Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bugün iğneyle birlikte 5. Günüm ama hiç belirti yok bi kere hamilelik yaşadım o zaman belirtiler vardı mide yanması falan ama malesef oda düşükle sonuçlandı kürtaj oldum 2 senedir de hamile kalamıyorum

Hayır hayır öyle bir şey yapma olurda herhangi bir ani bir reaksiyon gelişir hem kendini hem bebek olacaksa onu riske atarsn Dr'a gittiğin zaman sorarsn kullanman gerekliyse kullan der zaten
Artık doktora da gidemem 10 günü geçti kontrol zamanı bitti.. tekrar muayene gitsem 130 TL olmuş . Neyse ben bu ay böyle devam edeyim

Benim bugün iğneyle birlikte 5. Günüm ama hiç belirti yok bi kere hamilelik yaşadım o zaman belirtiler vardı mide yanması falan ama malesef oda düşükle sonuçlandı kürtaj oldum 2 senedir de hamile kalamıyorum
İnşallah Mart sana da uğur getirir, güzel haberler verirsin bizlere 🤗

Canım seninle hemen hemen aynıyız benimde iğnenin 4.günü bugün

Sadece bugün alt karın bölgesinde ağrım oldu öğlen kendini daha net hissettiriyordu ama şu an sol tarafımda yürürken çok az ağrım var onun dışında hiçbir belirtim yok
Benimde sol tarafımda ağrı var bugün biraz şiddetli bakalım hayırlısı olsun inşallah 🥰

Sadece bugün alt karın bölgesinde ağrım oldu öğlen kendini daha net hissettiriyordu ama şu an sol tarafımda yürürken çok az ağrım var onun dışında hiçbir belirtim yok
Benimde böyle çok çok az solda ağrı var benim 3 yumurta 2 si 17 1i 18 mm oluşmuştu senin kaç yumurtaydı

Benimde böyle çok çok az solda ağrı var benim 3 yumurta 2 si 17 1i 18 mm oluşmuştu senin kaç yumurtaydı
Ben cuma günü muayene gittiğimde 18-16 mm solda 2 yumurta vardı Cumartesi iğne vuruldum 1-2 mm daha büyümüştür en kötü 19-17 olmuştur diye düşünüyorum canım

X