Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende Mart 6 sinda vuruldum.sol tarafımda 19 sağda 12 mmlik yumurta vardı biri daha küçük onu söylemedi.yarin vurul 20 olur yarına dedi dün akşam vurdum.Koldan daha iyi dedi bana doktor.Vurduktan bir saat sonra kısa süreli bir ağrı oldu ama şuan hiç ağrım yok

Kızlar nasılsınız ?
Durumlar nedir ağrı hassasiyeti devam eden varmı dayanamayıp test yapan ama emin olamayan sabırsızlıkla gününü bekleyen nerdesiniz sesiniz çıksın 🥰🥰🥰🥰🥰🌷💕🌺🥀🌹💐🌼🍂🍁💮🏵️🌻🐵
Ben dün 8.günümdü yaptım negatif çıktı etkisi geçmiştir die düşündüm bugün yapmadım yarın yapcam göğüs hassasiyetim ara ara kasık batmalarımla yoluma devam ediyorum

Bende Mart 6 sinda vuruldum.sol tarafımda 19 sağda 12 mmlik yumurta vardı biri daha küçük onu söylemedi.yarin vurul 20 olur yarına dedi dün akşam vurdum.Koldan daha iyi dedi bana doktor.Vurduktan bir saat sonra kısa süreli bir ağrı oldu ama şuan hiç ağrım yok
Birliktelik öneriliyor zaten en önemlisi çatlatma iğnesini Dr dediği saat ve zaman diliminde vurulmak hayırlısı olsun inşallah kuzum 🤲🥰

Ben dün 8.günümdü yaptım negatif çıktı etkisi geçmiştir die düşündüm bugün yapmadım yarın yapcam göğüs hassasiyetim ara ara kasık batmalarımla yoluma devam ediyorum
Bende 7.günümdeyim göğüs hassasiyeti bel ağrısı hafif şiddette biraz var arada rahimde ağrı oluyor artık progestan da fitil kullandığım için ona yoruyorum hiç test yapmadım regl günüm olana kadar yapmam büyük ihtimalle hayırlısı olsun hakkımızda inşallah. 🤲 Süreç bekleme açısından umut dolu olduğumuz için bi tık zorluyor bence onun haricinde aşılamada çok zor süreç geçiren yok galiba arkadaşlar?

fakat bu sölediklerim için iğne günü dahil hangi günde oldugunu bilmeliyim
Aşılamadan 1-2 gün sonra başladı iğne batması gibi değilde hissettiğim aslında mesela sol tarafta bir boşluk gibi yattığımda ağrı oluyor yatamıyorum mesela ilişki esnasında kramp olayı yaşıyorum bel ağrısı var sanki bıçak saplanıp çıkıyor gibi progestan kullanıyorum ilk zamanlar rahime kolay atıyordum şimdi biraz dokunduğum da ağrı hissediyorum fitili atarken artık zorlanıyorum açıkçası bilmiyorum belirtilerim bunlar fikrin varmı sence gebelikte görülen olaylar mı?

Aşılamadan 1-2 gün sonra başladı iğne batması gibi değilde hissettiğim aslında mesela sol tarafta bir boşluk gibi yattığımda ağrı oluyor yatamıyorum mesela ilişki esnasında kramp olayı yaşıyorum bel ağrısı var sanki bıçak saplanıp çıkıyor gibi progestan kullanıyorum ilk zamanlar rahime kolay atıyordum şimdi biraz dokunduğum da ağrı hissediyorum fitili atarken artık zorlanıyorum açıkçası bilmiyorum belirtilerim bunlar fikrin varmı sence gebelikte görülen olaylar mı?
ŞUAN iğne dahil kaçıncı gününüz?

X