Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar bende çatlatma iğnesi ve klomen ile gebe kaldım , dualarım sizinle Allahım hepinize nasip etsin inşallah, sorunuz varsa belirti veya başka şeyler ile ilgili ile ilgili lütfen yazınn
Hoşgeldin canım, iyi ki geldin💕 bende 28 şubatta iğne oldum, iğne dahil 8. Gün
Göğüs uçlarım çok çıktı ve acıyordu bugün biraz azaldı, dün gece yüz üstü yatınca rahme yakın sol tarafımda bıçak batması gibi zonklama oldu. Bugün progesteron baktırayım dedim her ay 15 üstü çıkardı iğneye rağmen düşük çıkmış biraz canım sıkıldı. Değerlerden anlıyorsan bakabilir misin?
Laboquick testin hassasiyeti iyi değil bence, bebetime test nasıl belirgin laboquick olan bomboş, progesteron canımı sıktı çatlama olmadı mı acaba?

Eklentiler

• _20220307_101756.JPG
    _20220307_101756.JPG
    69,1 KB · Görüntüleme: 62
  • sketch-1646657404712.png
    sketch-1646657404712.png
    303,4 KB · Görüntüleme: 53
Maalesef varsada dediğiniz gibi anlamıyorum çünkü belirtiler herkeste çok farklı ilerliyor kan tahlili 9 gün sonra mı verdim dedin
evet ama negatif çıkmıştı. en erken 11. gün vermeni öneririm. 11. gün sabah iyi markalı bir gebelik testi yaparsan sonucun çıkacaktır.

Hoşgeldin canım, iyi ki geldin💕 bende 28 şubatta iğne oldum, iğne dahil 8. Gün
Göğüs uçlarım çok çıktı ve acıyordu bugün biraz azaldı, dün gece yüz üstü yatınca rahme yakın sol tarafımda bıçak batması gibi zonklama oldu. Bugün progesteron baktırayım dedim her ay 15 üstü çıkardı iğneye rağmen düşük çıkmış biraz canım sıkıldı. Değerlerden anlıyorsan bakabilir misin?
Laboquick testin hassasiyeti iyi değil bence, bebetime test nasıl belirgin laboquick olan bomboş, progesteron canımı sıktı çatlama olmadı mı acaba?
prpogesteron değeri yanıltabilir sen boşver bunlara bakma canımm , e2 değerime bakmıştı benmde doktor ona göre iğne verelim demişti. iğne dahil şuan kaçıncı gündesin?

Kizlar simdi doktordan geldim benim catlatma ignesi tutmadı simdi adetin 3.gunu gel tekrar femara başlayıp catlatma ignesi yapcaz demisti.ama vajina kontrolünde kist oluşmuş dedi.bu Ay femara kullanmayalım dedi olabilir so arsında da büyümeye devam etmiş yumurtaların ama catlamamis kist olmus dedi. Korkulacak bir şey yok dedi ama benim canım sıkıldı. Dogum kontrol hapı verdi bu ay pas gecicez. Ona da moralim bozuldu.yas olmus surda 32 pas geçtiğimiz her ay zaman kaybı gibi geliyor. Başına gelen var mı bu kist olayi

Kizlar simdi doktordan geldim benim catlatma ignesi tutmadı simdi adetin 3.gunu gel tekrar femara başlayıp catlatma ignesi yapcaz demisti.ama vajina kontrolünde kist oluşmuş dedi.bu Ay femara kullanmayalım dedi olabilir so arsında da büyümeye devam etmiş yumurtaların ama catlamamis kist olmus dedi. Korkulacak bir şey yok dedi ama benim canım sıkıldı. Dogum kontrol hapı verdi bu ay pas gecicez. Ona da moralim bozuldu.yas olmus surda 32 pas geçtiğimiz her ay zaman kaybı gibi geliyor. Başına gelen var mı bu kist olayi
Benimde sürekli oluyor canım, denemeye devam ama doğum kontrol hapı vermiş
Bende 33 yaşındayım, Allah yüzümüzü güldürsün inşallah💕

lütfen moralini bozma, birden fazla yumurta gelişmiştir belkide. iğne bir tanesini çatlatmıştır ya da bir tanesi çatladıktan sonra geriye kalanlar büyümneye devam etmiştir. maalesef ki hormon ilaçlarını bu şekilde yan etkileri var.
ben daha ilgincini söyleyeyim gebe kaldım kontrolde diğer yumurtaların da büyüdüğü ve kist olduğunu söyledi doktorum. kontrol ettiriyorum her gidişimde. yani gebe kalsan bile başıne gelebilecek bir durum bu hotmon ilaçları aldığımız için.. canını sıkma lütfen kistler bir temizlensin diğer ay yumurtalıkların tertemiz başlarsın ve şansın çooook yükselir

Progesteron neden önemli acaba
Çünkü östrojen ile birlikte kordineli çalıştığı için yumurtlamayı sağlıyor biz aşılama olduğumuz için gerekli oluyor hatta bir nevi destek eğer aşılamamız tutmazsa bu seferde âdet döngüsünü kolaylaştırıp adet olmamızı sağlıyor progestan kullanmayı bazı Dr tercih etmiyor bazıları desteklemek amaçlı olduğu için veriyor progestan rahimde gebelik olmasını sağlayan tek hormon östrojen ile de daha da destekliyor bu arada bn sağlık sektöründe olduğum için kızlar ordan biliyorm belirtiletimi genelde umutlandırmamak için doktorum sürekli sabırla bekleyelim etkilerini hiç düşünme dediği için normal düzeyde ilerliyoruz pek konuşmuyoruz🥰

X