Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar bende çatlatma iğnesi ve klomen ile gebe kaldım , dualarım sizinle Allahım hepinize nasip etsin inşallah, sorunuz varsa belirti veya başka şeyler ile ilgili ile ilgili lütfen yazınn
kaçıncı günde öğrendin sonucunu canım ?

8.gün iğne dahil
Şİmdi şöyle bende iğne etkisi iğne dahil 9. gün sabahı ilk yaptığım testte geçmişti. negatife dönmüştü. 11. gün gidip kan verdiğimde beta değerim 3,20 idi 12. gün sabah ilk idrarla yaptığım gebelik testi pozitifi görünce tekrar kan vermiştim 8,60 ile gebeliği öğrenmiştim. 13. gün kaset ucuz test laboquıck marka pozitife dönmüştü.
en belirgin belirti felaket akıntı idi

kaçıncı günde öğrendin sonucunu canım ?
İmdi şöyle bende iğne etkisi iğne dahil 9. gün sabahı ilk yaptığım testte geçmişti. negatife dönmüştü. 11. gün gidip kan verdiğimde beta değerim 3,20 idi 12. gün sabah ilk idrarla yaptığım gebelik testi pozitifi görünce tekrar kan vermiştim 8,60 ile gebeliği öğrenmiştim. 13. gün kaset ucuz test laboquıck marka pozitife dönmüştü.

İmdi şöyle bende iğne etkisi iğne dahil 9. gün sabahı ilk yaptığım testte geçmişti. negatife dönmüştü. 11. gün gidip kan verdiğimde beta değerim 3,20 idi 12. gün sabah ilk idrarla yaptığım gebelik testi pozitifi görünce tekrar kan vermiştim 8,60 ile gebeliği öğrenmiştim. 13. gün kaset ucuz test laboquıck marka pozitife dönmüştü.
benimde iğne dahil 9. gün negatif çıktı test yarın 11. günüm yarın yapıcam bakalım hala negatif mi görcez

Bende açıkçası akıntı yok şöyle ben zaten fitil kullandığım için günde 3 kez 2 3 saat sonra kullandığım fitilin akıntısı oluyor beyaz krem tarzı normal akıntı yok daha

Hafif kaşık batmalarim dışında iğne hiç etki etmedi gibi böyle olan var mı
Benim de öyle ilk gun hafif iğne vurulan yerde agri oldu ara ara kasiklsrima agri girdi birde igneden bir gun sonra akıntı oldu başka birseyim yok herkesi aynı etkilemiyor galiba

Bende açıkçası akıntı yok şöyle ben zaten fitil kullandığım için günde 3 kez 2 3 saat sonra kullandığım fitilin akıntısı oluyor beyaz krem tarzı normal akıntı yok daha
Varsada anlamazsınız firil kullandığınız için. eben de progestan fitil kullanıyorum gebe kaldığım ilk günden beri ondan biliyorum

Kızlar nasılsınız ?
Durumlar nedir ağrı hassasiyeti devam eden varmı dayanamayıp test yapan ama emin olamayan sabırsızlıkla gününü bekleyen nerdesiniz sesiniz çıksın 🥰🥰🥰🥰🥰🌷💕🌺🥀🌹💐🌼🍂🍁💮🏵️🌻🐵
Dün gece sol tarafıma yatınca baskı gibi ağrı oldu yatamadım😂 bugün progesteron vermeye gittim 6.84 çıkmış beta 3.05 🙈 prolaktin yüksek
Bebetime 3 değeri bile çok net gösterdi ama laboquick göstermedi.

Eklentiler

• _20220307_101756.JPG
    _20220307_101756.JPG
    69,1 KB · Görüntüleme: 70
  • sketch-1646657404712.png
    sketch-1646657404712.png
    303,4 KB · Görüntüleme: 73
Dün gece sol tarafıma yatınca baskı gibi ağrı oldu yatamadım😂 bugün progesteron vermeye gittim 6.84 çıkmış beta 3.05 🙈 prolaktin yüksek
Bebetime 3 değeri bile çok net gösterdi ama laboquick göstermedi.
Yani hamişsin öylemi ayyyy çok sevindim rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🤲🥰💜🌻🌻🌹🌹

Varsada anlamazsınız firil kullandığınız için. eben de progestan fitil kullanıyorum gebe kaldığım ilk günden beri ondan biliyorum
Maalesef varsada dediğiniz gibi anlamıyorum çünkü belirtiler herkeste çok farklı ilerliyor kan tahlili 9 gün sonra mı verdim dedin

X