Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrik ederim canım, inşallah sağ salim kucağımıza alırız bebişlerimizi bu ay baya pozitifle karşılaştım. 🥰🤗🤲
Kuzum yanlış anladınız, ah keşke gerçek olsa 🙈 ucuz kaset testte düşük değer çıkmaz diye konuştuk ya grupta ben ona istinaden attım iğne etkisinden dolayı öyle çıktı😍iğne dahil 8. Gündü bu testim ve 5 tlye aldığım bebetime testti illa erken gebelik şart değil demek istedim ☺️

Tebrik ederim canım benim çok sevindim herşey gönlünce olsun Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🌷💐💖🤲 🥰💜 darısı bizim başımıza 🤲🤲🙂🙂
Valla ağlamaya başlıyorum, iğne etkisi olmasaymış keşke... iyi ki varsınız hamile olmasam da çok mutlu ettiniz❤️❤️❤️

Benim bugün iğneyle birlikte 5. Günüm ama hiç belirti yok bi kere hamilelik yaşadım o zaman belirtiler vardı mide yanması falan ama malesef oda düşükle sonuçlandı kürtaj oldum 2 senedir de hamile kalamıyorum
İnşallah biran önce pozitifi görürsün canım🤲

Kuzum yanlış anladınız, ah keşke gerçek olsa 🙈 ucuz kaset testte düşük değer çıkmaz diye konuştuk ya grupta ben ona istinaden attım iğne etkisinden dolayı öyle çıktı😍iğne dahil 8. Gündü bu testim ve 5 tlye aldığım bebetime testti illa erken gebelik şart değil demek istedim ☺️
Yaa şimdi anladım canım, inşallah gerçek olur 🤗 diğer testinde çıkmayınca bende şüpheye düştüm onunla denemiştim bende.

Yaa şimdi anladım canım, inşallah gerçek olur 🤗 diğer testinde çıkmayınca bende şüpheye düştüm onunla denemiştim bende.
Allah yüzümüzü güldürsün inşallah canım🤲 Normalde zaman geçmek bilmezdi bu ay çok hızlı geçiyor sanki, önceki aylar gibi sabırsızlık yok, olmadı yine kesin 🙈

Allah yüzümüzü güldürsün inşallah canım🤲 Normalde zaman geçmek bilmezdi bu ay çok hızlı geçiyor sanki, önceki aylar gibi sabırsızlık yok, olmadı yine kesin 🙈
O hiç belli olmaz canım, ben bu ay hgs çekildim hani ilaç felan veriyorlar ya bende ümitli değildim, silikte olsa çizgiyi gördüm inşallah sende göreceksin.

Ayyy kusura bakma ben kırdım seni yanlış anladım gerçekten kusura bakma 😔😔
Yok kuzum olur mu, çok mutlu oldum ❤️ birgün hamile kalsam böyle sevinenlerim olacak demek ki dedim, iyi ki varsınız 🙏
Allah birgün bize de bu mutluluğu bahşedecek inanıyorum 💙

X