Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende 30 yasındayım sırasıyla klomen prolaktinim yüksekti dostinex ve 26 şubatta ovitrella vuruldum ilk iki gün kasık agrısından yürüyemedim o derece karnım şişti sonrasında doktor kontrolüne Gittim yumurtalarımın çatladıgını söyledi ve progestan verdi 12 gün boyunca kullan sonra bırak dedi progesteron hormonum da 27 cıkmıstı şuan için beklemedeyim pazar günü test yapacagım ins hepimiz hamişizdir

Ara ara adet sancısı gibi sancım oluyor, bir de çok üşüyorum ayaklarım zor ısınıyor. Bir kaç gündür de göğüs uclarım dokununca acıyor, sanırım bu kadar.
Bu arada aşırı üşüme bendede var sıtma gibi hergün üşüyorum ara ara

:) sen nasılsın canım
Bende aşırı derecede gaz oldu. :) Ofisteyken kaçırmamak için kendimi zor tuttum. İğnenin 7 ve 8. günlerinde beyaz sarı gibi kremsi bir akıntım oldu sonra 9.ve10 günlerde uçuk pembe kahve arası iki damla kadar bir akıntı oldu. Bu sürede tabi ara ara regl sancısı kasıkta batma gibi belirtiler yaşadım. Son iki gündür baş dönmesi yaşıyorum ve bugün test yaptım pozitif çıktı. iğnenin etkisidir deyip sevinemiyorum.

Ahahah :) bende akıntı ve regl olcakmısım gibi kasıklarıma ara ara agrı giriyor baş dönmesi gibi değilde bende böyle gözüm kararıyo bende erkenden sevinmek istemiyorum şimdi gebelik siparişi verdim 5 li gelsin haftasonu yapacagım bende

Ahahah :) bende akıntı ve regl olcakmısım gibi kasıklarıma ara ara agrı giriyor baş dönmesi gibi değilde bende böyle gözüm kararıyo bende erkenden sevinmek istemiyorum şimdi gebelik siparişi verdim 5 li gelsin haftasonu yapacagım bende
Ben de altılı almıştım days comfort. Cumartesi tekrarlıycam artış var mı diye normalde cuma ya da cumartesi adet olmam lazım.

Bende 26 şubatta oldum 🙃🙃 varmı belirtilerin birlikte ilerleyelim
göğüs hassasiyetim var biraz bazende kasıkta batma oluyo 8. günde birde 10. günde test yaptım temizdi iğne etkisi geçmişti birdaha bat günü yada erken gebelik testim var bata yakın yaparım test

Kızlar ben 10 dk sonra çookkk silik ikinci çizgiyi gördüm sabahki yaptığım testte şuan yoldayım kan testi yaptırmaya gidiyorum dayanamadım bekleyemicem inşallah vardır kanda doktor ayırt edebilir sanırım iğneden dolayı mı pozitif yoksa bebekten dolayı mı

Kızlar ben 10 dk sonra çookkk silik ikinci çizgiyi gördüm sabahki yaptığım testte şuan yoldayım kan testi yaptırmaya gidiyorum dayanamadım bekleyemicem inşallah vardır kanda doktor ayırt edebilir sanırım iğneden dolayı mı pozitif yoksa bebekten dolayı mı
İnsallah canım vardır bebişin güzel haberler ver bizede

Kacinci gun yaptınız testi acaba insallah hamileliktir

İnşallah bebekten dolayıdır. iğnenin etkisi herkeste farklı günler de azalıyor. İnşallah sende çoktan azalmıştır da oluşan çizgi bebiştendir :)

X