Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim kimyasal olmuştu ama eşim eczaneden test almıştı markasını hatırlamıyorum çok kaliteli değildi beta 13 iken net çizgi çıkarmıştı Bu ay tekrar iğne oldum ama umudum yok maalesef inşallah mucize olur

ay lütfen umudum yok yazmayınnn yumurta oluştuysa ve ilişki iğne günününe uyumlu olduysa umut yok hiç olabilir miiiii, ben karnımı seviyordum bebek varmış gibi öyle hissetmeye çalışıyordum. psikolojinin gebelikle ne adar doğru orantılı olduğunu tahmşn bile edemezsiniz. umarım bebeğiniz şuan sizinledir lütfen bu şekilde düşünmeyin

benm gittiğin çok ünlü bir tüp bebek doktoruydu gökalp öner bakabilirsiniz, kendisi klomen verdi kontrol günümde klomene karşı yumurtalıklarımın direnç gösterdiğini ve iğne ile uğraşmaya gerk olmadığını direk tüp bebeğe geçmem gerektiğini söyledi. ve beni yıktı ona onanmadım doktor değiştirdim ve aynı ay gebe kaldım

Ben günleri değerlendiremedim canım bir tek iğne günü oldu sonrası olmadı o yüzden mucize olur dedim

Bende de klomen işe yaramamıştı aşılama oldum iğne ile oda tutmamıştı sonra femara denedim ilk denemede kimyasalda olsa tutmuştu en azından hamile kalabildiğimi bilmek bile beni mutlu ediyor çünkü bize sebepsiz denmişti

Canım sende alt karında ağrı ve şişkinlik oldu mu?
benim iğne sonrası 36 saati geçmişti şiddetli kasık ağrım oldu alt karında ağrım olmadı ama şişkinlik ve gaz problemi baya bir yaşadım yeni yeni geçti

benim iğne sonrası 36 saati geçmişti şiddetli kasık ağrım oldu alt karında ağrım olmadı ama şişkinlik ve gaz problemi baya bir yaşadım yeni yeni geçti
Benim bugün 4.günüm ve yürürken bile ağrım var Aralık’ta hiç böyle olmamıştı

Pazar iğne oldum.pazartesi çarşamba cuma yani gün aşırı dedi doktor . bazıları her gün diyor bilmiyorum aklım karıştı
Bende pazartesi öğlen iğne oldum . Pazartesi akşamı değerlendirdim. Salı ve çarşamba da ilişki olsun diye düşünüyorum.. sonra cuma ve cumartesi diye devam edebilir. Eşinin sperm sayısı iyi ise hergun de olabilir bence

Sperm testi normal çıktı ama dikkat ettim her gün olunca sperm su gibi bı kaç gün ara verince daha koyu oluyor sanırım doktorlar sperm dinlensin diye gün aşırı öneriyor.Ben 6 ay önce bir kere daha çatlatma iğnesi olmuştum kist yapınca bırakmıştık o zaman her gün yapmıştık ama faydası olmadı bu sefer gün aşırı denicem

Göğsüm beni çok rahatsız ediyor ya bugün kontrole gittim sağda 25 mm yumurta vardı kist olabilir demişti olmuş, solda 2 yumurta vardı onlar çatlamış progestan fitil verdi hergün kullan dedi bakalım

bahsettiğin predictor early falan sanırım ama bende 2 kere yalancı pozitif çıkardı oyüzden almıyorum bir süredir ondan bir tane predictor express testim var oda bat günü ve sonrası için zaten
Bende de yalancı pozitif çıkardı o yüzden birdaha alacağımı sanmıyorum

Canım 3 değerde bile nasıl belirgin şu testin güzelliğine bakar mısın? Bebetime 5 TLalttaki laboquick aynı idrarla yapıldı ama tertemiz

Eklentiler

• _20220307_185754.JPG
    40,7 KB · Görüntüleme: 68
Hoşgeldin canım, güzel sonuçlar almanı dilerim

Benim 8 günüm bitti test bile yapmadım ya ne biliyim tutmadı gibi düşünüyorum Allah bilir de günüm gelene kadar beklerim hâlâ da yapmayı düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…