mı oldun evet hiç agrı çekmeyen de oluyomus tüpler için iyi diyolar

Açık çıktı tüpler canım,yok uyaniktim.
C kollu cihaz baya iyi dediler bende tavsiye üzerine gittim şükür kolay geçti
Anam :) ben yaptıramam ya uyanıkken iyi cok şükür sıkıntı yok yani süper ne durumdasın 2 asılama yaptım yazmışsın su an varmı bişi belırtı kuzum

Biz şimdi adet olursak ilk çatlatma iğnesi basarısz olcak acaba rahim filmi isticek midir

Aşılama nasıl oluyo biraz bilgi verebilirmisn
Yumurta takibi gbi ,yumurta büyüyünce çatlatma iğnesi veriliyor aşılama günü belirleniyor eşinle birlikte gidiyorsun, eşin sperm veriyor onlar bir makineye koyuluyor ve en hızlı olanlar seçiliyor, sonra Muayane masasına uzaniyorsun doktor bir aparat ile vajina içine spermleri gönderiyor, normal ilişkiye benziyor yani :)

Yumurta takibi gbi ,yumurta büyüyünce çatlatma iğnesi veriliyor aşılama günü belirleniyor eşinle birlikte gidiyorsun, eşin sperm veriyor onlar bir makineye koyuluyor ve en hızlı olanlar seçiliyor, sonra Muayane masasına uzaniyorsun doktor bir aparat ile vajina içine spermleri gönderiyor, normal ilişkiye benziyor yani :)
A a a a a a peki aşılama diyelim verdiler spermleri sonrasında bekliyormusunuz adet tarihine kadar yoksa atıyorum 2 gün sonra bidaha yapıyolar mı bide acılımı işlem

X