Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaarrr günaydıınn 😍 karın ağrıma uyandım regli oldum diye lavaboya koştum birşey yok hemen kaset test yaptım😅 iğne günü hariç 15.günüm buda artık iğne etkisi değildir değil mi 😅🐣 8.ve 10.günde kaset testim negatifti
Yaaa masallaah senin adina çok sevindim. Kan testi vermenin zamani gelmisss hadii kan ver ve sonuclarinla bize guzel haberlerle gel de bizde sevinelim bizede cok dua et

Günaydın ben gebelik testi yapmaya cesaret edemedim lh testi yaptım onda da bi şey yok.. Bugün 15. gün umutluydum ama maalesef boşa...
Yaa oyle soyleme kesinlikle olumsuz dusunmee lutfen umutsuz olma Allahtan ümit kesilmez. Rabbim ol derse olurr dualarini eksik etme olumsuz bakma insallaah olucak de ki olsun. Bak olumsuz dusunmekte etkiliyomus ben o yuzden olumlu bakmaya calisiyorum hep. Hadi test yap da gel insallaah guzel haberler ver bize

Kizlar eger hamiş olursak bu sayfayi birakmayalim hamiş olsakda bebislerimizin cinsiyetini ogrenene kadar bile burda olalim. Ufak da olsa cinsiyet partisi yapmayi dusunen var mi benim en buyuk hayalim yaaa

Kizlar eger hamiş olursak bu sayfayi birakmayalim hamiş olsakda bebislerimizin cinsiyetini ogrenene kadar bile burda olalim. Ufak da olsa cinsiyet partisi yapmayi dusunen var mi benim en buyuk hayalim yaaa
Ay bi kalsak herşeyi yapcaz da 😂😂😂 bırakmayalımmm beee devammm kızlar yaşlar kaç bu arada ben 30

Yaa oyle soyleme kesinlikle olumsuz dusunmee lutfen umutsuz olma Allahtan ümit kesilmez. Rabbim ol derse olurr dualarini eksik etme olumsuz bakma insallaah olucak de ki olsun. Bak olumsuz dusunmekte etkiliyomus ben o yuzden olumlu bakmaya calisiyorum hep. Hadi test yap da gel insallaah guzel haberler ver bize
Şu mesajın yeter Allah razı olsun 🤲 ilk fırsatta yapabilirsem atarım sonucu🙏

Kızlar ben büyük ihtimalle yarın sabaha elenebilir bacaklarıma indi cunku bundan sonraki aşama nedir ilk iğnede regl olup devam edenler varmı aranızda rahim filmiÇekiyolarmıs diye duydum ama sonra birdaha mı aynı işlemler olcak yoksa aşılamamı acaba herşeye hazırlıklı olalım

Kızlar ben büyük ihtimalle yarın sabaha elenebilir bacaklarıma indi cunku bundan sonraki aşama nedir ilk iğnede regl olup devam edenler varmı aranızda rahim filmiÇekiyolarmıs diye duydum ama sonra birdaha mı aynı işlemler olcak yoksa aşılamamı acaba herşeye hazırlıklı olalım
Benim ilk canım doktorum 2 kere deneriz iğne sonra rahim filmi isteriz eger olmazsa demisti

X