Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet doktor da aynısını söyledi dogum kontrol halinden sonra aslında bir miktar şansın bile artabilir dedi. Ama insan bi uzuluveriyor. Yorumlarınızla geçti bile tesekkur ederim iki ize de eşime moral bozukluğu kalmadı bile

Benim değerlerime de bir yorum yapar mısın canımcım?

Eklentiler

• sketch-1646657404712.png
    303,4 KB · Görüntüleme: 53
Yok kuzum senle aynı gün iğne oldum 28 şubat, beta değerim 3.05 iğne etkisidir hala
Hiç canını sıkma rabbimin dediği olur biz elimizden geleni yaparız gerisi Allah'a kalmış bu ay olmaz diğer ay o olmaz bir sonraki ay önemli olan Allah bize o gücü kuvveti versin biz elimizden geleni yapalım gerisi Allahu Teâlâ ya kalmış imanımızı ne kadar güçlü tutarsak rabbim bu mücadelemizin mükâfatını elbette verecektir nasip kısmet olur inşallah

Aminnn bu ay güzel haberler alırız inşallah

Benim değerlerime de bir yorum yapar mısın canımcım?
Kuzum açıkçası ben 5 den büyük olması gerektiğini biliyorum böyle durumlarda ya kese tam belirmiyor açıkçası oluşma döngüsünde oluyor yada tutmamış bizim aşılama sürecimiz 1 aya tekabüliyet etmediği için sonuçlar ister istemez düşük çıkıyor şuan benim söyleyeceğim bu kuzum ya yeni yeni oluşuyordur düşük olduğu için yada gebelik yoktur.

Yaa olsun lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…